Keystone logo
University of Derby BA (Hons) Pazarlama (Halkla İlişkiler ve Reklamcılık)
University of Derby

BA (Hons) Pazarlama (Halkla İlişkiler ve Reklamcılık)

Derby, Birleşik Krallık

3 Years

Ingilizce

Tam zamanlı, Yarı zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 9.250 / per year *

Kampüste

* Yılda İngiltere / AB (2019/20). Uluslararası ücret yıllık 13.250 £ (2019/20)

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

En heyecan verici iş disiplinlerinden birinin pratik, derinlemesine bir çalışmasını sunan bu uzmanlık derecesi, doğru mesajı doğru kişilere doğru şekilde ileten etkili iletişim kampanyaları planlamanıza yardımcı olur.

Neden bu dersi seçmelisiniz?

Pazarlama iletişimi, halkla ilişkiler ve reklamcılık becerilerini geliştirmek. En yeni multimedya teknikleriyle güncel kalın. Güçlü ve tutarlı bir marka imajının nasıl geliştirildiğini ve bunun işletme karlılığı üzerindeki etkisini öğrenin. Derby'de Pazarlama, Guardian Üniversite Rehberi 2020'de ilk 10'a girmiştir.

Bu kurs sizin için mi?

Şirketlerin ürünleri, hizmetleri ve markaları farklı kitlelere tanıtma şeklinden endişe duyuyorsanız, BA (Hons) Pazarlama (Halkla İlişkiler ve Reklamcılık) doğru seçimdir. Chartered Marketing Institute (CIM) tarafından akredite edilmiştir, yani - belirli modüller seçerseniz - Profesyonel Pazarlama alanında CIM Diplomasına muafiyet kazanırsınız.

Nasıl öğreneceksin

Bir sınıfta, bilgisayar laboratuarında veya stüdyoda, tüm öğrenmeleriniz iş bağlamında çerçevelenecektir. Yaratıcı olmanızı tavsiye ederiz - güçlü iletişim oluşturmak için göz alıcı medya, unutulmaz sloganlar ve ruh panoları tasarlayın.

Fırsatlar ve deneyimler

Canlı şirket projeleri, pazarlama ajanslarıyla ağ oluşturma, ticaret fuarları ve sergiler sayesinde en yeni trendler ve fikirler hakkında bilgi edineceksiniz. Madrid'deki CEU San Pablo Üniversitesi'nde bir dönem geçirmeyi bile seçebilirsiniz.

Kariyer ve istihdam edilebilirlik

BA (Hons) Marketing (PR ve Advertising), hesap, ürün, marka veya iletişim yönetimi gibi alanlarda sizi başarıya götürür. Kampanya geliştirme ve analiz konusundaki becerileriniz, sizi gerçek yatırım getirisini gösterebilecek bir pazarlamacı olarak ayırır. Mezunlarımız şimdi çok uluslu mavi çip şirketlerinden kendi acentelerine kadar her yerde kendi markalarını oluşturuyor.

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

  • BA (Hons) Marketing and Advertising
    • Lincoln, Birleşik Krallık
  • BA (Hons) Tanıtım Medyası
    • London, Birleşik Krallık
  • BA (Hons) Creative Advertising
    • Lincoln, Birleşik Krallık