Keystone logo
Simpson College

Simpson College

Simpson College

Tanıtım

Simpson hakkında

1860 yılında kurulan, Simpson başarılı bir kariyer, enstitüler veya hizmet iş için öğrencilerin nesiller hazırlamıştır. Bizim güzel bir kampüs Indianola, Iowa 75 dönüm üzerinde oturur ve her iki dünyanın en iyisini sunuyor: Iowa başkenti mevcut kariyer, staj ve eğlence seçenekleri yakın bir besleyici akademik ortam.

Bizim profesörlerin çoğu kendi alanında en yüksek dereceye sahip ve onlar 1400'den fazla öğrenci hayallerini gerçekleştirmek yardım etmeye kararlıyız. Öğrenci yaşam öğrencilerin Üniversitelerarası Yunan yaşamın her şeyi ve intramural spor, katılmak için fırsat onlarca, heyecan verici ve tatmin edicidir. olağanüstü değer kalite programlarının geliştirilmesi ve sağlanmasında Simpson başarısı Peterson Rekabet Kolejler ve US News tarafından ulusal olarak tanınan edilmiştir. Bu insanlar Simpson hakkında bilgi sahibi olmasını daha büyük bir üniversite olduğunu ve daha etkilendim onlar olur. Biz ziyaret ve daha yakından bakmak için davet ediyoruz.

Hızlı Gerçekler Kurulmuş 1860 yılında, Simpson Koleji Iowa Amerika Birleşik Metodist Kilisesi üyeleri tarafından kuruldu.

Akreditasyon Simpson Koleji tamamen Yüksek Öğrenim Komisyonu ve 1913 yılından bu yana North Central Association üyesi tarafından akredite edilmiştir.

Mekanlar Indianola, Iowa, 12 mil güneyinde Iowa'in gelişen başkenti Des Moines, yer alan 13.000 kişilik bir topluluk. Simpson aynı zamanda Des Moines ve Ankeny kampüsleri vardır.

Merkez Kampüs Kolej Hall, Wallace Hall, Mary Berry Hall, George Washington Carver Bilim Merkezi, Dunn Kütüphanesi, Kent Kampüsü Merkezi, Smith Memorial Chapel, Boş Gösteri Sanatları Merkezi, Athletic: Seksen beş dönümlük dahil, 34 büyük binalar ile Indianola Simpson ana kampüs oluşturan kompleks, Amy Robertson Müzik Merkezi ve Henry H. ve Thomas H. McNeill Hall.

Karakter Simpson Koleji bir Birleşik Metodist ilgili, bağımsız, lisans, karma eğitim veren, liberal-sanat üniversitesidir.

Akademik yıl İki dört aylık dönem ve içinde ya da dışında özel çalışma için izin verir Mayıs ayında bir üç haftalık dönem, akademik yıl yapar.

Fakülte Sayısı öğrenci oranı öğretim 95-üyesinin yüzde 86 her 13 öğrenciye bir profesör, tam zamanlı öğretim alanlarında en yüksek diploması olan.

Öğrenci sayısı öğrencilerin beden 1.400 tam zamanlı öğrenci ve 300 part-time öğrenci oluşur.

Kabul Başvuru formu, lise transkript, ACT ya da SAT skorları ve anapara veya rehber danışman önerisi kabul sürecinde dikkate alınır.

Maliyetler aşağıdaki gibi 2016-17 akademik yılı için maliyetler: harç ve ücretleri 35.876 $; Standart oda 3860 $ maliyeti; Standart kurulu 4.103 $ şarj eder.

Binbaşı, Minör ve Programlar Simpson 80 binbaşı, küçüklerin ve programlar sunar.

dışı Organizasyonlar Öğrencilerin yüzde seksen dördü öğrenci hükümeti, gazete, radyo, üniversiteler arası ve içi spor, Yunan hayat, bölüm faaliyetleri, onur ve meslek grupları, müzik, tiyatro, din ve diğer ilgi grupları katılıyor.

Üniversitelerarası Spor Erkekler: beyzbol, basketbol, ​​ kros, futbol, ​​ golf, futbol, ​​tenis, atletizm, güreş; Kadınlar: basketbol , kros, Golf, voleybol, futbol, ​​yüzme, tenis, parça ve alan, voleybol

  • Son Iowa Üniversitelerarası Athletic Konferansı (1987 yılından bu yana) Şampiyonu.

Onur ve Mesleki Topluluklar Alfa Lambda Delta; Alfa Sigma Lambda; Beta beta beta; Epsilon Sigma; Mu Phi Epsilon; Omicron Delta Kappa; Phi Alpha Theta; Phi Mu Alpha Sinfonia; Öğrenci Eğitim Derneği.

Yunan Organizasyonlar Kardeşlikler: Alfa Tau Omega Kappa Theta Psi, Lambda Chi Alfa, Sigma Alpha Epsilon Cemiyetleri: Delta Delta Kappa Kappa Gamma, Pi Beta Phi, Sigma Lambda Gamma

Ayırt edici Gerçekler Simpson Peterson Rekabet Kolejler tarafından ve US News and World Report tarafından kalite programları ve değer kabul edilir. Buna ek olarak, Simpson, US News and World Report göre, yurtdışında eğitim öğrencilerin yüzde ülkenin en iyi 100 kolejler arasında yer alıyor. Simpson aynı zamanda uluslararası kabul görmüş Des Moines Metro Opera yaz ev sahipliği yapmaktadır. Kaydetti bilim adamı George Washington Carver 1890 yılında Simpson yaptığı üniversite kariyerine başladı.

baş Yöneticiler Sandalye, Mütevelli Heyeti: Sunnie Richer Başkan: Jay Simmons Cumhurbaşkanlığı Kabine

Konumlar

  • Indianola

    701 North C Street Indianola, Iowa 50125, 50125, Indianola

    sorular