Keystone logo
Spring Hill College BBA – Finansal Ekonomi
Spring Hill College

BBA – Finansal Ekonomi

Mobile, Amerika Birleşik Devletleri

4 Years

Ingilizce

Tam zamanlı, Yarı zamanlı

Request application deadline

Sep 2024

USD 22.820 / per year *

Kampüste

* yıllık eğitim ve ücretler

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

İş dünyasının en dinamik ve geniş alanlarından birini keşfedin. Gerçek dünya deneyimi ile fakülteden öğrenin. Mali tablo analizi, risk yönetimi, sermaye bütçelemesi ve stratejik planlama konularında yetkin olun.

Spring Hill College 'te, finans veya ekonomi alanında heyecan verici bir kariyere hazırlanmak için teoriyi en yeni araçlarla harmanlayacaksınız. Bir İşletme Üstünlüğü Yüksekokulu olarak Spring Hill College , öğrencilerine özel öğretim üyeleri ve yenilikçi programlardan çok yönlü bir işletme eğitimi sağlamak için benzersiz niteliklere sahiptir.

Neden SHC?

 • Spring Hill College olarak izimizi bırakıyoruz – Küçük sınıflarımız ve uygun fiyatlı eğitimimiz ile Spring Hill College , öğrencilerimize yüksek kaliteli bir eğitim sağlamak için benzersiz bir nitelik taşıyor. Cizvit, Katolik kolej eğitimimiz, öğrencileri bilgi ve kişisel gelişim tutkusu ile güçlendirmeye vurgu yapan, çok yönlü bir yüksek öğretim yaklaşımı olarak bilinir. Son öğrenim ücreti kesintimizle, Spring Hill College ülkedeki en uygun fiyatlı özel kolejlerden biridir.
 • Merak ettik ve ilham aldık - Forbes Magazine, Spring Hill College okulunu yatırım getirisi (YG) açısından en iyi on kolejden biri olarak gösterdi. 2021 sınıfımızda, mezunların %92'si mezun olduktan altı ay sonra iş, yüksek lisans/profesyonel okul, staj veya hizmet yoluyla yerleştirme elde etti.
 • Biz yapıcıyız – Öğrencilerimiz her yıl Foley Center aracılığıyla yerel topluluğa ortalama 24.000 saat katkıda bulunur. Tıp fakültesine başvuran 2020 mezunlarının %100'ü kabul edilmiştir. Spring Hill College , son beş yılda Eğitim programımızda %100 sertifika oranına ve %92 yerleştirme oranına sahiptir.

kabul

Burslar ve fon sağlama

Program Sonucu

Kariyer fırsatları

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

 • İşletme Yönetimi Lisans Derecesi - Finans Bölümü
  • Greenville, Amerika Birleşik Devletleri
 • İşletme Bilimi Lisansı - Finansta Konsantrasyon
  • Fairfax, Amerika Birleşik Devletleri
 • Finans Bilimi Lisans
  • Erie, Amerika Birleşik Devletleri