Keystone logo
The University of Greenwich BA Hons Uluslararası İşletme
The University of Greenwich

BA Hons Uluslararası İşletme

London, Birleşik Krallık

3 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Sep 2024

GBP 17.000 / per year *

Kampüste

* tam zamanlı uluslararası| ev yıllık 9.250 £

Tanıtım

Uluslararası işletme diplomamız, küresel iş ortamında başarılı bir kariyer için ihtiyaç duyduğunuz beceri ve deneyimi sağlar.

Bu ders, uluslararası işletme teorisi ve pratiğini, işletme yönetimi ve organizasyonel işlevleri, uluslararası stratejileri ve farklı uluslararası iş ortamlarını keşfetmeyi kapsar. Sizi, iş etiği ve kurumsal sosyal sorumluluğa, gelişen pazarlara ve ekonomiye bakarak uluslararası ticaretin sosyo-ekonomik sonuçlarını tanıtıyoruz.

Genel olarak, bu uluslararası işletme derecesi, uluslararası iş dünyasındaki çağdaş sorunların eleştirel bir şekilde anlaşılmasını sağlar. Yeni Turing Scheme öğrenci değişim programında yurt dışında bir yıl geçirme ve/veya uluslararası bir organizasyonda isteğe bağlı bir yıl yerleştirme fırsatına sahip olacaksınız.

Uluslararası işletme mezunları için popüler kariyerler arasında bankacılık ve finans, BT ve lojistik yer almaktadır. Mezunlarımız JP Morgan, PwC, HP ve Ericsson gibi şirketlerde görevler buldular.

Bu kurs hakkında bilmeniz gerekenler

  • Lisans İşletme Çalışmalarında %90 Öğrenci Memnuniyeti (Ulusal Öğrenci Anketi 2022)
  • Microsoft, Warner Music Group ve IBM gibi şirketlerde işe yerleştirmeler.
  • Ücret alırken, Fransa, İspanya veya dünya çapındaki diğer ortak üniversitelerimizden birinde yurt dışında eğitim alarak kültürel farklılıkların uluslararası ticareti nasıl etkilediğini deneyimleyin.
  • Araştırma Kalitesinde Londra'daki En İyi 10 Üniversite (Tam Üniversite Rehberi Lig Tabloları 2023)
  • Uluslararası işletme ve ekonomi alanında bilgi edinerek, küreselleşmiş bir dünyada iş yapmanın çağdaş zorluklarını anlamak istiyorsanız harika.

kabul

Program Öğrenim Ücreti

Öğrenci Görüşleri

Okul Hakkında

sorular