Keystone logo
Sunway University Finansal Ekonomide BSc (Hons)
Sunway University

Finansal Ekonomide BSc (Hons)

Shah Alam, Malezya

3 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 24.985 *

Kampüste

* tahmini toplam ücretler

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

BSc (Hons) Finansal Ekonomi programı, ekonomi mezunlarının analitik modellere kantitatif maruz kalma, büyük veri analizi, tahmin vb. Gibi teknolojik beceriler kazanarak sektörün bir adım önünde olmalarını sağlar. 2021'de yeni ve geliştirilmiş yapısında öğrenciler, güçlü ekonomi ve finans teorilerinin uygulanması konusunda eğitilecek, gerçek verilere uygulamak için güçlü yazılımlarla operasyonel modellere çevrilmiş kavramlara erişebilecek ve teknoloji odaklı eğitime daha fazla ağırlık verecek.

Ekonomi alanındaki akademik derecelerin çoğu, teknoloji çalışma ortamını hızla değiştirdiğinden, değişen iş taleplerinin hızlı hızına artık ayak uyduramıyor. Endüstri uzmanları, gizli bir mesajda buna işaret ettiler - çeşitli endüstriyel sektörlerde başarılı olmak için beceri setlerinin çok yönlülüğü, mezunlarda eksik. Bir BFE derecesi ile mezunlar, kampüste bulunan güçlü yazılım ve pahalı verilerin yardımıyla ekonomiyi iş analitiği olarak daha yüksek bir düzeyde öğrenebilecekler. Uzmanlık eğitimleri, iş kararları almak için ekonomiyi öğrenmeye analitik odaklı bir yaklaşım olan SU'da başlar. Eğitimleri, modern firmalarda gerekli olan işletmelerin, endüstrilerin ve ürün pazarlarının analizi için hazır beceriler olarak işlere aktarılır. Devlet istatistikleri ayrıca, BFE mezunlarının diğer disiplinlerdeki veya diğer kurumlardaki akranlarına göre daha yüksek başlangıç maaşları kazandığını göstermektedir.

Programı başarıyla tamamlayan mezunlara ayrıca Lancaster Üniversitesi'nden bir derece verilecektir. Onlara, hem Sunway University hem de Lancaster Üniversitesi mezunu olmalarını sağlayacak iki sertifika verilecek.

alımlar

Ocak, Nisan ve Eylül

Süre

3 Yıl Tam Zamanlı

Neden Burada Eğitim?

Bütünsel Eğitim

ABD eğitim sistemi, öğrencilere sınırsız kurs seçeneği sunan ve çok yönlü bir öğrenme deneyimine odaklanan, dünyanın en esnek sistemlerinden biridir. Kapsayıcılık, sektöre uygunluk ve esneklik konularında ABD liberal sanatlar yaklaşımını benimseyen Sunway ADTP, Amerikan yüksek öğrenimi için donanımlı çok yönlü öğrenciler yetiştirme konusunda güçlü bir geçmişe sahiptir.

Amerikan Üniversitelerine Sorunsuz Geçiş

Akademik içeriğimizin bazı bölümlerini sunmak için ABD üniversitelerinden profesörlerle çalışıyoruz. Her yıl 100'den fazla ABD üniversitesi Sunway University yi ziyaret ederek öğrencilerin kabul danışmanlarıyla etkileşimde bulunmaları ve onlardan tavsiye almaları için değerli bir fırsat sunar. Ayrıca, WMU'ya geçiş yapan öğrencilere danışmanlık hizmeti veren Western Michigan University (WMU) temsilcilerini kampüste ağırlıyoruz.

Akademik Mentorluk ve Destek

Her ADTP öğrencisine, akademik rehberlik ve destek sağlayacak bir akademik danışman atanır. Öğrenci-öğretmen katılımımız sınıfın ötesine ve ötesine uzanıyor. Öğretim elemanlarımızın dörtte biri sürekli olarak “mükemmel öğretim” ödülleri alıyor.

Ders Dışı Avantaj

Her dönem öğrencilerimiz sınıf dışı faaliyetlerde bulunurlar, örneğin görevlerinin bir parçası olarak projeler ve yardım programları yürütmek, kültürel performanslarda gönüllü olmak veya uluslararası konferanslara katılmak. Günü, Bağımsızlık Günü ve Şükran Günü gibi resmi tatilleri kutlarız.

Üniversite Yerleştirme Rehberi

Uygun üniversitelerin seçilmesi ve başvuruların hazırlanmasından yurt dışına geçişe kadar yatay geçiş sürecinin tüm yönleriyle ilgili atölye çalışmaları yürütüyoruz. "Birinci Sınıf Seminerlerimiz", öğrencilere birinci sınıf öğrencisi olarak başarılı olmaları için gereken becerileri kazandırır. Yerleştirme ekibimiz, öğrencileri "en uygun" kolejlere geçiş yapmaları için sürekli olarak destekler. Her yıl ABD'deki ve ABD dışındaki üniversitelerden çoğu yaz dönemi mezunlarımız olan yurt dışında eğitim dönemi öğrencileri alıyoruz. Yaz dönemi konu tekliflerimizin yanı sıra, mezunlarımıza tavsiyeler vererek, gözetmenlik hizmetleri sunarak ve staj olanakları sağlayarak destek oluyoruz.

kabul

Müfredat

Kariyer fırsatları

Burslar ve fon sağlama

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar