Keystone logo
Stellenbosch Academy of Design and Photography

Stellenbosch Academy of Design and Photography

Stellenbosch Academy of Design and Photography

Tanıtım

Stellenbosch Academy of Design and Photography

Özel bir Yüksek Öğrenim Kurumu olarak Akademi, öğrencilere olağanüstü bir öğrenme ortamı, birinci sınıf bir müfredat ve görsel iletişim endüstrisinde başarılı bir profesyonel gelecek inşa etmeleri için sağlam bir temel sağlamayı taahhüt eder.

Okul Profili

Stellenbosch Academy of Design and Photography dünyanın en iyi yaratıcılarını yetiştirmeyi ve büyütmeyi hedefliyoruz; iletişim temelli olsun ya da olmasın, yeni şekillerde düşünebilen ve sorunlara çözüm bulabilen insanlar. Doğru şekilde kullanıldığında, yaratıcılığın dünyayı daha iyi hale getirebileceğine ve değiştireceğine inanıyoruz. Ve her gün bu yaratıcılığın gelişmesi için doğru ortamı yaratmayı hedefliyoruz.

Yaratıcı gelecekleri geliştirmek, bunları bir araya getiriyor. Akademi'deki seçimleri ve sıkı çalışmalarıyla öğrencilerimizin sadece geleceği değil, aynı zamanda toplumumuz ve çevremizdeki yaratıcılığın olumlu etkisi.

Vizyonumuz, yerel, ulusal, ekonomik, sosyal ve çevresel alanlarımızı olumlu yönde etkilemek için tüm görsel iletişim biçimlerini kullanan son derece motive olmuş eleştirel düşünürler ve yenilikçiler olan mezunları sürekli olarak geliştiren, kendi kendini idame ettiren, dönüm noktası olan bir yüksek eğitim kurumuna doğru inşa etmektir. ve küresel çevre.

Bizi farklı kılan nedir?

 • Öğrencilerimizi öğretme ve öğrenme felsefemizin merkezine yerleştiriyoruz.
 • Eşsiz programlarımız, olağanüstü bir öğrenme ortamında sunulmaktadır.
 • Akademik kadromuz son derece nitelikli, deneyimli ve ilham vericidir.
 • Öğrenciler, çeşitli disiplinlerle etkileşim kurma seçeneğine sahiptir.
 • Çok kültürlü ve kapsayıcı bakış açılarına değer veriyor ve kucaklıyoruz.
 • Mezunlarımızın eleştirel ve yenilikçi düşünürler haline gelmesi için bireysel potansiyel geliştirmeye çalışıyoruz.
 • Öğrencilerimiz, çalışmalarını tamamladıktan sonra sektöre hazırdır.

143026_photo-1498075702571-ecb018f3752d.jpg
Kelly Sikkema / unsplash

Bizi ayıran şeyler

Bu üç şey yerinde olduğunda, mezunlarımızın Afrika pazarında karşılaştırılamayan güçlü bir disiplinler arası teorik ve pratik beceriler kombinasyonu ile çıkışı.

 1. İletişim endüstrisinin yıldırım hızına ayak uydurmak için müfredatımızı sürekli olarak gözden geçirme ve konuyla ilgili kalma konusundaki ısrarımız.
 2. Afrika'daki en iyi yaratıcı işi üretmeye olan sarsılmaz bağlılığımız.
 3. Hevesleri, deneyimleri ve yetenekleri için özel olarak seçilmiş akademik kadromuz, öğrencilerimizi en iyi şekilde ortaya çıkaran ilgi çekici, zorlayıcı mentorluk ve rehberlik sağlar.

Konumlar

 • Stellenbosch

  41 Techno Road, Techno Park, 7599, Stellenbosch

sorular