Keystone logo
Universidade Ibirapuera (UNIB)

Universidade Ibirapuera (UNIB)

Universidade Ibirapuera (UNIB)

Tanıtım

40 yılı aşkın bir süredir, Ibirapuera Üniversitesi, profesyoneller yetiştirmektir gelecekteki fırsatları için geçmişte edinilen deneyim sağlam bir temel, mevcut gerçeklik uygulaması ve dikkat sunuyor.

Değişikliği icat ve çözümler önermek mümkün olanlar: Gol liderlerini yetiştirmektir.

Tarihin yıl öğrenci, personel ve öğretmenlerin binlerce yenilikçi bir eğitim projesinde yer alan ve piyasa taleplerine ve toplumsal değerlere dayalı, eğitim liderleri odaklı olduğunu ortaya koymaktadır.

Üniversite Ibirapuera tarafından sunulan eğitim mükemmellik kanıtlamak Örnekler boldur. Bunlar akademik araştırma alanında, üniversite faaliyet dayanaklarından biri yapılan yatırım ve teşvik sayılabilir. Kurum Ulusal Araştırma Konseyi ve Teknoloji (CNPq) sertifikalı öğretmenler araştırmacılar tarafından oluşturulan gruplar tutar.

Biz de Hukuk ve Diş Hekimliği Yüksek Lisans dersleri, burunları tarafından önerilen hem vurgulayabilirsiniz.

Bu Üniversitesi'nin kliniklerinde düşük gelirli insanlara ücretsiz bakım sağlayarak sosyal sorumluluk söz etmek mümkün değildir.

Öğrencinin oluşumu ile Ibirapuera Üniversitesi'nin endişe vurgulayan biz kurum yenilikçi öğretim yatırım ve insani ve genel eğitimin disiplinler arası vizyonu ile öğrencileri yanı sıra lisans dersleri, teknolojik dersler ve uzatma sunar sayabiliriz.

İster aynı zamanda onun geleceği lideri. Üniversite Ibirapuera akademik ve mesleki yaşamda başarının sağlanmasına yardımcı olmaya hazırdır.

Konumlar

  • São Paulo

    Av. Interlagos, 1329 - Chácara Flora, São Paulo - SP, 04661-100, Brazil, , São Paulo

    sorular