Keystone logo
© University College Absalon, Photo by: Alex Tran
University College Absalon

University College Absalon

University College Absalon

Tanıtım

Absalon'da, bölgedeki birçok kampüste hem Danimarkalı öğrencilere hem de uluslararası öğrencilere profesyonel lisans programları sunuyoruz.

Programlarımız arasında sosyal hizmet, biyomühendislik, hemşirelik ve öğretim yer almaktadır ve kampüslerimiz 9000'den fazla öğrenciyi barındıran yedi şehirde bulunmaktadır.

Uluslararası öğrenciler için iki tam derece programı sunuyoruz:

  • Biyoteknoloji Mühendisliği Lisans Derecesi
  • Öğretimde Uluslararası Onur Derecesi

Tüm lisans programları, herkes için eğitim ve uygulamalı araştırma gibi İskandinav yaşam tarzının bazı temel taşlarına dayanmaktadır.

Ancak programlarımızın benzersiz yanı, araştırma ile pratik bilgi birikimi arasındaki güçlü bağı vurgulamamızdır.

Programlarımız, öğrencilerin öğrenim gördükleri mesleklerle yakın işbirliği içinde çalışarak öğrencilere sınıfta teorinin yanı sıra uygulamalı uygulama da sağlar.

Bu, mezunlara sürekli değişen iş piyasasına katılmak için gereken becerileri sağlayarak, yüksek kaliteli staj fırsatları ve programlarımızın sürekli gelişimini sağlar.

Uluslararası bir öğrenci olarak, öğrencileri kişisel yeterliliklerin yanı sıra mesleki niteliklere ulaşmaları için eğitmeye kendimizi adadığımız Absalon'daki Danimarka öğrenci hayatına katılacak ve deneyimleyeceksiniz.

Öğrenciler, alanlarının en iyi öğretim üyeleriyle hem grup çalışmalarına hem de sınıf eğitimlerine katılacaklar. Son teknoloji tesislerde küçük, yoğun topluluklarda eğitim alıyoruz ve Absalon'da asla sadece bir sayı olmayacaksınız.

İngilizce her yerde konuşulur, bu nedenle her zaman sorularınızı yanıtlayacak biri olacaktır.

Öğrenciler, örneğin sürdürülebilir yaşam söz konusu olduğunda dünyanın önde gelen uluslarından biri olmamız için bize ilham veren doğal İskandinav doğasıyla çevrili basit ve güvenli, ancak eğlenceli ve rahat İskandinav yaşam tarzını deneyimleyecekler.

Absalon'daki günlük yaşam, öğrencilerin ve personelin ilham verici ve profesyonel ortamlar yaratmak için birlikte çalıştığı samimi ve gayri resmi atmosferiyle bilinir.

Ve daha fazlasını öğrenmeye ve deneyimlemeye hazır uluslararası öğrenciler için her zaman yerimiz vardır.

Konumlar

  • Kalundborg

    Campus Kalundborg,4, 4400, Kalundborg

  • Vordingborg

    Sdr. Stationsvej 30, 4200, Vordingborg

sorular