Keystone logo
Universidade de Franca (UNIFRAN)

Universidade de Franca (UNIFRAN)

Universidade de Franca (UNIFRAN)

Tanıtım

Tanışma Unifran

Geçmiş

Unifran: Büyüme, başarıları ve Unifran iki girişimci eğitimi ile 1970 yılında kurulmuştur başarı, Abib Salim Cury ve Clovis Eduardo Pinto Ludwig kısa bir tarihçesini göz atın. Işletmenin başarı ile Pestalozzi Okulu ve beş yıl sonra Athenaeum Francano, Felsefe Fakültesi içeren kendi derslerini genişletti. 1994 yılında, dersler ve iç yönetim organizasyonu AKK Görüş No. 615/94 görünümünde, Nizam sayılı 1275 ile, Franca Üniversitesi'nde dönüşür.

Bundan sonra, kurumun büyüme Fransa ve bölge onun etkisinden faydalanmış Bu açıdan altında verildi. Ülkenin farklı bölgelerinden gelen binlerce öğrenciye memnuniyetle karşılayan Fransa, bir servis sağlayıcının durumunu yanı sıra önemli bir merkez ayakkabı ekledi. Şimdi üniversite şehri, topluma yüksek öğretim uygulaması, araştırma, yayım ve hizmet onların ekonomik, siyasi ve sosyal endekslerde pozitif müdahale eğitim mükemmellik akademik yönleri sayesinde artırılabilir gördüm.

Bugüne kadar Kuruluşundan bu yana, her zaman altyapı, kütüphane koleksiyonları ve eğitim metodolojileri modernizasyonu için çaba, geleceğe bakarak bir yüksek öğretim kurumu olma ile karakterizedir.

Yıl 2013 ve geleceğe mükemmellik önemli bir adım damgasını vurdu: Unifran Güney Eğitim Cruise, en iyi resmi akademik göstergeler Koleji tutun kurumların oluşturduğu ülkenin eğitim grubunda, en büyük beşinci bir parçası haline geldi Cruzeiro do Sul, São Paulo / SP yapmak; Universidade Cruzeiro do Sul, São Paulo / SP yapmak; University Center Modülü, Caraguatatuba / SP; Federal District, Brasília / DF University Center; Sao Paulo, São Paulo / SP University City; Kolej Gol Yüksek Standart, Franca / SP; Kariyer Franca, Franca / SP tabanlı; Franca, Franca / SP Üniversitesi; Kolej San Sebastian, San Sebastián / SP; Kolej Gol San Sebastián San Sebastian / SP; Fakülte Caraguatatuba, Caraguatatuba / SP; Patronage, Salto ve Itu / SP University Center Our Lady; Kolej CEUNSP, Salto / SP, kolej Itu, Itu / SP Koleji ve Salto, Salto / SP.

1975 yılında, Üniversite 400 öğrenci vardı. Bugün, insan bilgisinin tüm alanlarını kapsayan lisans dersleri, teknolojik, mesafe, uzmanlık, yüksek lisans ve doktora, arasında dağıtılır, 16.000 üzerinde bulunmaktadır. Onun 40 yıllık tarihinde, daha fazla 43.000 uzmanları eğitim vermiştir. Bu kimin başlıkları ustaları ve doktorların% 60 aşan 500'den fazla öğretmen evler.

Cruzeiro do Sul Eğitsel do

Cruzeiro do Sul, São Paulo do Sul Eğitsel 1965 yılında kurulan ve şu anda Koleji Cruzeiro oluşur edildi do - SP; Universidade Cruzeiro do Sul, São Paulo do - SP; Üniversite Modülü merkezi, Caraguatatuba - SP; DF, São Paulo'nun, São Paulo Şehir Üniversitesi - - Federal District, Brasilia Üniversitesi Merkezi SP; Franca Üniversitesi, Franca Koleji Yüksek Standart ve Kolejin CTEC - SP ve daha yakın zamanda, San Sebastian Koleji, Kolej Gol San Sebastian - San Sebastian - SP ve Fakülte Caraguatatuba - Caraguatatuba - SP.

Grubun stratejik avantaj kurumları, markalar ve belirli pazarlar olarak farklı pozisyonlarda ve eğitim kurumlarını tutar şehirlerin özellikleri ile çalışma gerçektir. Tüm kurumlar Brezilyalı eğitim kurumları arasında en iyi akademik göstergeler bazı çeviren Güney Eğitim Cruise, faaliyetlerine yön etik ilkeleri ve eğitim ideallerini vazgeçmeden kimliklerini korumak.

- MEC - Milli Eğitim Bakanlığı ilk Dışişleri Kurumsal Değerlendirme En işaretleri. - Enade - Öğrenci Performansı Ulusal Anketi São Paulo'da Görsel Sanatlar iyi elbette. - Enade - Öğrenci Performansı Ulusal Sınavı Brezilya Sosyal Bilimler En kurslar. - Enade - Öğrenci Performansı Ulusal Anketi São Paulo'da İyi Üretim Mühendisliği ders. - Enade - Öğrenci Performansı Ulusal Survey of Sao Paulo İyi Fizik Tedavi kursu. - Enade - Öğrenci Performansı Ulusal Sınav at Brezilya elbette iyi Coğrafyası. - Enade - Öğrenci Performansı Ulusal Anketi tarihinin en iyi elbette. - Biyotıp: MEC en yüksek derece. - Tıp: sadece ders São Paulo maksimum konsepti ile tanıdı. GHLO Tıp Kolejleri Amerikan Derneği tarafından oluşturulan bir konsorsiyum - Brezilya, Küresel Sağlık Öğrenme oportunities bir öncü üyesi. - İyi lisans programı, CNPq göre. - ISI Web of Science bilimsel yayınların sayısının artması. - AAM-DF sınavında iyi onay değerlendirmesi. - São Paulo Enade, Kuzey kıyılarında en iyi yer. - Kurumsallaşmış araştırma 200'den fazla satır. - CNPq kayıtlı 66 araştırma grubu. - 04 doktora ve 11 yüksek lisans programları. - Bilimsel Başlatma CNPq 51 burs.

Bu tür özellikleri ve başarıları kurucu öğretmenler, akademik topluluğu üyeleri ve tanınmış piyasa profesyonelleri arasında, kararlı yapısal ve ortak yönetim sonucudur.

Diferansiyel ve kalite göstergeleri

• Brezilya'da büyük eğitim gruplarından biri üyelikleri: Cruzeiro do Sul Eğitsel yok. • Mükemmel göstergeler Fizyoterapi, Gıda ve Estetik ve Kozmetik MEC notu 5. bulunmaktadır. Tıp nihai konsepti 5 komisyon yetkilidir. • 62 yıldız ekleyerek Öğrenci Kılavuzu 2015 20 parlak kurslar. • Üniversite Sıralaması Sheet vurgulayın - RUF 2014: Biyotıp Brezilya (özel ve kamu kurumları) ilk 10 dersler arasından ve özel ulusal arasında 2 sırada yer almaktadır. Fizyoterapi özel arasındaki São Paulo'da 5 yerdir. • İşgücü piyasasında önemli mevkilere sahip mezunlar binlerce. • ABD ilaçlar, Eczacılık araştırma grubunun sonuçlarında kullanılan yenilikçi bir molekül patentini aldı.

Konumlar

  • São Paulo

    Av. Dr. Armando Salles Oliveira, 201 Pq. Universitário / Franca, SP, , São Paulo

    programlar

    sorular