Keystone logo
University of Delaware

University of Delaware

University of Delaware

Tanıtım

SHINE İÇİN CESARET

University of Delaware lisans ve lisansüstü eğitim, araştırma ve hizmet mükemmellik kararlıdır.

köklerinden 1743 yılında özel bir akademi olarak, kurum bugün küresel etkiye sahip bir araştırma-yoğun, teknolojik açıdan gelişmiş bir üniversitedir. Gel bize katıl.

Bizim Hikayemiz Mezunlarımız başarı bizim hikayesini anlatmak - Üç Bağımsızlık Bildirgesi'nin imzalayanlar ve Nobel ödüllü bilim adamı, bir Tony ödüllü koreograf ve United mevcut başkan yardımcısı Anayasanın bir imzalayan dahil birinci sınıf Devletler.

Bizim seçkin öğretim dünyaca ünlü yazarlar, bilim adamları ve sanatçılar içerir. State-of-the-art tesisleri UD akademik, araştırma ve hizmet faaliyetlerini desteklemek.

Kampüs hayatı konuksever - seçkin konuk konuşmacılar tarafından zenginleştirilmiş, NCAA Division I atletizm, 300-artı meşgul öğrenci örgütleri, konserler ve diğer sanat ve kültürel etkinlikler Üniversitelerarası.

Wilmington, Dover, Georgetown ve Lewes - Newark bizim canlı ana kampüse ilaveten, UD devlet çapında yerleri vardır. Bir gelişen yurtdışında eğitim programı ve genişleyen uluslararası ortaklıklar daha küresel vatandaşlar olarak öğrencilerimizin eğitimlerini geliştirmek.

Bizim Topluluğu ile Buluşturmak adanmış, Nişanlı, sadık ve coşkulu University of Delaware topluluğunu ifade sıfatların bazılarıdır.

Üniversite hizmet projeleri, araştırma yararlanan yerel kuruluşlar ve endüstriler ve eyalet çapında kamu sosyal yardım ile toplumu iyileştirmek için çalışan, Newark kenti ve Delaware eyaletinde bir rol oynar.

Üniversitenin en önemli güçlerinden arasında kamu hizmetinin uzun ve canlı bir gelenektir. Bir son ulusal ankette, UD öğrencilerin yüzde 75'i onlar yaşlılar vardı zaman toplum hizmeti katıldığını belirtti. 2015 yılında, UD Öğretim Geliştirme Carnegie Vakfı Toplumsal Katılım Sınıflandırılması ile tanındı.

UD, dünyaca ünlü konuşmacıları dinlemek Fightin 'Mavi Tavuklar ekipleri birinci sınıf müzik ve tiyatro, tezahürat zevk ve zengin bir akademik deneyimi tamamlamak bütün bunlar zorlayıcı sergiler, görmek için bir yerdir.

Delaware Üniversitesi PROGRAMLARI, departman, okul, MERKEZLERİ VE ÇOK BAĞLI KURULUŞLARININ geniş bir dizi ile bir ARAŞTIRMA ODAKLI ÜNİVERSİTE IS.

Merkez Kampus: Newark, Deleware

Atletizm: 21 NCAA Division 1 takım

Kurulmuş: 1743

Devlet Başkanı: Dennis Assanis

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Newark

    University of Delaware Newark, DE 19716 USA, 19716, Newark

    sorular