Keystone logo
© istock
The College Of Westchester

The College Of Westchester

The College Of Westchester

Tanıtım

The College Of Westchester (CW) 1915'ten beri öğrencilerinin kariyer başarısına odaklanmaktadır. College of Westchester'ın akademik programları, işverenlerin en çok arzu ettiği beceri ve yetkinlikleri sağlamak için özenle tasarlanmıştır. Kampüs ortamımız oldukça kişiseldir ve kültür merkezlerimiz öğrencilere hizmet vermektedir.

College of Westchester fakültesi, gerçek dünya bilgisini sınıfa getirmek için deneyim, kimlik bilgileri ve özenli bir tutuma göre seçilir. Kolej'in teknolojileri ve web ile geliştirilmiş öğrenme araçları, öğrencilere her yerde, her zaman kurslara, profesörlere, sınıf arkadaşlarına ve hizmetlere bağlantı sağlar. The College Of Westchester , ömür boyu başarı ve başarıya götürebilecek olağanüstü bir deneyim sunar.

The College Of Westchester ekonomik gelişimi teşvik eden kariyerlere götüren dönüştürücü ve amaçlı eğitim deneyimlerini tamamlamış bireyleri mezun eder. Akademik olarak öğrenci merkezli, kültürel açıdan çeşitlilik içeren bir kolej olarak College of Westchester, bölgesel işverenlerden ve diğer kurumsal kaynaklardan gelen girdilerle özenle oluşturulmuş ve odaklanmış bir müfredat sunarak tüm kariyer ve girişimci düşünen öğrenciler için en yüksek kalitede eğitim sağlamaya kararlıdır. paydaşlar. Kolej, yukarı doğru ekonomik hareketliliğe yol açan kendine özgü ve oldukça kişisel bir öğrenme ortamı aracılığıyla akademik mükemmelliği, kariyer gelişimini, profesyonel dürüstlüğü, finansal sorumluluğu ve iyi vatandaşlığı destekler ve teşvik eder.

Konumlar

  • White Plains

    Central Avenue,325, 10606, White Plains

    sorular