Keystone logo
University of Southern Denmark Yazılım Mühendisliği Lisans Derecesi
University of Southern Denmark

Yazılım Mühendisliği Lisans Derecesi

Sønderborg, Danimarka

3 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

15 Mar 2025*

01 Sep 2025

Request tuition fees

Kampüste

* 15 Mart öğlen 12'de

* İskandinav ülkelerinden veya AB/AEA ülkelerinden ve İsviçre'den tam dereceli öğrenciler için ücretsiz; AB/AEA vatandaşı olmayan veya İsviçre vatandaşı olmayan öğrenciler için dönem başına 6.950 EUR

Tanıtım

Geleceğin yazılımını yaratın

Geleceğin yazılımını yaratmaya yardım etmek ister misiniz? Yazılım Mühendisliği derecesi ile, gelecekte çok önemli bir rol oynayacak olan akıllı uygulamaların veya yazılımların geliştirilmesinde ve icat edilmesinde yer alabilirsiniz. Yazılım sadece birkaç on yılda dünyamızı önemli ölçüde değiştirdi, ancak sonraki büyük adımlar neler olacak? Gelecekteki yazılım becerileriniz, sağlık sisteminin işleyişinde devrim yaratabilecek kusursuz yazılım çözümlerine katkıda bulunacak mı?

Çalışmalarınız sırasında, ona ihtiyaç duyan kişi ve kuruluşlara uygun yazılımlar geliştirmeyi öğreneceksiniz. Kullanıcıya ulaşacak, ihtiyaçlarını araştıracak ve bundan bazı iyi fikirler edinerek kullanıcı için en iyi yazılımı geliştirebileceksiniz.

Bir mühendislik öğrencisi olarak, proje gruplarında çalışır, şirketlerle işbirliği yaparsınız ve iş piyasasında aranırsınız.

Bu yüzden ders çalışmalısın...

  • Geleceğin robot teknolojisini nasıl geliştireceğinizi öğreneceksiniz.
  • İyi kariyer fırsatlarına sahip olacaksınız
  • Belirli sorunlara yenilikçi çözümler geliştirmeyi öğreneceksiniz.

Eğitimime devam edebilir miyim?

Lisans programı üç yıl sürer, ardından Mühendislik Yüksek Lisansı yapmak için iki yıllık yüksek lisans programına girersiniz. Burada ilgilendiğiniz konu alanlarında uzmanlaşma şansına sahipsiniz.

kabul

Okul Hakkında

sorular