Keystone logo
© Popspring Creative
South Gate Creative Writing School

South Gate Creative Writing School

South Gate Creative Writing School

Tanıtım

South Gate Creative Writing School

South Gate Creative Writing School gelecek vaat eden yazarlara Yaratıcı Yazarlık alanında Güzel Sanatlar Derecesi sunarken, modern medya için hikaye anlatma sanatı ve işinde pratik bir eğitim sağlar.

Küçük, destekleyici ve çeşitli akranlardan oluşan bir grupla birlikte benzersiz sesinizi geliştirirken popüler türlerde ustalaşın. Danimarka'da veya çevrimiçi olarak eğitim alın ve çalışan bir yazar olma becerilerini öğrenin.

Pratiktir. Popüler ve edebi kurgu, oyunlar ve filmler, çocuk edebiyatı, genç yetişkinler ve oyun anlatıları dahil olmak üzere çeşitli medyaları okuyacak, izleyecek, analiz edecek ve yazma pratiği yapacaksınız.

Bu son derece kişisel yaratıcı yazma programı, zamana göre uyarlanmış ve seviyenize, ihtiyaçlarınıza ve ilgi alanlarınıza göre uyarlanmış, el yapımı bir eğitim alacağınız anlamına gelir.

Tema Odaklı Dönemler

Program, her biri bir türe veya eğilime odaklanan sekiz yarıyıldan oluşmaktadır. Tarihini, gelişimini ve zanaatını öğrenecek, ardından yazma pratiği yapacak veya kendi metniniz üzerinde çalışacaksınız.

Endüstri Yayılımı

Kurslar ve seçmeli dersler, mevcut endüstri trendlerine ve para kazandıranlara erişim sağlamak için tasarlanmıştır. Becerilerinizi denemek, geliştirmek ve aradığınız fırsatlara uyarlamak için ortama ve özgürlüğe sahip olacaksınız.

Ders Yapısı

South Gate Creative Writing School her hafta, yaratıcı yazarlığa ve yaratıcı yazarlık işine odaklanan ve tümü dönemin kapsayıcı türü veya eğilimiyle bağlantılı 5 ila 6 dersiniz olacaktır.

Daha fazla bilgi edin!

Öğrencileri şimdi web sitemizi ziyaret etmeye, etrafa bakmaya ve bizimle telefon, e-posta veya sosyal medya aracılığıyla iletişime geçmeye davet ediyoruz. Sanatçı arkadaşlarımızla tanışmayı ve hayallerinizi gerçekleştirmenize nasıl yardımcı olabileceğimizi konuşmayı seviyoruz.

Konumlar

  • Aalborg

    Østerågade 25, 2tv, 9000, Aalborg

sorular