Keystone logo
Brawijaya University

Brawijaya University

Brawijaya University

Tanıtım

Brawijaya Üniversitesi (UB) Malang, East Java eyaleti, Endonezya kenti yer alır. UB resmen Cumhuriyeti Endonezya 5 Ocak 1963 Cumhurbaşkanı tarafından ilan edildi. 11 fakülte ve UB düzenlenen 1 programı vardır.

VİZYON:

olağanüstü bir üniversite olmak ve eğitim yoluyla topluma değişim aracı olarak aktif bir rol oynamak için, araştırma ve topluma hizmet, ulusal ve uluslararası standartlara uymaktadır.

MİSYON:

Profesyonel öğretme-öğrenme sürecini yürütmek. Allah'ın yarattıkları ve insan takdir ve diğer canlıların haklarının varlığı bilincini teşvik etmek. Öğrencilerin son derece yetkin mezunlar ve nitelikli profesyoneller için eğitir akademik süreci yürütmek için. Yenilik geliştirmek, ve bilimleri ve teknolojileri yaymak, toplumun refahını güçlendirmek ve ulusal kültürü geliştirmek için için.

Kalkınma hedefi

UB Geliştirme World Vision, Mission göre belirlenir Class, Girişimci Üniversitesi ve UB Hedefleri doğru amaçlanmaktadır endişeleri üç yönü vardır: yoksulluk ve işsizlik, yüksek eğitime erişimin ve eğitim küreselleşmeyi ortadan kaldırmak için çaba destek.

Hedefleri

disiplin ve iş ahlakını korumak, ufku geniş, ve uluslararası düzeyde rekabet edebilecek olan, kararlılık sürekli öğrenme ile One Yüce Allah inancı ile yüksek kaliteli mezunlar yetiştirmek için Bilim, teknoloji ve sanat geliştirmek kültürel gelişimini desteklemek amacıyla için bilimsel yöntemlerin uygulanması ile konsept geliştirme problem çözme yoluyla toplumu güçlendirmek içinde kapasitesine sahip

Kabul Uygunluk:

Eğer Endonezya vatandaşı yoksa uluslararası bir başvuru sahibi olarak kabul edilecektir. kabul olsun edebilmek için, adayların yüksek akademik liyakat ile kanıtlanmış iyi bir akademik yeterlilik göstermek zorundadır.

Uluslararası başvuru gerekli belgelerle (giriş prosedürünün akış diyagramı bakınız) bir dizi göndererek Brawijaya ve Universitas doğrudan başvurmaları gerekir. Uluslararası başvuru genellikle özel bir durum meydana gelmedikçe kabul için giriş testi oturmak için gerekli değildir.

kabul için uygunluk akademik başarı üzerinde UB kabul testi komitesi tarafından yürütülen bir masa değerlendirmesine dayanmaktadır.

Uluslararası başvuru, akademik, dil gereksinimlerini karşılamak ve Brawijaya Üniversitesi'nde dereceye başvurmak için eğitim politikasına ilişkin Endonezya hükümeti özel düzenlemelere uymak taahhüt etmelidir.

Universitas Brawijaya Tarihçesi

adı Universitas Brawijaya (Brawijaya Üniversitesi) hayır bir tel aracılığıyla Endonezya Cumhurbaşkanı tarafından verildi. / K / 61 258, 11 Temmuz 1961 tarihinde gönderildi. Bu isim 15. yüzyıla 12th dan Majapahit, Endonezya büyük bir krallığın krallarının başlığı türetilmiştir.

UB aynı yıl daha önce yayınlanan bir Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ardından, 5 Ocak 1963 tarihinde bir devlet üniversitesinde dönüştü. Bu tarih daha sonra UB yıldönümü olarak ilan edildi (özellikle denilen Natalies Endonezya akademik toplum üyeleri arasında Dies).

Daha önce, Universitas Brawijaya alenen sonra UNBRA ve kısaltma ve UNIBRAW ile biliniyordu. 17 Mart 2008 tarihinde Universitas Brawijaya Senato toplantısında, UB Universitas Brawijaya resmi kısaltması olarak göreve başladı.

UB Mars 1996 yılında Lilik Sugiarto bestelediği iken UB Hymn, 1963 yılında Yanardhana denilen Veterinerlik ve Hayvancılık Fakültesi öğrencisi tarafından bestelenmiştir. Her iki şarkılar hala sık sık bu güne kadar söylenir.

UB kampüs stratejik bir konumda, Malang, Doğu Java kentinde yer almaktadır kolayca toplu taşıma araçlarına ulaşılabilir. ağaçlar kampüs ve Malang serin havanın her köşesinde büyüyen, UB gerçekten çok taze kampüs olduğunu. Eğitimin bir şehir olarak, Malang hızla geliştirmektedir. Bu geçmişte Doğu Java zafer ayrılamaz gibi görünüyor.

Bugün, UB Diploma Programı arasında değişen çeşitli derecelerde 60.000 'den fazla öğrenci ile Endonezya önde gelen üniversitelerinden biridir, Lisans Programı, Yüksek Lisans Programı, Doktora Programı ve Tıp Uzmanı Programı, 12 Fakülteleri, 2 fakülte düzeyinde Programlar, 1 Meslek Programı ve 1 Yüksek Lisans Programı.

Konumlar

  • Malang

    Universitas Brawijaya Jl. Veteran Malang East Java, Indonesia , 65145, Malang

sorular