Keystone logo
Spalding University Spor Yönetiminde İşletme
Spalding University

Spor Yönetiminde İşletme

Louisville, Amerika Birleşik Devletleri

4 Years

Ingilizce

Tam zamanlı, Yarı zamanlı

Request application deadline

Aug 2024

USD 13.725 / per semester *

Kampüste

* tam zamanlı öğrenim 2023-2024; Kredi başına 915 USD - yarı zamanlı öğrenim 2023-2024

Tanıtım

İster eğitiminize başlıyor olun ister kariyerinizi ilerletmek istiyor olun, İşletme Lisans Diploması sizi organizasyonların sorunsuz bir şekilde işlemesini sağlayacak ilgili becerilerle hazırlar. Uygulamalı problem çözmeye, vaka çalışmalarına, grup çalışmasına ve topluluk profesyonelleriyle etkileşime odaklanacaksınız; bu size alanınızda başarılı olmanız için ekip oluşturma becerileri ve teknik yeterlilikler kazandıracak.

Spalding University İşletme Fakültesi, öğrencilerimizi iş ve profesyonel dünyada etki yaratacak liderler olmaya hazırlamaya kendini adamıştır. Çeşitliliğe sahip öğrenci topluluğumuzda, profesyonel ilişkilerin ve kişisel bağlantıların güçlendirildiği destekleyici ve esnek bir öğrenme ortamı sağlıyoruz.

Spalding'in şefkate, değerlere ve çağın ihtiyaçlarını karşılamaya olan bağlılığı ile iş ortamında meydana gelen değişiklikler arasında doğal olarak güçlü bir bağlantı var. Yeni nesiller, özellikle de Z kuşağı, mevcut liderlerimizin farklı liderlik yapmasını bekliyor, bu aynı zamanda farklı liderlik etmeye hazır olmayı da bekledikleri anlamına geliyor. Müfredatımız aracılığıyla geleceğin ve mevcut iş liderlerini farklı düşünmeye ve yönetmeye hazırlayabiliriz. Birinci sınıf öğrencisi olarak BA 205: İnsanlar, Gezegen ve Kâr dersini alacaksınız. Üçlü sonuç kavramı, halihazırda kurulmuş olan sınıflardaki müfredatın tamamına da yerleştirilecektir.

Özellikler

  • Geleneksel öğrencilere yönelik 6 haftalık blok programımız atletizm, staj ve yarı zamanlı işler için esneklik sağlar
  • 6 haftalık derslerimiz aynı zamanda akşamları ve çevrimiçi olarak da sunulmaktadır; bu, tam zamanlı çalışma ve aile zamanı için esneklik sağlar
  • Birinci sınıftan mezuniyetinize kadar sizi destekleyecek bir fakülte danışmanıyla çalışın

Kendinizi Ayırın

Çift ana dal olarak aşağıdakilerden herhangi birinde çift derece kazanarak iş piyasasında kendinizi farklılaştırabilirsiniz:

  • Muhasebe ve İşletme (120 kredi saati)
  • Muhasebe ve Finansal Planlama (126 kredi saati)

İşletme İletişimi Yüksek Lisans programına erken kabul kazanın ve programa lisans olarak başlayabilirsiniz. Dokuz lisansüstü saate kadar kazanacaksınız, bu da yüksek lisans derecenize bir adım önde başlamanızı sağlayacaktır.

kabul

Burslar ve fon sağlama

Müfredat

Program Öğrenim Ücreti

Kariyer fırsatları

Okul Hakkında

sorular