Keystone logo
SUNY Korea

SUNY Korea

SUNY Korea

Tanıtım

SUNY Kore Kore topraklarında kurulan ilk Amerikan üniversitesi olarak 2012 yılı Mart ayında kapılarını açtı. Aynı zamanda katılmak için ilk üniversitedir Incheon Küresel Kampüs (IGC). SUNY Kore'Nin lisans programları prestijli üniversitelere karşılaştırılabilir Amerika Birleşik Devletleri. Öğrenciler keyfini hem Amerikan eğitim ve dinamik Kore kültürü. Biz ahlaki bütünlüğünü beslemek ve erdem ve kendi vizyonu ile başkalarına hizmet etmek bizim öğretmektir için çalışıyoruz. Biz de küresel bir ağ oluşturmak için uygun fiyatlı kampüs gövdeleri, burs geniş bir yelpazede, fırsatları sunan ve iyi dengelenmiş bir eğitim sistemi, yetkili ve sorumlu liderler olarak öğrencilerimizi yetiştirmek için.

Biz yıldız akademik başarıları ile öğrenciler var gurur duyuyoruz ve istisnai yeteneklere sahip öğrencilere arıyorlar. Biz ayrıca, öğrenci beden küresel toplumun gerçek bir yansıması olduğunu söylemek gurur duyuyoruz % 30 uluslararası öğrenciler üzerinde. Şu anda, lisans ve lisansüstü programları sunuyoruz Stony Brook Üniversitesi (SBU)Içinde en tanınmış üniversite hangi SUNY. Bu programlar özdeştir SBU ve tarafından verilmektedir SBU fakülte. Sonuç olarak, öğrencilerimiz tarafından verilen aynı diploma alacak SBU Mezuniyetten sonra. Bizim Üniversitesi Mühendislik, moda, bilim, ve daha fazlası gibi akademik alanlarda çeşitli yılında program teklifleri genişletmeye devam ediyor.

Küresel eğitim, araştırma ve inovasyon için merkez olmaya talip. Bunu başarmak için, biz hem özel hem de kamu sektöründe üst kurumlarla ortaklıklar kurma ve dünya genelinde liderleri ve yetenekleri ile küresel bir ağ oluşturmak için elimizden geleni yapmaya devam edecektir.

SUNY hakkında

New York Eyalet Üniversitesi (SUNY) Amerika Birleşik Devletleri'nde ülkenin en büyük ve en kapsamlı devlet üniversitesidir sistemidir. New York eyalet üniversitesi sistemi oluşturmak için 48 devlet olunca SUNY resmen 1948 yılında kurulmuştur. SUNY başlangıçta 11 öğretmen kolejleri de dahil olmak üzere, 29 unaffiliated kurumlar konsolidasyon temsil etti. Bugün, SUNY yüksek kalitede eğitim ve fırsat sağlamak amacıyla kurulmuştur 64 coğrafi olarak dağınık kampüsleri kapsayacak şekilde büyüdü.

devlet üniversitesi sisteminin misyonu, akademik, mesleki ve mesleki lise sonrası programların tam aralığında, mümkün olan en geniş erişim, yüksek kalitede New York eğitim hizmetlerinin insanlara sunmaktır. SUNY kısa süreli mesleki / teknik kurslar, sertifika ilişkilendirmek ve bakalorya lisans programları, lisansüstü ve doktora sonrası çalışmalar da dahil olmak üzere eğitim seçenekleri geniş bir çeşitlilik sunuyor. SUNY 7000'in üzerinde lisans ve sertifika programları ile sistem içinde akademik ya da mesleki çalışma hemen her alanda erişim sağlar. SUNY ülke ve dünya genelinde New Yorklular ve öğrencilere uygun fiyata kaliteli bir eğitim vermeyi taahhüt eder. SUNY öğrencileri ABD, dört ABD toprakları ve dünya genelinde 160 ulus her devlet gelen küresel bir topluluk temsil etmektedir.

SBU hakkında

Stony Brook Üniversitesi (SBU) Long Island, New York üzerinde bulunan SUNY sisteminin kampüslerinde biridir. Üniversite kampüsü yaklaşık 60 mil doğusunda Manhattan ve 60 mil batısında Montauk Point yatıyor. SBU matematik ve fen ortaöğretim öğretmenlerinin hazırlanması için bir üniversite olarak 1957 yılında kurulmuştur. O zamandan beri, SBU müthiş bir hızla büyüdü ve şimdi öğrenme ve burs ülkenin önemli merkezlerinden biri olarak kabul edilmektedir.

SBU US News & World Report tarafından ilk 100 kamu ulusal üniversitelerde sıralanır olmuştur ve lisans araştırma ve yaratıcı projeler için önemli programlar onların listesinde yer almaktadır. SBU Amerikan Üniversiteleri prestijli Derneği (AAU), Kuzey Amerika'da en iyi araştırma üniversitelerinden davet sadece örgütün üyesidir. 67 lisans binbaşı ve 77 küçükler, 102 yüksek lisans programları, 40 doktora programları ve 32 lisansüstü sertifika programları vardır. Stony Brook araştırma ve eğitim entegrasyonu için bir Ulusal Bilim Vakfı tanıma ödülü verilen 10 üniversitelerinden biridir. Brookhaven Ulusal Laboratuvarı'nda (BNL) ve uluslararası araştırma tesisi kendi kampüs yakınında yer alır ve SBU tarafından yönetilmektedir.

Konumlar

  • Incheon

    SUNY Korea, 119 Songdo Moonhwa-Ro, Yeonsu-Gu, 21985, Incheon

    sorular