Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Snow College (Community College)

Snow College (Community College)

Snow College (Community College)

Tanıtım

80848_Bilinmeyen-4.jpeg

UTAH'I KEŞFEDİN

Rüzgar, su ve zamanın şekillendirdiği Utah, nefes kesici milli parklara, birinci sınıf alışverişe ve çeşitli eğlence fırsatlarına ev sahipliği yapar. İstihdam artışında ülkedeki 1 numaralı ülke olarak, öğrencileri küresel pazarda başarılı olmaya hazırlamaya odaklanan bir eğitim almak için daha iyi bir yer yoktur.

Amerika'nın En İyi Koleji!

Snow College, sürekli olarak ülkedeki en iyi eğitim kurumlarından biri olarak derecelendirilir ve bu da onu eğlenceli, güvenli, yerleşim kampüsü ortamında akademik başarıya ulaşmak isteyen öğrenciler için mükemmel bir yer haline getirir. Ephraim, Richfield'da bulunan kampüsler ve çevrimiçi derece seçeneği ile öğrenciler, Yazılım Mühendisliği Lisans Derecesi ve Lisans Derecesi dahil olmak üzere çok sayıda özel, kısa süreli mesleki eğitim sertifikası ve diploma ile Associate of Arts, Science veya Applied Science derecelerini tamamlayabilirler. Ticari Müzik ağırlıklı olarak Müzikte.

Snow College'da eğitiminizde başarılı olmak için ihtiyacınız olan her şeyi bulacaksınız ve Utah eyaletindeki en düşük barınma, öğrenim ve ücretlerle bankayı bozmadan yapabilirsiniz.

80850_IMG_03791.jpg

CNN Money, yüksek mezuniyet ve/veya dört yıllık bir üniversiteye geçiş oranları nedeniyle Snow College 6. sırada yer aldı. TheBestSchools.org, Snow College'a yalnızca eyaletteki en uygun fiyatlı eğitime sahip olduğu için değil, aynı zamanda öğrencilerin derecelerini tamamladıktan sonra işgücüne girmek için gerekli becerileri gösterebildiği için yüksek notlar verdi. The Washington Monthly, öğrenci desteği ve öğrencilere başarılı olabilecekleri bir ortam sağlamak için Snow College'ı diğerlerinin üzerinde sıralıyor. Ratemyprofessors.com, sıralamalarını sınıf deneyimlerine ilişkin öğrencilerin oluşturduğu anketlere dayandırır ve Affordable Colleges, sıralamalarını satın alınabilirliğe ve burs fonlarının verilmesine göre oluşturur.

81097_Capture.JPG

81098_Capture1.JPG

Konumlar

  • Ephraim

    150 College Ave, 84627, Ephraim

sorular