Keystone logo
© ©UAX
UAX Alfonso X el Sabio

UAX Alfonso X el Sabio

UAX Alfonso X el Sabio

Tanıtım

25 yılı aşkın tarih

Dünyayı dönüştürmek için doğduk. 25 yıldır, toplumda liderler olarak kişisel büyümelerini ve gelişmelerini teşvik eden öğrencileri besliyoruz.

Nihai yenilik parmaklarınızın ucunda

UAX, bağımsızlığa, özgürlüğe, çevre ilkelerine ve hepsinden önemlisi yeniliğe, ilerlemeye ve insani gelişmeye kendini adamış, güçlü ahlaki inançlara sahip bir üniversitedir. Bunu yapmak için, UAX deneyimini kariyer başarısında ilk adım haline getiren en iyi profesyonellerle çevriliyiz.

Nitelikli profesörler

Yüksek kaliteli bilgi sunmaya uygun, son derece deneyimli öğretmenlere güveniyoruz.

İş odaklı sertifikalar

Yüksek kaliteli bilgi sunmaya uygun, son derece deneyimli öğretmenlere güveniyoruz.

Kişiselleştirilmiş destek

İlk günden buradayız. Tüm öğrencilerimizin üniversite yolculuklarında onlara yardımcı olacak kişisel bir öğretmeni vardır.

Yenilik parmaklarınızın ucunda

Tesislerimiz öğrencilerin öğrenmesini kolaylaştırmak için en son teknolojilerle donatılmıştır.

Bir öğrenme yöntemi olarak stajlar

Deneyim yoluyla öğrenmeyi vurguluyoruz. Bu nedenle 8.800'den fazla iş bağlantımız var.

Sporu teşvik ediyoruz

Spor disiplinini kapsamlı bir kişisel gelişim aracı olarak görüyoruz. Bu, benlik saygısını, takım çalışmasını, kendine güveni, yoldaşlığı, esnekliği ve çatışma çözümünü geliştirir.

Kampüs Özellikleri

  kabul

  Size ve ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış bir kabul süreci oluşturduk. Çünkü amacımız, tam potansiyelinize ulaşmanıza ve gerçekten önemli olan şeye, profesyonel geleceğinize odaklanmanıza yardımcı olmaktır.

  Süreç boyunca, eğitiminizin sonunda hangi nitelikleri seçeceğiniz ve mesleki olanaklarınızın ne olacağı konusunda size rehberlik edecek danışmanlar tarafından destekleneceksiniz. Ayrıca, kabul departmanımız, Alfonso X El Sabio Üniversitesi ile ilgili herhangi bir soru veya endişenizi ele almak için kişiselleştirilmiş bir şekilde sizinle ilgilenecektir.

  1. Bize Ulaşın
   Formumuzu doldurun, bizi arayın veya UAX'ı ziyaret edin. Sizin için hazırladığımız her şeyi size göstermekten mutluluk duyacağız.
  2. Bir danışman size rehberlik edecek
   Üniversitemizdeki bir profesyonel size tavsiyelerde bulunacak ve size ve ilgi alanlarınıza en uygun rotayı seçmenize yardımcı olacaktır.
  3. Kabul sürecinizi tamamlayın
   Üniversitemize kabul talebinde bulunun ve yüz yüze veya çevrimiçi olabilen, hangisi size en uygunsa, bir giriş sınavına girin!
  4. Kabul onayı alın
   UAX öğrencisi olmak için büyük bir potansiyeliniz ve uygun bir profiliniz olduğunu biliyoruz. Artık evrak işlerine devam edebilir ve yerinizi ayırtabilirsiniz!
  5. Yerinizi ayırtın ve kayıt olun
   Yerinizi ayırtmak için kayıt olun, son teslim tarihlerine ve ödeme prosedürlerine uyun ve yasal giriş gereksinimlerinizi kanıtlayın.
  6. Tebrikler!
   Artık UAX'ın bir parçasısınız! Size odaklanan benzersiz bir eğitim deneyimine hazırlanın. Üniversitenize hoş geldiniz!

  Konumlar

  • Madrid

   Calle de Emilio Muñoz,13, 28037, Madrid

  sorular