Keystone logo
Unitec Institute of Technology

Unitec Institute of Technology

Unitec Institute of Technology

Tanıtım

HAKKIMIZDA

Unitec, Yeni Zelanda'nın en büyük teknoloji enstitüsüdür ve 20.000'den fazla öğrenci, 150'den fazla iş odaklı program üzerinde çalışmaktadır. Mt'teki iki kampüsümüzde istihdam odaklı eğitim sunuyoruz. Albert ve Waitākere.

Öğrenme ve öğretme

Öğrenme ve öğretme, dönüşümümüzün kalbinde.

Öğrenme ve öğretim temel işimizdir ve mezunlarımızın daha iyi iş, daha iyi kariyer ve daha iyi yaşamlar alabilmesi için daha iyi yapmaya adamış bulunuyoruz.

Nasılsın?

Son birkaç yıldır öğretmenlerimizin birçoğu, daha fazla iş temelli öğrenme, yeni teknolojiler ve öğrencilerle farklı stillerde çalışma yöntemleri içeren yeni öğretim yöntemleri üzerinde çalışmaktadır.

Buna biz Yaşayan Müfredat.

Bu yaklaşımların tümü mezunlarımızı daha fazla istihdam edilebilir kılmak için tasarlanmıştır.

Şimdi, bu yeni yaklaşımları, Unitec'deki her programa uygulayacağız, böylece her öğrenci, Unitec eğitiminin gerçekten onları seçtikleri kariyer için hazırladığından emin olabiliyor.

Önümüzdeki üç yıl boyunca (2015-2017), her program iş temelli öğrenme, çevrimiçi öğrenme, yüz yüze öğrenme ve bağımsız / grup çalışması bileşenleri için gözden geçirilmekte ve yeniden düzenlenmektedir.

Öğretmenlerimiz nasıl değişiyor?

Öğretmenlerimiz yeni teknolojilerden en iyi şekilde yararlanabilmeleri ve öğrencilerle yüz yüze görüşmeler yapabilmeleri için mesleki gelişim üzerine yoğun bir yatırım yapıyoruz.

Öğretme ve Öğrenme Dekanı Linda Keesing-Styles, "Öğretmenlerden öğrenme ve öğretme konusundaki mevcut yaklaşımlarıyla yüzleşmelerini ve uygulamalarını çağdaş eğilimlerle uyumlu yeni yaklaşımlara sokmalarını istiyoruz. Buna çok öğrenci merkezli uygulamalar, web tabanlı öğrenmenin önemli bileşenlerini kullanma ve oyun oynama ve makerspaces gibi yeni uygulamaları kullanma da dahildir. "

Mezunlarımızı iş için nasıl hazırlıyoruz?

Eğitim ve sanayi arasındaki boşluğu kapatıyoruz.

Araştırmalarımız sonucunda Yeni Zelanda'daki işverenlerin, öğrenim görürken öğrencilerimize daha fazla işle ilgili entegre öğrenme fırsatları olmasını istediklerini biliyoruz; bu nedenle, yetenekli ve çalışmaya hazır mezunlara erişebiliyorlar.

Tüm programlarımızın pratik işle bütünleşik öğreniminin üst düzeylerine geçiyoruz. Bunu başarmak için endüstri ortaklarıyla daha fazla ve daha derin ilişkiler aramaktayız. İşletmelerin ve diğer kuruluşların bizimle çalışmasını kolaylaştıracak ve daha yararlı hale getireceğiz, böylece müfredat, personel ve öğrencilerimize bağlayıp sonuçta bunları ve endüstrilerini mezun edecek kadar mezun edeceğiz.

Uzay alanlarımızı nasıl değiştireceğiz?

Deneyimli, iş için hazır mezunlar yetiştirmenin diğer bir faktörü, onları desteklemek için mevcut en iyi teknolojiyle öğrenmek için doğru alanlara sahip olmalarını sağlamaktır.

Mt.'de bir prototip öğrenme alanı geliştirdik. Albert kampüsü, öğrencilerin ve öğretim görevlilerinin, en yeni eğitim teknolojileri ve olanaklarıyla öğrenme ve öğretme için yenilikçi yeni yaklaşımlar yaşamalarına olanak tanır. Yeni alan, öğrencileri birlikte çalışmaya, fikir paylaşmaya, diğer programlardan öğrencilerle birlikte çalışmaya ve ekip çalışması gibi değerli yumuşak becerileri öğrenmeye teşvik eder.

Bu alandaki kullanıcı geribildirimi ve kullanım verilerini topluyoruz ve öğrenme ve öğretim ortamlarını iyileştirmek ve yeni alanlar için tasarımlar yapmak için kullanıyoruz.

Öğretmenlerimizin yeni prototip öğrenme ve öğretim alanımızda öğrenen bir video için aşağıya bakınız:

Öğretmen devrimi hakkında daha fazla bilgi

Konumlar

  • Auckland

    Unitec Institute of Technology, Private Bag 92025, Victoria Street West, 1142, Auckland

    programlar

    sorular