Keystone logo
© Eva Dang
Teesside University

Teesside University

Teesside University

Tanıtım

Neden Teesside

 • 50 yaş ve altındaki en iyi 200 global üniversite listesinde ilk 200 içerisinde yer aldı. *

 • Açık öğrenme kurslarına 1000'den fazla öğrenci kaydoldu

 • 30 yılı aşkın bir süredir yüksek kaliteli, bağımsız, açık öğrenme eğitimi

Küresel genç üniversiteler listesinin en üst sıradaki 200 listesinde yer alan bir Birleşik Krallık üniversitesiyle esnek bir çevrimiçi kurs çalışın. *

Kariyerinizi bir üst seviyeye çıkarmak için resmi bir nitelik arayan yoğun bir profesyonel misiniz? Öğrenmeye olan tutkunuzu sürdürmek istiyor musunuz, ancak zaman ayıramayacağınızı mı düşünüyorsunuz? Tekrar düşün.

Teesside University , size ve diğer taahhütlerinize uyacak şekilde tasarlanmış esnek ve çevrimiçi ve açık öğrenme kursları düzenleyerek sizi hız ve yerin kontrolünü ele alıyoruz.

30 yılı aşkın bir süredir yüksek kaliteli, bağımsız, açık öğrenme eğitimi veriyoruz, böylece güvenebileceğiniz bir başarı kaydına sahibiz.

Kampüsteki derslere katılmak zorunda değilsiniz, bu nedenle konaklama ya da ulaşım masrafı yoktur ve öğrenci vizesi almanıza gerek yoktur.

* Teesside University , 50 yaş ve altındaki 250 yüksek üniversitenin 151-200 bandında, Times Yüksek Eğitim Genç Üniversite Sıralamasında yer almaktadır.

Town hall of Middlesbrough city , Teeside UK

Teesside University çevrimiçi öğrenme

Çevrimiçi öğrenme, kampüse fiziksel olarak katılmak zorunda kalmadan üniversite düzeyinde bir nitelik kazanmanızı sağlar.

Çevrimiçi öğrenmenin yararları

İstediğin zaman, istediğin yerde öğren

Sabit bir program yoktur - ne zaman ve nerede çalışacağınızı seçersiniz. Dergi makalelerini okuyun, dersleri izleyin ve size uygun zaman ve yerlerde tartışmalara katkıda bulunun.

Kariyerini arttır

Teesside University ile çevrimiçi bir programda çalışmak kariyerinizi bir üst seviyeye çıkarabilir ve kalabalığın arasından sıyrılmanıza yardımcı olabilir.

Global bir ağ

Dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle ve buradaki Teesside'deki akademik personelimizle düzenli olarak iletişim kuracaksınız. Çevrimiçi ortamımız, işbirlikçi öğrenmeyi desteklemek ve teşvik etmek için tasarlanmıştır.

Kalite programları

Çevrimiçi programlarımız, akademik olarak kampüs içi derecelerimize eşdeğerdir ve genel olarak aynı düzeyde çalışmayı içerir. Kazandığınız uluslararası kabul görmüş nitelik eşit değerdedir.

Geleceğe dönük öğrenme

Konusunda tutkulu olan uzman öğretim görevlilerinden ve eğitmenlerden ilham alıyorsunuz.

Destek servislerine erişim

E-kitaplar ve dergi makaleleri de dahil olmak üzere milyonlarca öğrenim kaynağına erişim sağlayan, kampüs içi öğrencilerle aynı destek hizmetlerine 7/24 erişebilirsiniz.

Dersler

Etrafınıza ve diğer taahhütlerinize uyacak şekilde tasarlanmış esnek ve çevrimiçi ve açık öğrenme kursları sunuyoruz ve sizi hız ve mekanın kontrolünü elinize alıyoruz.

Kurslar şunları içerir:

İşletme, Muhasebe, Pazarlama

 • İşletme ve Kurumsal (Kontör) (Çevrimiçi), BA (Hons)

 • İşletme Yüksek Lisansı (Online), MBA

Bilgi işlem

 • Siber Güvenlik (Çevrimiçi), MSc

Mühendislik

 • Mühendislik açık öğrenme kursları

ingilizce

 • Yaratıcı Yazarlık (Uzaktan Eğitim), MA

 • Yaratıcı Yazarlık ve Refah, MA

Hemşirelik, Ebelik

Lisansüstü dersler

Kısa dersler

* Gerçek referanslar

Konumlar

 • Middlesbrough

  Southfield Road, TS1 3BX, Middlesbrough

sorular