Keystone logo
SENTRAL College Penang

SENTRAL College Penang

SENTRAL College Penang

Tanıtım

SENTRAL College Penang , kariyer hedeflerine ulaşmak için dünya çapında tanınan bir yeterlilik elde etmek isteyen günümüz öğrencilerinin değişen ihtiyaçlarını karşılamak için yüksek öğretim programları sağlamada hayati bir rol oynamaktan memnuniyet duyar. 2002'deki başlangıcından bu yana, SENTRAL hızla büyümüştür. Kolej, George Town miras bölgesinin kenarındaki kendi binasına - Menara SENTRAL - taşındı. İdeal bir konumdadır ve şehrin iç kısmına hakim bir manzaraya sahiptir ve deniz ve olanaklara kolayca ulaşılabilir. Koleji bu kadar büyük bir noktaya taşıyan, Kolej'in başarısına katkıda bulunan geçmiş ve şimdiki tüm Kolej üyelerine, öğrencilere ve personeline teşekkür etmek istiyorum.

SENTRAL, öğrenciye yaşam boyu öğrenme deneyimi için heyecan verici bir teşvik sağlarken, seçtikleri disiplinlerde bir bilgi birikimi sağlamak için kalite ve bütünlüğe odaklanarak öğrencilerin öğrenme ve eğitim ihtiyaçlarını ilk sıraya koymaya devam edecektir. İstihdam için eğitimden (belirli bir işi yapma becerisini geliştirme) istihdam edilebilirliğe yönelik eğitime (becerileri yeni çalışma ortamlarına uyarlama becerisini geliştirme) ortaya çıkan bir geçiş vardır. Bu, hükümetin yüksek gelirli bir ulus olma arzusuna çok iyi uyuyor; bu, yüksek kişisel ustalık duygusuna sahip ve örgütsel gerçekleri değiştirme yeteneklerini genişletebilen insanlara sahip olmaya bağlı. SENTRAL'da planlanan tüm öğrenim programları ilgili, kapsamlıdır ve öğrencilerin gerçek dünyaya yönelik gerçek ihtiyaçlarını karşılamak için sunulur.

Öğrenciler SENTRAL'deki eğitim yolculuklarına adım atarken, onlara fiziksel rahatlık ve aylaklık yerine bilgi ve becerileri seçmeleri, yönetilmeye liderlik etmeleri ve kayıtsız, pasif ve papağanlardan daha yenilikçi ve proaktif olmaları için onlara koçluk yapıyoruz. Bu nedenle, kuruluş hedeflerimizde kararlı kalacağız - öğrencileri, ailelerini destekleyecek, topluma hizmet edecek ve ülke için çabalayacak sağlıklı ve yetenekli bireyler haline getireceğiz.

Konumlar

  • George Town

    Penang Street,3, 10200, George Town

    sorular