Keystone logo
The Hong Kong Polytechnic University Department of English and Communication

The Hong Kong Polytechnic University Department of English and Communication

The Hong Kong Polytechnic University Department of English and Communication

Tanıtım

İngilizce ve İletişim Bölümü'nde birincil misyonumuz, meslekler için uygulamalı İngilizce dil çalışmaları sağlamak ve profesyonel iletişime odaklanan lisans ve lisansüstü çalışmaların önde gelen sağlayıcısı olarak uluslararası alanda tanınmayı hedefliyoruz. Uygulamalı İngilizce dil çalışmaları, yalnızca profesyonel olarak başarılı olmak için gereken çok yüksek düzeyde İngilizce dil becerilerinin edinilmesini değil, aynı zamanda İngilizce dilinin kapsamlı ve eleştirel bir anlayışını ve çok kültürlü profesyonel bağlamlarda gelişmiş bir İngilizce iletişim farkındalığını da içerir.

Hong Kong'da, çok çeşitli mesleki ve ticari bağlamlara katkıda bulunabilecek, eleştirel düşünme becerileri ile birlikte son derece gelişmiş dil ve iletişim bilgisine sahip mezunlara açık bir ihtiyaç vardır. İster lisans ister yüksek lisans düzeyinde olsun, İngilizce ve İletişim Bölümü, meslekler tarafından çok değerli olan İngilizce iletişim ve dil becerileri ve bilgisine sahip Hong Kong'un en önemli mezun sağlayıcılarından biridir.

Programlarımız, öğrenciler, ebeveynleri ve öğrencilerin nihai işverenleri ile çok popüler hale getiren ve öğrencilerimizin PolyU ve toplum tarafından bir bütün olarak ödüllendirilen çok yönlü becerileri ve nitelikleri geliştirmelerine yardımcı olan yenilikçi özelliklere sahiptir.

Konumlar

  • Hong Kong

    Room AG428 Chung Sze Yuen Building The Hong Kong Polytechnic University Hunghom, Kowloon, , Hong Kong

    sorular