Keystone logo
Universidade de Franca (UNIFRAN) üretim Mühendisliği
Universidade de Franca (UNIFRAN)

üretim Mühendisliği

10 Semesters

Portekizce

Yarı zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

BRL 1.083 / per year

Kampüste

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

Kurs hakkında

Üretim Mühendisliği, insanları, malzemeleri, ekipmanı ve çevreyi içeren sistemlerin tasarımına ve yönetimine adanmıştır. Diğer mühendislik alanlarının temel teknolojik konularına ek olarak ekonomi, çevre, finans vb. Bilgileri şu alanlara dayanacaktır: operasyon mühendisliği ve üretim süreçleri, lojistik, yöneylem araştırması, kalite mühendisliği, ürün mühendisliği, organizasyon mühendisliği, ekonomi mühendisliği, iş mühendisliği, sürdürülebilirlik mühendisliği ve üretim mühendisliği eğitimi.

İş pazarı

Geniş bilgi tabanı, operasyon, lojistik, finans, tedarik zinciri yönetimi, maliyetler, planlama, kalite ve ürün geliştirme.

Diferansiyel

Unifran'ın Üretim Mühendisliğinin öne çıkan özelliklerinden biri, sağlam bilimsel, teknolojik ve profesyonel eğitimi sayesinde istihdam edilebilirliktir. Kurumun öğrencileri, kursun ilk yıllarından itibaren staj için aranmaktadır. Pek çok yeni mezun, halihazırda bu alanda dört yıla varan deneyime sahiptir, diğerleri ise kursu tamamlamadan önce bile yönetim pozisyonlarına sahiptir. Kurs, şirketlerde veya araştırma kurumlarında gerçekleştirilebilen zorunlu bir denetimli staja sahiptir.

Ek Bilgiler

Normal ders saatleri dışında yapılacak Zorunlu Denetimli Müfredat Stajı Gündüz öğrencileri 1. yarıyıldan 4. yarıyıla kadar gündüz, 5. yarıyıldan 10. yarıyıla kadar akşam saatlerinde öğrenim görürler.

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

  • Ürün ve Endüstri Mühendisliğinde BEng (Hons) Programı
    • Hong Kong, Hong Kong
  • Moda Tasarımı + Ürün Geliştirme Güzel Sanatlar Lisansı
    • Columbia, Amerika Birleşik Devletleri
  • Yapı Ürünleri ve Süreçleri alanında B.Eng.
    • Pfarrkirchen, Almanya