Keystone logo
STI ISW Business School Freiburg

STI ISW Business School Freiburg

STI ISW Business School Freiburg

Tanıtım

Uygulama - teori - Yetkinlik

Spor Yönetimi, Kültür Yönetimi, STI ISW Business School Freiburg Turizm ve Otelcilik Yönetimi ve Uluslararası Yönetim çalışması

STI ISW Business School Freiburg bir uluslararası yönelime sahip eğitim sunmaktadır. Burada Freiburg profesyonel öğrenme ortamı Kültür Yönetimi, Spor Yönetimi, Turizm ve Otelcilik Yönetimi ve Uluslararası Yönetim öğrenim görebilirler. ISW Business School Freiburg resmi olarak tanınmış Steinbeis Üniversitesi Berlin bir Transferi Enstitüsü olduğunu.

Üniversite Steinbeis Aktarım Enstitüleri ISW Business School Freiburg SHB müfredatı odaklanarak "Leisure Management" içerir:

  • Uluslararası Kültür Yönetimi
  • Uluslararası Spor Yönetimi
  • Otel ve Turizm İşletmeciliği

ve İşletme Studiengäng:

  • Uluslararası Yönetim ve Kültürlerarası Yeterlilikler (Part-time)
  • Uluslararası Yönetim ve Kültürlerarası Yeterlilikler (tam zamanlı)

Uluslararası Kültür Yönetimi: Aynı anda Klasik ve avangard

uluslararası kültür yönetimini incelemek için kültür, ekonomi ve toplumun karmaşıklığı öğrenmek ve anlam kültür odaklı değerler ve hedefler dahilinde bir işlem önderlik etmek anlamına gelir. Burada, kültürel arabuluculuk fikri ilk her zaman. Bizimle Kültür Yönetimi çalışırsanız, biz gelecekteki meslek için optimum hazırlamak.

ISW 1998 ilk olarak teklif "Uluslararası Kültür Yönetimi" ile Avrupa'da ilk enstitü oldu. tecrübesi ve mezunlarının dünya çapındaki ağı tarafından desteklenen ISW ​​böyle bir lisans programının sağlayıcının üstündeki nedenle.

Otel ve Turizm ders programı: Hala yüksek talep

Otel ve Turizm İşletmeciliği bir lisans programına ilgilenen herkes, STI ISW Business School Freiburg mükemmel koşullar yapılacaktır. ekonomik bağlamlarda yanı sıra turizm yönetimi çalışmaları gibi Restoran Yönetimi, Yiyecek ve İçecek Yönetimi, Turizm Pazarlama ve Sürdürülebilirlik olarak Otel'de Freiburg konuya özel içerik öğretilir. Turizm programları da kültürlerarası iletişim ve yabancı dil becerileri alanında uzmanlık gerektirir. İngilizce öğretilen ve en az bir yabancı dil zorunlu - ayrıca ISW tüm diğer öncelikli programları olduğu gibi - KOBİ'lere Bölüm nedenle.

Uluslararası Spor Yönetimi Çalışma: Sadece spor Çok daha fazla

spor ve eğlence endüstrisi mükemmel kariyer fırsatlarının ve güvenli bir büyüme tahminleri ile bir endüstridir. Lisans ile spor yönetimi mezunu olarak, spor federasyonları, spor kuruluşları, özel sektör ve kamu spor dernekleri veya ticaret fuarı ve kongre yönetimi, örneğin açık birçok kapılar var. başarı kendisi için konuşur: Neredeyse bizimle Uluslararası Spor Yönetimi eğitimi tüm mezunları, tüm dünyada iş vaat bulabilirsiniz.

Bir Otel & Turizm Yönetimi Araştırmaları, Spor Yönetimi veya tercih olsun bir çalışma olarak kültürel yönetimini üstlenmek isteyen veya İşletme Araştırmaları ilgilendi: Proje Yeterlilik çalışma olarak benzersiz, yenilikçi inşaat sabit işletmeler ve kuruluşlar paralel pratik uygulama eğitimi ile en üst düzeyde teori optimum kombinasyonunu sağlar.

Konumlar

  • Freiburg

    Steinbeis-Transfer-Institut ISW Business School Freiburg Salzstr. 15, 79098 Freiburg, , Freiburg

sorular