Keystone logo
University of the Arts London BA (Hons) Takı Tasarımı
University of the Arts London

BA (Hons) Takı Tasarımı

London, Birleşik Krallık

Request duration

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Kampüste

Tanıtım

BA (Hons) Takı Tasarımı

BA Jewellery Design, profesyonel kuyumcular için çok çeşitli yaklaşımları ve bağlamları teşvik eder. Kurs sizi teknik, tasarım, kritik ve iletişim becerileriyle tanıştıracaktır. Fikirleri başlatmanıza, geliştirmenize ve gerçekleştirmenize yardımcı olmak için tasarlanmış projeler aracılığıyla aktif öğrenmeyi teşvik eder. Ders görsel farkındalık, araştırma, gözlem ve deneye odaklanır. Çizim, fikirlerinizi araştırmak ve iletmek için önemli bir araç olarak kabul edilir. Bilgisayar destekli tasarım da müfredata entegre edilmiştir ve bu teknikleri işinize dahil etmenize olanak tanır.

BA Mücevher Tasarımı, bireysel kimliğinizi bulmanıza ve geliştirmenize yardımcı olmayı amaçlar. Ayrıca mezuniyetten sonra size en uygun çalışma yollarını keşfetmeye teşvik edecektir. Kurs, mücevherle ilgili kültürel konularda farkındalığı teşvik eder. Ayrıca mücevher üretiminin etik etkilerinin araştırılmasını da teşvik ediyoruz. Sosyal ve çevresel sorunları keşfetmeniz ve sorumlu bir uygulamayı sürdürmeniz için sizi destekleyeceğiz. Kurs, kurumlar ve endüstri ile mükemmel, dış bağlantıları ile güçlendirilmiştir. Bunlar, sponsor şirketler ve kuruluşlarla ortak projeler için fırsatlar sağlar. Bu, bir ekibin parçası olarak ve bağımsız olarak başkalarıyla çalışma yeteneğini geliştirmenize izin verecektir. Ayrıca, kariyerinizi ilerletmek için gereken profesyonel beceriler konusunda size daha fazla farkındalık sağlayacaktır. Bu projeler, sunabilecekleri profesyonel bağlantılar için de faydalıdır.

Dersin önemli bir unsuru kültürel çalışmalardır. Bu, sanat, tasarım ve popüler kültürdeki nesneleri, görüntüleri, alanları ve uygulamaları eleştirel olarak analiz etmek için bir dizi fikir ve beceri sunar. Ek olarak, konuk konuşmacılardan gelen konuşmalar sizi mücevher tasarımına yönelik çeşitli yaklaşımlar konusunda eğitecektir. Konuşmacılar arasında yüksek profilli tasarımcılar ve uygulayıcılar yer alır ve size endüstri profesyonelleriyle doğrudan iletişim kurma fırsatı verir.

Burslar ve fon sağlama

Program Öğrenim Ücreti

Okul Hakkında

sorular