Keystone logo
University College Isle of Man

University College Isle of Man

University College Isle of Man

Tanıtım

UCM, Ada'da eğitim ve öğretimde mükemmellik konusunda uzun süredir devam eden bir üne sahiptir. Yıllar boyunca öğrencilerimize, çevrelerindeki dünya üzerinde olumlu bir etki yaratmak için ilham verdiğimiz, meydan okuduğumuz ve güçlendirdiğimiz için gurur duyuyoruz.

Akademik, mesleki ve profesyonel seçenekler ile boş zaman ve rekreasyon içeren geniş bir kurs yelpazesi sunuyoruz.

14-16 PROGRAM

Bu programın amacı, 14 ila 16 yaşındaki öğrencilere adada mevcut olan mesleki eğitim ve kariyer fırsatlarını daha iyi anlama fırsatı vermektir . Gençler arasında eğitimde ilerlemeyi teşvik etmek ve sağlamak için yerel okullarla işbirliği yapıyoruz. Öğrenciler iki yıl boyunca haftada yarım gün Koleje giderler. Daha fazla bilgi için lütfen 2021 14-16 Kılavuzumuza bakın.

İLERİ EĞİTİM

İleri eğitim kurslarımız aşağıdakileri içeren çok çeşitli konu alanlarını kapsar: inşaat, işletme, yönetim ve BT; sanat, tasarım ve medya; mühendislik ve motorlu taşıt üretimi; kuaförlük ve güzellik terapisi; sağlık hizmeti; çocuk bakımı; misafirperverlik ve ikram; bilgi işlem ve BT; genel çalışmalar ve spor. Daha fazla bilgi için lütfen İleri Eğitim Kılavuzumuza ve İleri Eğitim sayfamıza bakın.

YÜKSEK ÖĞRETİM

Yüksek öğrenim hizmetimiz HNC'leri, HND'leri ve bir MBA'yı içerir. Derece düzeyinde kurslar University of Chester ile birlikte sunulmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen Yüksek Öğrenim Kılavuzumuza veya Yüksek Öğrenim sayfamıza bakın.

ÇIRAKLIKLAR

Adadaki neredeyse tüm sektörleri kapsayan çıraklık programları sağlamak için yerel işverenlerle birlikte çalışıyoruz . Bu programlar, öğrenciler ve işverenler göz önünde bulundurularak geliştirilir ve çıraklık döneminde kazanılan becerilerin yalnızca işverenleri desteklemekle kalmayıp, aynı zamanda çırağa kariyerlerinde ilerlemeleri için gereken bilgi ve becerileri sağlamasını sağlar. Daha fazla bilgi için lütfen çıraklık sayfamızı ziyaret edin.

İŞLETMEYE YÖNELİK HİZMETLER

Ada genelindeki işletmelerle işbirliğini desteklemek amacıyla birçok konu alanında geniş bir kurs yelpazesi de sunuyoruz. İşletmelere aşağıdakileri sunuyoruz:

Temel Hizmetlerden İşletmeye Eğitim kursları. Bu, ticari işletmeyi kapsar; uyum ve mevzuat; sağlık, bakım ve esenlik; teknik ve deneyimli inşaat müteahhitlik kursları.

Ismarlama eğitim.

Tesislerimizin ve hizmetlerimizin kullanımı.

Araştırma fırsatları.

Hibe ve finansman bilgilerine erişim.

Daha fazla ayrıntı için lütfen İşe Yönelik Hizmetler sayfamıza bakın.

BOŞ ZAMAN

Boş Zaman Dersleri Kılavuzumuz, yetişkinler için aşağıdakiler dahil çok çeşitli konuları kapsayan 200'den fazla kursu detaylandırmaktadır: iş ve teknoloji; aşçılık ve pasta süsleme; yaratıcı Sanatlar; Genel ilgi; Sağlık ve Refah; ve diller.

Lütfen 2020/2021 için YENİ Boş Zaman Kursu rehberimize bakın veya daha fazla ayrıntı için Boş Zamanlar sayfamızı inceleyin.

CEZAEVİ EĞİTİMİ

Man Adası Hapishanesinde eğitim sağlanmasından sorumluyuz. Cezaevi eğitiminin amacı, tahliye edildikten sonra iş ararken değerli aktarılabilir bilgiler sağlayan temel akademik becerilerin öğrenilmesi ve geliştirilmesi yoluyla yeniden suç işleme düzeylerini düşürmektir. Her öğrencinin Bireysel Öğrenme Planı, başarılı bir yeniden yerleşime odaklanır ve onları topluma verimli bir katkı sağlamaya teşvik eder.

SINAV HİZMETİ

Çeşitli kurslar ve müfredatta tüm öğrencilerimiz için sorunsuz ve stressiz bir sınav deneyimi sağlamak için UCM'deki sınav sürecinin tüm unsurlarını, kayıttan sertifikasyona kadar denetleriz . Daha fazla bilgi için lütfen Sınav Hizmeti sayfamıza bakın.

Konumlar

  • Douglas

    Homefield Road, IM2 6RB, Douglas

    sorular