Keystone logo
Tomorrow University of Applied Sciences

Tomorrow University of Applied Sciences

Tomorrow University of Applied Sciences

Tanıtım

Sürdürülebilir Bir Topluma Geçiş Sizinle Başlar

Uzaktan ilk Tomorrow University of Applied Sciences *, öğrencilerin eğitime devrim niteliğindeki yaklaşımımız aracılığıyla sürdürülebilirlik, girişimcilik ve teknoloji alanlarında ihtiyaç duyulan 21. yüzyıl becerilerini geliştirmelerine olanak tanır. Daha parlak ve daha sürdürülebilir bir gelecek yaratacağına kuvvetle inandığımız, yetkilendirilmiş ve bağlantılı bireylerden oluşan bir topluluk inşa ediyoruz. Başarıları bizim görevimiz, etkileri ise ölçümümüzdür.

Yarının Fark Yaratanlarını Güçlendiriyor ve Eğitiyoruz

Öğrencileri etki, amaç, yetenek ve topluluk için temel bileşenlerimizle donatan esnek, erişilebilir ve etkili öğrenme deneyimleri oluşturmak için en son öğrenme bilimi ve teknolojisini birleştiriyoruz.

Sürekli öğrenme, uygulama ve işbirlikçi yaratma yoluyla, öğrenenlerimizin etki çemberini genişletmek ve onları değişimin kendinden emin ajanlarına dönüştürmek için bir büyüme ve öz yeterlilik zihniyeti geliştiriyoruz. Amacımız, dünyaya kalıcı bir miras bırakmak için sınırsızca büyümek ve farklı öğrenmek için eğitimde devrim yaratarak daha sürdürülebilir bir topluma geçişi hızlandırmaktır.

Neden ToU ile öğrenmelisiniz?

Tomorrow University of Applied Sciences *, sürdürülebilirlik, girişimcilik ve teknoloji konularında eğitim için başvurulan kurumdur. Eğitime yönelik devrim niteliğindeki yaklaşımımız, dünyanın herhangi bir yerinden lisans veya yüksek lisans derecesi alırken uzun süreli bir toplumsal etki yaratmanıza yardımcı olacaktır.

Küresel Erişilebilir ve Esnek

Uzaktan öncelikli öğrenme platformumuz, eğitime nerede olursanız olun erişilebilir hale getirir ve mesleki ve kişisel taahhütleriniz ne olursa olsun öğrenme esnekliği sağlar. Mobil öncelikli platformumuz aracılığıyla istediğiniz zaman istediğiniz yerden öğrenin.

Öğrenmeye Yeni Bir Yaklaşım

Yaparak öğrenmek. Öğrenme felsefemiz, çevrimdışı öğrenmeyi çevrimiçi hale getirmez. Zorluk temelli öğrenme yöntemimizle, endüstri uzmanları ve liderlerinin rehberliğinde pratik uygulama yoluyla dünyanın en büyük sorunlarını çözme konusunda uygulamalı deneyim kazanacaksınız.

Birinci Sınıf Küresel Ağ

Küresel bir ortaklar ve danışmanlar topluluğu sizin için hazır. Sürdürülebilirlik, girişimcilik ve teknolojide zaten bir fark yaratıyorlar ve aynısını yapmanıza yardımcı olacaklar. Onlar, uluslararası öğrenci grubunuzla birlikte akranlarınız ve akıl hocalarınızdır.

Elimizde doğru beceriler, araçlar ve ağ ile geleceğimizi ve dünyamızın geleceğini değiştirebiliriz.

  • Bugünden başlayarak daha iyi bir yarın yaratın. Sürdürülebilir inovasyonda başarılı olmak için gereken araçlara ve ağa erişim kazanın.
  • Önce uzaktan ve esnek. Nerede olursanız olun, istediğiniz zaman öğrenin. Çalışmayı ve çalışmayı birleştirin.
  • Küçük ve benzer düşünen gruplarda öğrenin. Bir topluluk oluşturun ve ömür boyu sürecek bir ağa erişin.

Öğrenme İlkelerimiz

görev odaklı

Biz sürekli öğrenen bir topluluğuz. Programımızı ve müfredatımızı zamanla değişecek şekilde tasarladık. Çözmek ve fethetmek için girişimcilik ve iş dünyasında bulunan senaryolardan ilham alan program sırasında çeşitli zorluklar arasından seçim yapacaksınız. Zorluklar boyunca, daha iyi bir yarın için gereken yetkinlikleri uygulayacak, yaratacak ve ustalaşacaksınız. İşverenlerin aradıkları yetkinlikleri, bu zorluklarla bizzat karşılaşan akranlar ve danışmanların yardımıyla aktif ve deneyimsel öğrenme yoluyla geliştireceksiniz.

Esnek

Tüm programlarımız tamamen uzaktır. Öğrenme modelimizde, belirli bir konu alanında yetkinlik gösterme zamanı esnekken, ustalaşma beklentisi sabittir. Geleneksel kurslar yerine zorlukların üstesinden gelecek ve herkesin bireysel öğrenme sürecinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak gerçek zamanlı olarak yetkinlikler oluşturacaksınız.

Kişiselleştirilmiş

Teknolojimiz program boyunca size rehberlik eder, ihtiyaçlarınıza uyum sağlar ve baştan sona geri bildirimde bulunur. Program içinde bir öğrenci olarak hedefleriniz ve temel yeterliliklerin anlaşılması, uygulamada bireysel olarak uyarlanır ve öğrenme deneyiminizi benzersiz bir şekilde size ait hale getirir. Çalışmalarınız boyunca öğrenme ilerlemenizin görsel bir kaydını göreceksiniz, bu da istediğiniz sonuçlara odaklanmanızı kolaylaştırıyor.

kendi kendine yeten

Bir öğrencinin bir zorluk veya yetkinliği henüz kanıtlamadığı durumlarda, 'henüz değil'i bir ölçüt olarak kullanırız. Bir konuda veya meydan okumada başarısız olmak yerine, ustalaşana kadar bilginizi gösterme fırsatı verilir. Gözden geçirenler ve uzmanlar, seçilen konsepti tam olarak anladığınıza inanana kadar çalışmanızı gönderebilirsiniz. ToU'da başarısızlık yoktur, ancak her zaman iyileştirme için yer vardır.

Sosyal

Öğrencilerin zengin, ilgi çekici ve etkili uzaktan öğrenme deneyimlerine yol açan anlamlı ilişkiler kurmalarını sağlıyoruz. Grubunuz, danışmanlarınız ve geniş küresel topluluğunuzla birlikte düzenli canlı oturumlar, kurs tartışmaları ve etkinlikler aracılığıyla bağlantıda ve etkileşimde kalacaksınız. Zorluk temelli öğrenme yöntemimiz, işbirliğini ve tüm katılımcılardan, akranlardan mentorlara ve tam tersinden her zaman 360° geri bildirimi teşvik eder.

*Yarın Üniversite, tam olarak akredite edilmiş, devlet tarafından tanınan bir Uygulamalı Bilimler Üniversitesidir.

Öğrenci Görüşleri

sorular