Keystone logo
University of Europe for Applied Sciences UX/UI Tasarımında Lisans
University of Europe for Applied Sciences

UX/UI Tasarımında Lisans

6 Semesters

Ingilizce, Almanca

Tam zamanlı

Request application deadline

Sep 2024

EUR 708 / per month *

Kampüste

* AB başvuru sahipleri için: yıllık 9.310 €; AB üyesi olmayan adaylar için: 12.110 € yıllık

Tanıtım

173092_1.png173093_2.png173094_3.png173095_UE.png

Dijital ürünler ve hizmetler için ilgi çekici kullanıcı deneyimleri ve son teknoloji kullanıcı arayüzleri oluşturun ve teknoloji endüstrisinin en çok aranan beceri setlerinden birini edinin.

Bir kullanıcı deneyimi (UX) tasarımcısı olarak amacınız, teknoloji ile etkileşimi insan kullanıcılar için daha erişilebilir, anlamlı ve keyifli hale getirmektir. Alternatif olarak, bir kullanıcı arabirimi (UI) tasarımcısı olarak, görsel, sözlü ve dokunsal tasarım çözümlerinin bir kombinasyonunu kullanarak bu etkileşimi kolaylaştıran sistemleri ve yapıları yaratırsınız.

UX/UI tasarımcıları, çoğu dijital ürün, hizmet ve süreç için kusursuz deneyimler yaratmak üzere bilişsel bilimler, pazar araştırması, gelişen teknolojiler, ürün geliştirme ve tasarım disiplinlerini bir araya getirir. İnsan davranışlarını ve tasarımın her zamankinden daha karmaşık bir dünyada müşteriler için teknoloji deneyimini nasıl iyileştirebileceğini merak ediyorlar.

University of Europe for Applied Sciences da UX/UI eğitimi almak, size yaratıcı endüstrilerin en alakalı alanlarından birinde son derece dinamik ve disiplinler arası bir eğitim sağlayacaktır. Endüstri ortakları ve pratik deneyimlerle işbirliği yaparak disiplininiz hakkında uygulamalı bilgi edineceksiniz. Ana/yan seçeneğimiz, temel disiplininizi yaratıcı bilgi işlem veya ürün yönetimi gibi çeşitli uzmanlık seçenekleriyle birleştirerek profesyonel profilinizi daha da özelleştirmenize olanak tanır.

Üniversitemiz gelişiminize odaklanır. Bu nedenle küçük öğrenme gruplarında ve samimi ve kişisel bir atmosferde öğretiyoruz. Bireysel gelişim sürecinizi denetleyecek ve kendi görsel imzanızı geliştirmenize yardımcı olurken yeteneklerinizi ve güçlü yönlerinizi tanımlamanıza yardımcı olacağız. Sektörden tanınmış öğretim görevlileri tarafından öğretilecek ve teknik ve yaratıcı bir çevrede bulunan bir kampüste eğitim alacaksınız.

Kurs gereksinimleri

 • 3.000 EURO (üç bin EURO): Bu rezervasyon ücreti, toplam öğrenim ücreti tutarından düşülecektir. (AB başvuru sahipleri için geçerli değildir);
 • Bu belgelerin farklı bir dilde İngilizce veya Almancaya resmi tercümesi;
 • Almanca öğretilen programlar hem İngilizce/Almanca dil sertifikalarına ihtiyaç duyar;
 • Asgari İngilizce dil seviyesi B1'dir.

Uygulama Gereksinimleri:

 1. Başvuru Formu;
 2. Ortaokul diploması ve not dökümleri (varsa, üniversite giriş sınavları, lisans not dökümü; kayıtlar, lisans diplomaları). Başvuru sahibi kendi evinde yüksek öğrenime erişim hakkına sahipse; ülke, UE'ye başvurmaya uygundur;
 3. İngilizce / Almanca dil sertifikası* veya feragat talebi**;
 4. CV – güncel;
 5. Pasaport kopyası;
 6. Motivasyon Mektubu (Üe'ye ve ilgili programa başvuru motivasyonunu belirten yaklaşık 500-800 kelime).

Başvuru tamamlandıktan sonra öğrencinin çevrimiçi bir testi tamamlaması gerekir (UE oturum açma ayrıntılarını gönderir).

 • Doğrudan kabul (Alman yüksek öğrenim giriş yeterliliği veya Anabin'e göre eşdeğeri): Sayısal ve şekilsel becerileri kapsayan 46 dakikalık IST testi;
 • Dolaylı kabul (UE'nin giriş sınavı ile kabul edebileceği adaylar için): Sözel, sayısal ve şekilsel becerileri kapsayan 1 saat 40 dakikalık IST testi.

Lütfen dikkat: Bazı başvuru sahiplerinden bir görüşmeye (Skype aracılığıyla) katılmaları istenebilir. Bu yaklaşık 30 ila 45 dakika sürer ve motivasyonunuz hakkında genel bir tartışmayı içerir.

Portföy gereksinimleri:

10 adede kadar görsel veya etkileşimli proje ekleyin (eşlik eden resim serileri, eskizler ve/veya diğer görsel/metinsel materyallerle birlikte). Bunlar, çeşitli yeteneklerinizi ve ilgi alanlarınızı vurgulayan orijinal çalışmalar olmalıdır. Bu, illüstrasyonlar, çizgi roman yayılımı, poster dizileri, oyunlar, karakter geliştirme, fotoğraf denemeleri, kolajlar, tablolar, heykeller, pazarlama veya sosyal kampanyalar, kısa filmler, animasyonlar, uygulamalar veya web siteleri, kişisel yaratıcı projeler ve ayrıca metin tabanlı olabilir. kavramsal projeler. Ayrıca, uygun olduğunda eskiz defterlerinden, iletişim sayfalarından ve araştırma geliştirmelerinden alıntılar görmekle ilgileniyoruz. Tüm çalışmalara proje veya çalışmayı yansıtan kısa bir metin eşlik etmelidir. Portföy bir PDF formatında toplanmalı ve WeTransfer aracılığıyla gönderilmeli veya bir web sitesine yüklenmelidir. Büyük heykel projeleri, 3B nesneler ve performanslar dijital olarak sunulabilir. İlgili tüm medya bağlantılarını veya sosyal medya kanallarını ekleyin. Etkileşimli projeler veya oyunlar, Windows yürütülebilir dosyaları veya çevrimiçi oynanabilir bir bağlantı olarak yüklenmelidir.

Dil gereksinimleri:

 • Genel olarak IELTS 5.5 (her bileşen için en az 5.0);
 • TOEFL IBT 72;
 • TOEFL ITP 500 – 547 (290-300 dinleme, 280-300 dil formu, 280-300 okuma);
 • Pearson İngilizce Testi (Akademik) 59;
 • Pearson İngilizce Testi (Genel) Seviye 3;
 • Cambridge Sınavı İleri ve Yeterlilik 162 genel;
 • Cambridge Sınavı Birinci (FCE) C Derecesi;
 • TOEIC Dinleme/Okuma 785, Konuşma 160, Yazma 150;
 • ŞİFRE 5.5 (her bileşende en az 5.0).

Dil Feragatı

Dil sınavından muafiyet talebinde bulunmak için resmi ana dilinin İngilizce olduğu bir ülkede eğitim görmüş olmanız gerekir:

 • Süresi en az dokuz ay;
 • Tam zamanlı;
 • Kurs boyunca öğretim ve değerlendirmenin tamamen İngilizce olduğu tanınmış bir kurumda alınır;
 • Başvurduğunuz kursun başlangıç tarihinden itibaren 2 yıl içerisinde tamamlanmış olması;
 • Eğitim Ortamı (MOI), İngilizce + EF SET veya talep edilen herhangi bir kabul edilmiş İngilizce yeterlilik sertifikasını belirtmelidir.

kabul

Program Öğrenim Ücreti

Program teslimatı

Okul Hakkında

sorular