Keystone logo
University of Europe for Applied Sciences

University of Europe for Applied Sciences

University of Europe for Applied Sciences

Tanıtım

İş dünyası, spor, medya & etkinlikler ve sanat & tasarım gibi çeşitli alanlarda yeni nesil tasarımcıları ve karar vericileri yetiştirdiğimiz Avrupa Uygulamalı Bilimler Üniversitesi'ne (UE) hoş geldiniz. Eğitim yaklaşımımız, pratik yönelimi, uluslararası perspektifi, disiplinler arası odağı ve başarıyı teşvik etme taahhüdü ile karakterize edilir.

Avrupa Uygulamalı Bilimler Üniversitesi'nde, birbirine sıkı sıkıya bağlı bir aileye benzer şekilde destekleyici ve kapsayıcı bir öğrenme ortamı sağlamaktan gurur duyuyoruz. Misyonumuz, kişisel gelişiminizi ve dirençli bir karakter geliştirmenizi kolaylaştırmaktır. Değerlerimizin merkezinde kurumumuzu destekleyen beş temel ilke yer almaktadır: öğrenme için gayri resmi ancak elverişli bir ortamın teşvik edilmesi, size sorumluluk verilmesi, başarılarınızın kutlanması, uygulamalı öğrenme deneyimlerinin vurgulanması ve küresel bir zihniyetin teşvik edilmesi.

Bu ilkeleri hayata geçirmek için Avrupa Uygulamalı Bilimler Üniversitesi bir esenlik kültürü geliştirmekte ve gelişip başarılı olabileceğiniz bir ortamı teşvik etmektedir.

q

Kampüslerimiz

Canlı Kampüslerimizi Keşfedin

Berlin, Hamburg ve Iserlohn'da bulunan ve her biri kendine özgü bir cazibe ve ambiyans sunan kampüslerimizde benzersiz bir yolculuğa çıkın. İster başkentin dinamik enerjisini, ister kuzey Almanya'daki bir liman kentinin denizcilik cazibesini, ister Amerikan tarzı bir kampüsün dingin ortamını tercih edin, tercihlerinize uygun çeşitli ortamlar sunuyoruz.

Bir kurs ve üniversite seçmek, genellikle içinde başarılı olacağınız ortamı göz önünde bulundurmayı gerektirir. Kampüslerimiz geniş bir istek yelpazesine hitap ederek size en uygun ortamı bulmanızı sağlar.

Berlin'in kalbinde yer alan kampüsümüz, Potsdamer Platz'a sadece birkaç dakika uzaklıkta, canlı şehir hayatına benzersiz bir erişim sunmaktadır. Bu arada, Iserlohn kampüsümüz yemyeşil bir çevreye sahiptir ve Seilersee'de bol miktarda boş zaman aktivitesi ile çalışmalarınız için sakin bir zemin sağlar. Hamburg'daki kampüsümüz, hareketli Altona semtinde yer almakta olup, hareketli limana ve doğal Elbe Nehri'ne yakınlık sunmaktadır.

Avrupa Uygulamalı Bilimler Üniversitesi'nde eğitim yolculuğunuz sadece akademisyenlerle ilgili değil, aynı zamanda kendinizi büyümeyi, yaratıcılığı ve sonsuz olasılıkları teşvik eden bir ortama kaptırmakla ilgilidir.

Neden almanya

 • Almanya'nın güçlü ekonomisi Avrupa'da inovasyon ve büyümeyi destekliyor.
 • Ülkenin diğer AB ülkelerine kıyasla düşük işsizlik oranları
 • Düşük suç oranlarıyla Almanya, güvenli ve emniyetli bir ortam sağlamaktadır.
 • Almanya nispeten uygun bir yaşam maliyeti sunuyor

UE Hamburg

Neden Berlin

 • Canlı bir uluslararası merkez olan Berlin, hareketli kültürel deneyimlerle çeşitli bir yaşam tarzı sunar.
 • Yaygın olarak konuşulan İngilizce sayesinde dil engelleri minimum düzeydedir ve bu da gurbetçiler için sorunsuz iletişimi teşvik etmektedir.
 • Şehir merkezinde yer alan ve iyi bağlantılara sahip kampüsümüz, Berlin'in sunduğu her şeye kolay erişim sağlamaktadır.
 • Çok sayıda uluslararası şirket ve start-up'ın genel merkezine sahip olan Berlin, girişimciler ve serbest çalışanlar için ideal bir ortamdır.

Berlin Campus

Bizim program

Hem tam zamanlı öğrencilere hem de becerilerini geliştirmek isteyen çalışan profesyonellere uygun dinamik lisans ve yüksek lisans programları sunduğumuz Avrupa Uygulamalı Bilimler Üniversitesi'ne (UE) hoş geldiniz. Pratik öğrenme ve küresel bakış açısı olmak üzere iki temel ilkeye dayanan programlarımız, kapsamlı ve zenginleştirici bir eğitim deneyimi sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Pratik Öğrenme

UE'de yaparak öğrenmeye inanıyoruz. Saygın akademisyenlere ek olarak, fakültemiz çeşitli sektörlerden tanınmış profesyonellerden oluşmakta ve gerçek dünya uzmanlığını sınıfa getirmektedir. Güçlü endüstri bağlantılarıyla, canlı bir fikir alışverişini teşvik ediyor, çalışmalarınızın iş piyasasının talepleriyle alakalı ve uyumlu olmasını sağlıyoruz. Önceliğimiz, pratik becerileri ve sektör gereksinimlerini en başından itibaren müfredatınıza entegre etmek ve seçtiğiniz alanda size rekabet avantajı sağlamaktır. Sektör liderleriyle olan aktif ilişkilerimiz sayesinde, başarılı işletmelerin ve sektörlerin işleyişine dair paha biçilmez bilgiler edinme fırsatına sahip olacaksınız.

Uluslararası Hatlarda Düşünmek

Günümüzün birbirine bağlı dünyasında küresel bir bakış açısı kilit önem taşımaktadır. UE'de çeşitliliği ve uluslararasılaşmayı eğitim yaklaşımımızın temel direkleri olarak benimsiyoruz. Lisans programımız, size farklı kültürleri tanıma ve küresel iş uygulamaları hakkında daha geniş bir anlayış kazanma fırsatı sunan yurtdışında bir sömestr içerir. Benzer şekilde, yüksek lisans programımız da dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle kültürler arası değişim ve işbirliği için bir platform olan Uluslararası Yaz Okulu'na sahiptir. Global University Systems (GUS) bünyesindeki üniversitelerle ortaklık kurarak, uluslararası deneyiminiz için sorunsuz entegrasyon ve destek sağlıyoruz. Ayrıca, çeşitlilik arz eden öğrenci kitlemiz, kurumumuzun küresel yapısını yansıtarak kültürel değişim ve ağ kurma için geniş fırsatlar sunmaktadır.

UE'de pratik öğrenme ve küresel bir bakış açısı sadece ilkeler değildir; yaptığımız her şeyin içine yerleştirilmiştir ve sizi hızla gelişen ve birbirine bağlı bir dünyada başarılı olmanız için güçlendirir.

Mart ayında bizimle çalışmaya başlayabilirsiniz & Eylül.

İstihdam Edilebilirliğe Odaklanın

 • Yüksek İstihdam Oranı: İşletme mezunlarımızın %93'ü mezuniyetten sonraki 1 yıl içinde iş bulmaktadır.
 • Uygulamalı Deneyim: Müfredatınıza entegre edilmiş gerçek hayat projeleri aracılığıyla pratik deneyim kazanın.
 • Endüstri Ortaklıkları: Değerli ağ oluşturma fırsatları ve potansiyel kariyer yolları sağlayan tanınmış şirketlerle ortaklıklarımızdan yararlanın.
 • Eğitim Sonrası Vizesi: Uluslararası öğrenciler, küresel kariyer gelişimi için fırsatları artıran 18 aylık eğitim sonrası vizesine hak kazanırlar.
 • Yurtdışında Eğitim ve İş Deneyimi: Programlarımız, akademik deneyiminizi zenginleştirmek ve profesyonel ufkunuzu genişletmek için yurtdışında bir dönem veya iş deneyimi fırsatları sunmaktadır.
 • Almanya'ya yerleşin: Mezunlar 24 ay boyunca çalışarak Almanya'da Daimi İkamet başvurusunda bulunabilirler

w

Amacımız

Başarınıza Olan Bağlılığımız

Avrupa Uygulamalı Bilimler Üniversitesi'nde en önemli hedefimiz sizin başarınızdır. Kendimizi, profesyonel yolculuğunuza çıkmaya ve kendi yolunuzu çizmeye kusursuz bir şekilde hazır olmanızı sağlamaya adadık. Bu amaçla, öğrencilerimizi girişimci bir zihniyete sahip dinamik genç profesyoneller olarak yetiştirmeye çalışıyoruz.

Günümüzün hızla gelişen ortamında başarı, çok yönlü bir beceri seti gerektirmektedir. Temel bilgileri kişiler arası beceriler, yönetsel uzmanlık ve küresel bir bakış açısıyla harmanlamanın öneminin farkındayız. Bu unsurlar, serbest piyasa ekonomisinin dinamik dünyasında başarılı bir kariyerin temelini oluşturmaktadır. İşverenler, güçlü bir teorik altyapıya sahip olan ve akademik çalışmaları sırasında hem yurt içinde hem de yurt dışında değerli pratik deneyimler kazanmış girişimci yöneticiler aramaktadır. Sizi bu beklentileri karşılayacak ve aşacak araç ve bilgilerle donatmaya kararlıyız.

Yaklaşımımızın somut sonuçları ortadadır: Avrupa Uygulamalı Bilimler Üniversitesi mezunları, çeşitli profesyonel ortamlarda başarılı olmak için gereken beceri ve özgüvenle donanmış olarak iş gücüne sürekli olarak hızlı bir şekilde geçiş yapmaktadır.

Programlar ve Öğrenci Deneyimi

 • İşletme çalışmalarında öğretim kalitesi açısından ilk 10 sıralama
 • Kişiselleştirilmiş öğrenme için küçük sınıflar
 • Sektör uzmanlığına sahip yüksek nitelikli eğitmenler
 • Çeşitli program seçenekleri
 • 100 İngilizce öğretilen dereceler
 • Son teknoloji altyapı ve tesisler
 • 23'ten fazla milletten öğrencilerle uluslararası odaklanma
 • Öğrenciler için uluslararası geziler

b

Description

Bir UE bursu ile sadece finansal avantaj elde etmekle kalmaz, aynı zamanda CV'nizi geliştirebilir ve kendinizi tanıtabilirsiniz.

Neden University of Europe for Applied Sciences'de eğitim almalısınız?

Hibrit Öğrenme

Henüz kampüsümüze gelemediniz mi? UE hibrit öğrenme konsepti ile eğitiminize çevrimiçi veya kampüste başlayın.

UE Sertifikaları

IBM, Amazon Web Services (AWS), Facebook, Tableau ve HubSpot gibi UE ortak şirketlerimiz tarafından hızlandırma kurslarımız ile çalışmalarınızın yanında pratik deneyim ve sertifikalar kazanın.

En İyi Alman Üniversitesi

İş Araştırmaları için ilk 10 özel üniversite arasında ve yaratıcı çalışmalar için İlk 20 arasında olmaktan gurur duyuyoruz.

Ödüller & Akreditasyonlar

%93'ü mezun olduktan 12 ay sonra istihdam edildi

UE (2022)

İşletme Araştırmalarında İlk 10

Çok Sıralı (2020)

Yaratıcı Çalışmalarda İlk 20

ADC reklam öğesi sıralaması (2019)

Öğretim Kalitesinde İlk 10

Çok Sıralı (2018)

Uluslararası Oryantasyon için Dünya Çapında En İyi

Çok Sıralı (2016)

University of Europe for Applied Sciences Yurtdışında Eğitim Alınabilecek En İyi 10 Ülke Arasında

educations.com Top 10 Europe rankings 2023 badge
educations.com Top 10 Global rankings 2023 badge
educations.com Top 10 Europe rankings 2022 badge
educations.com Top 10 Global rankings 2022 badge
educations.com Top 10 Europe rankings 2021 badge

Konumlar

 • Berlin

  Dessauer Str 3-5 , D-10963 DE, Berlin

  • Iserlohn

   Reiterweg 26b, 58636, Iserlohn

   • Hamburg

    Museumstraße 39 , 22765, Hamburg

    • Potsdam

     UE Innovation Hub, Konrad-Zuse-Ring 11, D-14469, Potsdam

     • Dubai

      The Offices 3 - One Central, Dubai World Trade Centre Dubai - United Arab Emirates, 32257, Dubai

      sorular