Keystone logo
Universidade Santa Cecília (UNISANTA)

Universidade Santa Cecília (UNISANTA)

Universidade Santa Cecília (UNISANTA)

Tanıtım

UNISANTA: BÜYÜK SAHİL ÜNİVERSİTE Paulista

Milli Eğitim Bakanlığı (MEC) Mükemmellik Yükseköğretim Kurumları seçkin gruba dahil, University Santa Cecilia (Unisanta) lisans ve yüksek lisans, altyapı onların pedagojik projenin kalitesi ve parlak performansını yineledi onların Aktif öğretmenler, öğrenciler, mezunlar ve çalışanlar. Brezilyalı üniversitelerin sadece% 9'u bu grubun parçasıdır.

1961 yılından bu yana, mütevazı okul sonrası-lisans anaokulundan, yaklaşık 15.000 öğrenci ile, Kompleks Eğitim Santa Cecilia, Santos eski ve ülkenin en önemli biri yavaş yavaş döndü ve yaklaşık 100 yerleşik alanı bin metrekare.

Ekoloji ve Kıyı Sistemleri: Şu anda, Üniversite pelerinler tarafından oybirliği ile kabul geleneksel ve kısa (sınıf ve mesafe) ve çok sayıda uzatma kursları, geniş anlamda, MBA ve yüksek lisans olmak üzere 37 lisans dersleri, sunuyor ve Makina Mühendisliği profesyoneller.

İki usta, ülkenin şu anki ihtiyaçlarını karşılayacak. Ekoloji Master, çevre alanında ve sürdürülebilir kalkınma ve mühendislik öncesi tuz ve Brezilya ekonomisinin diğer umut verici ekonomik sektörlerin giderek karmaşık talepleri için mühendisler yetiştirmektir.

Ama Unisanta deneyimi alanında master gibi USP ve AB kurumlarının Politeknik Okulu ile kurumlararası anlaşma olarak daha önce, saygın kurumlarla ortaklıklar yoluyla olduğunu.

Konumlar

  • Santos Dumont

    Rua Oswaldo Cruz, 277 Boqueirão - Santos/SP, , Santos Dumont

    sorular