Keystone logo
University of Economics and Human Sciences

University of Economics and Human Sciences

University of Economics and Human Sciences

Tanıtım

Varşova'daki University of Economics and Human Sciences – eğitimin yeni bir boyutu

Varşova'daki University of Economics and Human Sciences Üniversitesi, yeni fırsatların bir üniversitesidir. Varşova'nın kalbinde yer alan modern kampüsümüz, öğrencilere yaratıcılıklarını geliştirebilecekleri, kariyerlerini inşa edebilecekleri ve çeşitli projelere katılabilecekleri bir alan sunuyor.​

Polonya'nın en iyi özel üniversitelerinden biri olarak, son 20 yıldır öğrencilerimize İnsan Bilimleri, Sosyal Bilimler ve Ekonomi dersleri veriyoruz. Bizi farklı kılan, öğrencilere ve onların girişimlerine açıklığımız, onların gelişimine katılımımız ve eğitime modern yaklaşımımızdır.

 • Üniversite, prestijli uluslararası CEEMAN IQA Akreditasyonunun bir alıcısıdır.
 • Üniversite, farklı ülkelerde bulunan çok sayıda prestijli ve tanınmış akademik kurum ve araştırma merkezi ile işbirliği yapmaktadır.

İstatistik

 • 3000 Uluslararası Öğrenci
 • 70 Uyruk
 • 5 Destek Dili
 • 2 Çalışma Dili
 • 50 Ortak Üniversite
 • 2 Uluslararası Organizasyon

UEHS çok sayıda yabancı üniversiteyle aktif olarak işbirliği yapmaktadır.

Yabancı ortaklara çift diploma programları, yaz okulları, tatil kursları ve hizmet içi eğitimler sunuyoruz. Uluslararası işbirliği UEHS akademik çabalarının önemli bir yönüdür.

UEHS, yapılandırılmış araştırma programları ve ağlarının yanı sıra araştırmacılar arasındaki gayri resmi temaslar aracılığıyla çok sayıda araştırma projesinde yer almaktadır.

  Kampüs Özellikleri

  Düşlerden yapılmış düşlerin yeri. Her şey hayallerle başladı. Projenin yaratıcılarına çalışmalarında eşlik eden ana fikir, kampüs kullanıcılarının eğitim ve iş hizmetlerini mümkün olan en üst düzeyde sunmalarını sağlayacak, modern dünyanın tüm gereksinimlerini karşılayan bir eğitim ve iş alanı yaratmaktı. .

  Eğitim tesisi Vizja Park, en yüksek övgüyü hak eden bir yerdir. Modern olduğu kadar güvenli, eğitimin her kademesinde rahat bir gelişim sağlar.

  Vizja Parkı şu anda University of Economics and Human Sciences ve Towarzystwo Edukacyjne Vizja'nın ana yeridir.

  • 50 Modern Sınıf
  • Ana Oditoryumda 463 Koltuk
  • 30018 Yüzey Alanı
  • 162 Park Yeri

  Varşova'daki Ekonomi ve Beşeri Bilimler Üniversitesi, kurulduğu günden bu yana birlikte çalışacak öğretmen ve profesörleri seçerken, Polonya ve diğer ülkelerden gelen en başarılı eğitmenleri ve akademisyenleri seçerken büyük özen göstermiştir.

  Kampüste 118 derslik, 463 kişiye kadar kapasiteli fuayeli bir ana oditoryum ve 223 ve 296 koltuklu dört oditoryum bulunmaktadır. Ayrıca binada, istatistiksel hesaplama, bilgisayar grafikleri, veri tabanları, mobil cihazların programlanması ve tüm dillerde uygulama oluşturma gibi alanlarda ders vermemizi sağlayan modern cihazlar ve farklı yazılım türleri ile donatılmış sekiz bilgisayar odası bulunmaktadır. kullanımda.

  Vizja Park, fiziksel zindeliği teşvik eden bir yerdir - 3 bölüme ayrılabilen tam boy bir spor salonuna sahiptir. 3 zorluk derecesi sunan bir tırmanma duvarının yanı sıra bir spor salonu ve bir bale stüdyosuna sahiptir. Bina ayrıca çeşitli özel amaçlı odalara sahiptir: sahte mahkeme salonu, topluluk önünde konuşma ve basın toplantısı odası, sahte borsa odası, Doğa Bilimleri laboratuvarı, çeker ocaklı bilim laboratuvarı, EEG odası, fizik tedavi odası ve bir duyusal entegrasyon laboratuvarı.

  Vizja Park kampüsü, alerjisi olan insanlara dost ama aynı zamanda gezegenimize de dost bir yerdir. Her katta bir çeşmenin yanı sıra geri dönüşüm kutuları bulunabilir - tek ihtiyacınız olan bir şişe veya bir bardaktır ve plastiği hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Bina enerji verimliliği sistemleriyle donatılmıştır - salon ve tuvalet aydınlatması hareket sensörleri kullanır. Benzer şekilde, tuvaletlerde musluklara sensörler yerleştirilmiştir, bu da su tasarrufunu kolaylaştırır.

  Bir daire bulmak, tam zamanlı öğrenciler için önemli bir konudur. ASM (Akademik
  Konut Ağı), size güvenli konaklama sağlamak ve yeni yerinize yerleşmenize yardımcı olmak için oluşturuldu. Üniversitenin belirli koşullarda öğrencilere kiralanan mülkleri vardır. Teklifimize eşit standartta odalar dahildir. Fiyatlar bir odayı işgal eden kişi sayısına bağlıdır. Tüm daireler üniversiteye yakın konumdadır; seyahat süresi en fazla 30 dakikadır. Odanız, oda için bir aylık ödenen depozito ile birlikte e-posta yoluyla rezerve edilmelidir.

  Fiyatlar sürekli değişiyor, daha fazla bilgi için lütfen web sitemizi ziyaret edin.

   Sıralamalar

   Sıralamada üniversite

   Kurulduğu günden bu yana, Varşova'daki University of Economics and Human Sciences , Polonya ve diğer ülkelerden gelen en başarılı eğitmenleri ve bilim adamlarını seçerek birlikte çalışacak öğretmenleri ve profesörleri seçerken büyük özen göstermiştir.

   Bu sayede Üniversitemiz diğer yüksekokullar arasındaki sıralamasını sürekli yükseltmeyi başarmıştır. Ayrıca, çok başarılı bir öğretim kadrosu altında eğitim alma fırsatı ile Üniversiteye ilgi duyan öğrencilerimiz ve adaylarımız tarafından da büyük övgüler alıyoruz.

   İşte başarılarımızdan bazıları:

   • 1.lik - Polonya'nın En İyi Eğitimli Akademik Kadrosu
    2018 Perspektywy Sıralamasında
   • Uluslararasılaşma Kriterlerine Göre Polonya 1.liği
    2022 Perspektywy Sıralamasında
   • Özel Üniversiteler Arasında 6. Sıra
    2022 Perspektywy Sıralamasında
   • 2.lik - Çalışma Programı: Finans ve Muhasebe
    Özel Üniversiteler Sıralamasında
   • 4. Sıra - Çalışma Programı: Hukuk
    Özel Üniversiteler Sıralamasında
   • Özel Üniversiteler Arasında Üçüncülük
    Uluslararası Sıralama Webometrics'te

   Ödüller ve Akreditasyonlar

   1. sıra

   Polonya'daki En İyi Eğitimli Akademik Kadro (Perspektywy 2018)

   2. sıra

   Çalışma Programında: Özel Üniversitelerin Sıralamasında Finans ve Muhasebe

   3. sıra

   Uluslararası Sıralamada Özel Üniversiteler Arasında Webometrics

   4. YER

   Çalışma Programında: Özel Kolejlerin Sıralamasında Hukuk

   Konumlar

   • Warsaw

    Okopowa 59, 01-043, Warsaw

   sorular