Keystone logo
University of Southern Denmark Makine Mühendisliği Lisansı
University of Southern Denmark

Makine Mühendisliği Lisansı

Sønderborg, Danimarka

7 Semesters

, Ingilizce

Tam zamanlı

15 Mar 2025*

01 Sep 2025

Request tuition fees

Kampüste

* 15 Mart öğlen 12'de

* İskandinav ülkelerinden veya AB/AEA ülkelerinden ve İsviçre'den tam lisans öğrencileri için ücretsiz; AB/AEA vatandaşı olmayan veya İsviçre vatandaşı olmayan öğrenciler için sömestr başına 6.950 EUR

Tanıtım

Hem daha büyük projelerde hem de daha küçük pratik görevlerde ekip çalışması yoluyla edinilen teoriyi pratikte uygulamaya güçlü bir vurgu ile eğitim, sizi bir Ar-Ge departmanında bir geliştirme mühendisi veya proje yöneticisi olarak bir kariyere hazırlar. Daha büyük projelerde, endüstri tarafından sağlanan geliştirme görevlerini çözme konusunda - farklı mühendislik disiplinleri arasında da - nasıl işbirliği yapacağınızı öğreneceksiniz. Burada, son teknoloji prototipleme tesislerimizi kullanarak prototip oluşturma becerilerini de uygulayacaksınız.

Eğitimin bir parçası olarak, şirketin mühendislik ekibinin bir parçası olarak geliştirme görevleri üzerinde çalışan bir şirket stajında bütün bir dönemi geçireceksiniz. Benzer şekilde, nihai projenizi bir şirket içinde gerçekleştirme seçeneğiniz de vardır.

Bir Makine Mühendisi olarak, örneğin;

  • Endüstriyel üretimde veya makine imalatında orta ölçekli veya büyük şirketlerde geliştirme mühendisi veya proje yöneticisi;
  • Üretim departmanı başkanı;
  • Satış Müdürü;
  • Geliştirme, üretim, satış ve tedarikten sorumlu proje;
  • Kendi fikirlerinizi geliştiren ve iş planları, prototipler, testler ve belgeler yapan bir girişimci olarak.

Makine Mühendisliği lisans (mühendislik) derecesi, bir makine mühendisi olarak doğrudan istihdamı hedefleyen üç buçuk yıllık bir çalışma programıdır. Ayrıca, Mühendislik Yüksek Lisans derecesi için çalışmalarınıza devam etmenizi sağlar.

Öğreniminiz sırasında proje planlamayı ve yürütmeyi öğreniyorsunuz ve endüstriyel ürünlerin tasarımı hakkında bilgi sahibi oluyorsunuz.

kabul

Müfredat

Okul Hakkında

sorular