Keystone logo
Universidade Vale do Rio Doce (UNIVALE)

Universidade Vale do Rio Doce (UNIVALE)

Universidade Vale do Rio Doce (UNIVALE)

Tanıtım

Üniversite Vale tarafından yapılan bölgesel kalkınmaya bağlılık Rio Doce (Univale) faaliyetlerinde yansır yapmak. Günlük, Univale toplum ihtiyaçlarını karşılamak için çalışır, ihtiyaç kimliğini Community College pekiştiren. Yani o, sosyal, ekonomik ve çevresel sürdürülebilirlik tanıtımı için yerel üretim sektörünün bir ortağı olarak niteleyen nasıl.

hala Teknoloji Univale Minas embriyo Enstitüsü (MIT), Percival Farquhar Vakfı (FPF) idi 1967 yılında kuruluşundan bu yana Yükseköğretim Kurumu (HEI) yapı tarihinin mevcuttur. Univale geleceği konusunda gözlerle, bölgesel senaryoda konsolide üniversite vermek mümkün, uzun öncülerinden için istenen rüya başarı yansıtır.

Öğretim, Araştırma ve Yayım her zaman iş piyasası için vasıflı işçilerin eğitimi üzerine odaklanmıştır Univale temelini oluşturur. Bu amaç doğrultusunda bir akademik yapı sunan Univale uzatma kursları ve geniş anlamda mezun sunan fazla 27 lisans programlarına tutar.

Univale hala iki yüksek lisans programları vardır. 2005 yılında başlatılan Biyolojik Bilimler MSc, Enfeksiyon ve Paraziter Hastalıklar konsantrasyonu İmmünopatoloji kendi alanı olarak vardır. Ama Mekansal Entegre Yönetimi Master 2008 yılında başlatılan ülkede avangard öncü disiplinler arası yaklaşımla Univale vizyon ve eşsiz yansıtır.

bölgesel ihtiyaçlara her zaman dikkatli, spor ve kültürel eğitimin bir teşvik Univale Üniversitesi, her zaman büyümeyi teşvik etmek için bölgesel yönleri üzerinde duruldu. projeler ve topluluk eylem programları ve hizmetleri ile Univale gerçekliğin dönüşümüne yol açan bir yol inşasına katkıda bulunur.

Konumlar

  • Governador Valadares

    Rua Juiz de Paz José Lemos, 279 - Bairro Vila Bretas - CEP: 35030-260, , Governador Valadares

    sorular