Keystone logo
St Joseph University

St Joseph University

St Joseph University

Tanıtım

St. Joseph Üniversitesi'nin misyonu, dünya standartlarında ve yüksek kaliteli tıp eğitimi sağlamaya adanmış lider bir tıp okulu olmaktır. Bu, yüksek kaliteli eğitim ve öğrenimin sağlanmasında liderlik sağlamak için sağlam, uluslararası olarak geliştirilmiş eğitim ilkeleri, uygulamaları ve iyi eğitimli personel kullanılarak gerçekleştirilecektir. Aynı zamanda Dominika'daki Sağlık Hizmetleri tarafından kilit bir ortak olarak görülmeyi ve mesleğin, hastaların, halkın ve ulusal ve bölgesel sağlık hizmetlerinin yararına etkili bir ortak çalışma ilkesinin angajmanı için bir örnek olarak tanınmayı amaçlamaktadır. .

Hedeflerimiz

St Joseph University Tıp Fakültesi'nin Hedefleri:

  1. Tıp kardeşliğinde geleceğin liderlerine ilham vermek ve onları eğitmek.
  2. Tüm mezunların tıbbi ve bilimsel yöntem ve bunun Sağlık Hizmetlerine uygulanması konusunda bilgi ve anlayış göstermelerini sağlamak.
  3. Hasta koşullarını teşhis etme ve yönetme yeteneklerini ortaya çıkaran ve sağlayan bir beceri setine sahip, özenli, becerikli, kararlı ve empatik öğrencileri hazırlamak.
  4. Hizmet verdiği kişi ve topluluklara kaynak olmak.
  5. Öğrencilere eğitimsel ve kişisel olarak mümkün olan en iyi deneyimi sağlayın.
  6. Öğrencilere kendi alanlarında daha ileri çalışmalar yapmaları için sağlam bir temel sağlamak.
  7. Öğrencilerin toplumun gelişimine anlamlı katkılarda bulunmalarını ve ulusun, bölgesel ve küresel toplumun faydalı üyeleri olmalarını sağlayacak hizmetler sunmak.

Konumlar

  • Roseau

    3rd Floor Adams Tower, Cnr Great Marlborough, , Roseau

sorular