Keystone logo
Swiss School of Business Research

Swiss School of Business Research

Swiss School of Business Research

Tanıtım

Swiss School of Business Research , dünyanın her yerinden yenilikçi Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora dereceleri almak için başvuran öğrencilerimize İsviçre kalitesiyle akademik mükemmellik sunar. Öğrencilerin kültürlerarası çeşitliliği ve yenilikçi öğretim tarzlarını kutlayabilecekleri dinamik bir uluslararası ortamda büyüme ve gelişme için sayısız fayda ve fırsat sunuyoruz.

Herkes İçin Kaliteli Eğitim

SSBR, her düzeyde derece sunan özel bir çevrimiçi yüksek öğretim kurumu oluşturmak için bir grup işletme okulundan oluşturulmuştur.

Kurucularımız ve üst yönetim ekibimiz, dünya çapında onlarca üniversite ve işletme okulunda en üst düzeyde çalıştı. Bu kadar çok adaletsizliği, öğrencilere kötü muameleyi, düşük kaliteli eğitimi, yüksek fiyatları vb. gören SSBR, çok sayıda üniversitenin küçük kontrol kısıtlamaları olmadan çok ekonomik bir fiyata daha iyi bir çalışma ortamı üretmek için kuruldu.

Personelimizin ve fakültemizin yıllar içinde edindiği engin deneyim, SSBR'ye öğrencilerimiz için üstün bir öğrenme deneyimi üretmek için neyin gerekli olduğunu göstermiştir. SSBR, bu üstün eğitimi tüm öğrencilerimize vermeye kendini adamıştır.

Öğrencilerimiz ve öğretim üyelerimiz için yüksek beklentiler yaratmayı ve sürdürmeyi amaçlıyoruz. Öğrencilerimiz sadece müşterilerimiz değil, ortaklarımız ve araştırmacılarımızdır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına karşı dürüst ve esnek olarak, kapsamlı, ilgili ve öğrencilerimizin kariyerlerine değer katan programlar oluşturduk.

SSBR Vizyonu

Eğitimin büyük bir eşitlikçi olduğunu söylüyorlar. Ancak, konu yüksek öğretimin kalitesi olduğunda bu doğru değildir. Dünya nüfusunun büyük bir çoğunluğunun kaliteli eğitime erişimi yok.

Vizyon Bildirisi

Eğitim, öğrencilerimizin geleceğinin anahtarıdır. SSBR, öğrencilerin bir Lisans, Yüksek Lisans veya Doktora yeterliliği kazanmaları için alternatif bir yol sağlayarak ve onları başarılı bir hayata hazırlayan bir ortamda yaşam boyu kendi kendine motive edici öğrenme uygulamasına sokarak bu anahtarı edinmelerini sağlamaya çalışır. küresel 21. yüzyılda. Teknolojinin yardımıyla, herkesin erişebileceği fiyatlarla kaliteli çevrimiçi eğitim sunarak mevcut durumu değiştirmeyi hedefliyoruz.

SSBR Misyonu

SSBR, yüksek kaliteli eğitimin bir insan hakkı olduğuna inandığımız için, lisans düzeyinden doktora düzeyine kadar kaliteli yüksek öğretim sağlamak için vardır.

Görev beyanı

 1. Her öğrencinin yaşam tarzını ve öğrenme yeteneğini göz önünde bulundurarak kaliteli, titiz bir eğitim veriyoruz.
 2. Öğrencilerin, istedikleri hedeflere ulaşmalarına yardımcı olmak için ders seçimleri ve ders hızı konusunda esnek davranarak, zaman ve yer kısıtlaması olmaksızın eğitimlerinin sahipliğini ve sorumluluğunu üstlenebilecekleri bir ortamı teşvik ediyoruz.
 3. En son 21. yüzyıl teknolojilerine erişim sağlıyoruz; Bu küresel 21. yüzyılda onlara rekabet avantajı sağlamak için müfredat ve öğrenci topluluğu aracılığıyla çeşitlilik yaratmak.
 4. Yönetimimiz, profesörlerimiz, ortak okullarımız ve öğrencilerimiz arasında güçlü ve etkili bir ortaklığa dayalı bir okul kültürünü teşvik ediyoruz.

SSBR Değerleri

 1. Eğitimde kaliteye değer veriyoruz. Öğrencilerimizin, ister kolej ister kariyer olsun, yaşamlarındaki bir sonraki adımla yüzleşmeye yeterince hazırlıklı olmaları için uygun şekilde meydan okumalarını istiyoruz. Öğrencilerinin başarılı olduğunu görmek isteyen kaliteli öğretmenlere değer veriyoruz ve öğrencilerden ellerinden gelenin en iyisini yapmalarını ve sadece geçinmek için yeterince yapma niyetiyle ödevleri teslim etmemelerini bekliyoruz.
 2. Dürüstlük ve dürüstlüğe değer veririz. Aday veli veya öğrencilere “satış yapmak” için yanıltıcı açıklamalar yapmıyoruz, Okulumuzun özelliklerini olabildiğince doğru bir şekilde sunmaya çalışıyoruz. Günlük operasyonlarımızı dürüstlük ve bütünlük göz önünde bulundurarak yürütür ve öğrencilerimizin de aynısını yapmasını bekleriz.

Neden Swiss School of Business Research Eğitim Almalısınız?

Esnek Çalışma Programları

Esnek çalışma programlarımız, Avrupa yüksek öğretim modelini temel alır ve öğrencilerin program gereksinimlerine, önceki çalışmalara, mevcut ilgi alanlarına ve gelecekteki hedeflerine göre derslerini seçmelerine olanak tanır.

Tüm programlarımız tamamen çevrimiçidir veya ortak okullarımızda yürütülür.

Çoklu Başlangıç ​​Tarihleri

Öğrenciler, her akademik yıl boyunca birden fazla başlangıç tarihi arasından seçim yapabilir. Modüler kurs tasarımımız ve program yapımız, optimum yüksek öğretim planlamasına izin verir.

Önceki Kurumlardan Kredi Transferi

Öğrenciler mevcut bir kolej, okul veya üniversiteden yatay geçiş yapabilirler. Kredilerin daha kolay aktarılabilmesini sağlayan çalışma programları, Avrupa Kredi Transfer Sistemi (AKTS) ile uyumludur. Esnek akademik takvimimiz, öğrencilerin dünya çapında neredeyse sınırsız sayıda okulda eğitim görmelerine ve SSBR kurslarına girmelerine izin veren sürekli bir çalışma deneyimi sağlar.

Gerçekten Küresel Toplum

Gerçek küresel öğrenci topluluğumuz, öğretim üyelerimiz ve personelimiz, kültürel çeşitlilik ve girişimci inisiyatif için derin bir takdir sergileyen öğrencilerle birlikte, dünyanın dört bir yanından 50'den fazla farklı milletten oluşur.

Mesleki Deneyimli Profesörler

Akademik olarak nitelikli ve profesyonel olarak deneyimli profesörler, çağdaş vaka çalışmalarını sınıfa getirerek, öğrencileri geleceğin küresel liderleri olmaya hazırlayarak teori ve pratiği birbirine bağlar.

Etkileşimli Öğretim Yöntemleri

30'a kadar öğrenciye sahip küçük sınıflar, profesörlerin etkileşimli öğretim yöntemlerini kullanmasına olanak tanır, böylece grup etkileşimini artırır, grup dinamiklerini geliştirir ve öğrenciler arasında uzun süreli bağlantılar kurar.

Akreditasyonlar ve Sertifikalar

Swiss School of Business Research , en yüksek standartlara uyan programlarda yüksek kalite ve bireysel ilgi değerlerini benimseyen özel bir işletme okuludur. İsviçre'deki özel ve kamu HEI'leri yan yana oturur ve öğrencilere bir deneyim ve fırsat seçeneği sunar. Bir rota diğerinden daha iyi değildir, ancak her tür kurumun öğrenci için farklı bir deneyim ve sonuç sunduğunu kabul etmek önemlidir.

Kamu kurumları - üniversiteler gibi - tanıdık olan ancak yaklaşım açısından genellikle kısıtlayıcı olan ve öğrencilerin ihtiyaç duyduğu bireysel ilgi olmaksızın öğrencilerin kalabalığın içinde kaybolabileceği şekilde organize edilmiş geleneksel eğitim Pathways sunar. Üniversiteler ayrıca iş dünyasındaki ve güncel eğitim programları sağlamadaki değişiklikleri tanımak ve bunlara yanıt vermekte yavaş olabilirler.

SSBR gibi özel kurumlar daha duyarlı olacak ve öğrencilere gelişmek için ihtiyaç duydukları desteği sağlayacak şekilde organize edilebilir. SSBR'nin programları, sizi kariyerinizin bir sonraki adımına hazırlamak için içgörü, beceri ve deneyim kazanmanıza yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Tam olarak akredite edilmiş SSBR dereceniz, geleneksel bir üniversitedekiyle aynı düzeyde bilgi edindiğiniz anlamına gelir, ancak bu, işte veya iş başvurusu yaparken öne çıkmanıza yardımcı olacak şekillerde. SSBR'de okumak size yeni fikirleri keşfetme ve geleceğe yönelik güveninizi artırma şansı verecektir.

 • SSBR, ASIC - Uluslararası Okullar, Kolejler ve Üniversiteler için Akreditasyon Hizmeti tarafından tamamen akredite edilmiştir. ASIC, dünya çapında eğitim sağlayıcılarının kurumsal akreditasyonu konusunda uzmanlaşmış, önde gelen bağımsız Birleşik Krallık kalite güvence kuruluşudur. ASIC, Birleşik Krallık'ta UKVI tarafından tanınmaktadır ve Yüksek Öğrenimde Uluslararası Kalite Güvence Ajansları Ağı'nın (INQAAHE) tam üyesidir, BQF (British Quality Foundation) üyesidir ve EDEN'in (European Distance and E-) kurumsal üyesidir. Öğrenme Ağı).
 • SSBR, ileri eğitim kurumları için İsviçre kalite etiketi olan eduQua tarafından onaylanmıştır. EduQua, İsviçre ulusal kalite güvence kuruluşu ve yetişkinlerin sürekli eğitimine yönelik ilk İsviçre kalite etiketidir. İsviçre Konfederasyon Hükümeti tarafından tanınır ve desteklenir ve İsviçre'deki kamu ve özel eğitim kurumları için ilk kalite sertifikasıdır. EduQua, sürekli eğitim için önde gelen kalite güvence kuruluşu akreditasyon planıdır.
 • SSBR, onaylı bir OTHM öğrenim merkezidir. OTHM kursları, Birleşik Krallık Hükümetinin Ofqual (Yeterlilik ve Sınavlar Dairesi Yönetmeliği) tarafından onaylanır ve düzenlenir.

Kampüs Özellikleri

  Konumlar

  • Barcelona

   Barcelona Campus Carrer de Llull,321, 08019, Barcelona

   • Zürich

    Nüschelerstrasse,31, 8001, Zürich

    programlar

     sorular