Keystone logo
Swiss eLearning Institute

Swiss eLearning Institute

Swiss eLearning Institute

Tanıtım

Hayatta en fazlasını başaranlar her zaman öğreniyor. Onlar hayatın öğrencileri, akıl hocalarının öğrencileri, akranlarının öğrencileri ve deneyimlerinin öğrencileridir. 'Bardakları boş', her zaman öğrenmeye hazır. Her fırsatta kendilerini geliştirmeye çalışırlar. RYTHM kavramını takip ederek, kendilerinin ve etrafındakilerin yararına her şekilde kendilerini yetiştirmeye çalışırlar.

Swiss eLearning Institute kurslar bu tür insanlar için tasarlanmıştır; hem başarmayı arzulayanlar hem de zaten başaranlar. Öğrenme ve kişisel gelişim için susuzluk herkeste yaşar, ancak özellikle ağ oluşturucularda belirgindir. Geleceğinize yatırım yapmak, finansal kazancın ötesine geçer. Geleceğinize yatırım yapmak, kendinize yatırım yapmaktır; kişisel bilginizi ve sürekli eğitiminizi geliştirmek

Swiss eLearning Institute çerçevesi 'sürekli eğitim; profesyonel veya kişisel olarak daha fazla zenginleştirme sağlamak için kurulan bir orta öğretim sonrası eğitim programı.

Sürekli eğitimden herkes yararlanabilir, ancak sürekli eğitim kurslarının gayri resmi ve esnek doğası, meslekleri sürekli gelişmekte olanlara, özellikle ağ oluşturuculara özel bir avantaj sağlar. Kendimizi ilk geliştirdiğimizde, hayatımızı çevreleyen diğer yönler de gelişir. Sağlıklı bir zihin sağlıklı bir vücuda, sağlıklı ve zengin bir yaşama götürür.

Konumlar

  • Zürich

    Zürich, İsviçre

    programlar

    sorular