Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Sabio

Sabio

Sabio

Tanıtım

Teknoloji Kariyerinizi Sabio Kodlama Eğitim Kampı ile Başlatın!

Sabio Coding Bootcamp'i benzersiz kılan nedir?

İster teknolojide bir geçmişiniz olsun, ister farklı bir kariyerden geçiş yapmak isteyin, başarılı mühendislik uzmanları olan eğitmenlerimizden alacağınız kapsamlı öğrenme, sizi herhangi bir şirkette bir yazılım mühendisi olarak gelişmeniz için donatacaktır. Öğrencilerimiz, Node.js veya .NET'te daha fazla uzmanlaşma seçeneğine sahiptir ve tüm kodlama dillerinde var olan kavramları anlamaları öğretilir.

Tam kapsamlı kodlama eğitim kampı müfredatımız kapsamlıdır ve sizi işe alım görevlilerini etkilemek, ekip lideri olmak ve kendi işinizi yürütmek için donatacak yumuşak becerilerle birlikte yazılım mühendisliği becerileri konusunda eğitir.

Tam zamanlı, yarı zamanlı ve çevrimiçi derslerin yanı sıra kıdemli finansman ve ertelenmiş ödeme seçenekleri sunarak programlarımızı kursa hak kazanan herkes için mümkün olduğunca erişilebilir kılmak için yorulmadan çalıştık.

 • Mülakat Eğitimi
 • Mentorlar topluluğu
 • Girişimciler, ürün yöneticileri ve geliştiriciler olan aktif küresel Sabio

163646_Capturadepantalla35_edited.jpg

Full Stack Coding Bootcamp Eğitim Seçenekleri

 • Tam Zamanlı Kodlama Eğitim Kampı

Tam zamanlı kodlama eğitim kampımıza kaydolarak yazılım mühendisliğinde yeni bir kariyere hızla geçiş yapın.

 • Yarı Zamanlı Kodlama Eğitim Kampı

Yarı zamanlı kodlama eğitim kampımız, hizmet sektöründen geçiş yapan bireyleri veya geleneksel olmayan çalışma saatleri içinde çalışan herkesi barındırır.

 • Gece Kodlama Eğitim Kampı

9-5 arası normal bir işte çalışanların programına uyacak şekilde tasarlanmış, sürükleyici, gece kodlama eğitim kampımıza kaydolun.

Sabio Manifestosu

1. Kariyerinizin sadece sizi değil, sevdiğiniz insanları da etkilediğine inanıyoruz.

Bu nedenle Sabio , ailevi yükümlülükler, zaman kısıtlamaları veya yaşam kararları gibi her konuda sizi destekleyen bir topluluktur.

2. Size bir iş borçluyuz.

Sabio , CA'da yasa dışı olduğu ve bir dizi finans ortağı tarafından izin verilmediği için size işe yerleştirme garantisi sunamaz. Ancak programımız, bir geliştirici olarak ilk işinizi almanıza yardımcı olmak için size mümkün olan en fazla desteği verecek şekilde yapılandırılmıştır ve öğrencilerimize ne zaman mezun olduklarına bakılmaksızın birinci sınıf kariyer desteği sunuyoruz.

3. Her zaman gelişiyor ve gelişiyoruz.

Müfredatımız, kurumsal ortaklarımızdan gelen girdilerle sürekli olarak yeniden değerlendirilir ve güncellenir ve %100 orijinal, incelenmiş materyalden oluşturulur. Eğitmenlerimiz en iyi uygulamaları tartışmak ve öğretim becerilerini daha da geliştirmek için haftalık olarak bir araya gelir.

4. Bir birey olarak potansiyelinize yatırım yapıyoruz.

Bu sadece bir iş anlamına gelmez. Kodlamanın ötesinde güveniniz, bakış açınız ve yumuşak becerileriniz anlamına gelir. Sabio olmak istediğiniz kişi ve profesyonel olarak mezun olmanızı istiyoruz.

5. %100 BS yok politikası uyguluyoruz.

Başarı rakamlarını veya maaşları asla şişirmeyiz. Beklentiler üzerinde asla sert bir satış yapmayız. Bizi asla ihmal ettiğimizi veya abarttığımızı görmeyeceksiniz. Sözümüze her zaman güvenebileceksiniz.

6. Bir kodlama eğitim kampının dönüştürücü bir deneyim olması gerektiğine inanıyoruz.

Bir ömür boyu sürecek arkadaşlar edineceksiniz. Gerçekten ne kadar akıllı ve yetenekli olduğunuzu keşfedeceksiniz. Sabio “öncesi” ve “sonrası” olarak hayatınıza yansıtacaksınız.

7. Çok çalışıyoruz ve çok gülüyoruz.

Teknoloji sıkıcı olmak zorunda değil. Sabio iş ve eğlence arasında bir denge bulacaksınız.

8. 'aha' anları için yaşıyoruz.

Anladığın an. Zor bir kodlama problemini zekice çözdüğünüz an. Öğrencilikten profesyonelliğe geçtiğiniz an. O anlar için yaşıyoruz.

9. Arkanızdayız.

Sizi engelleyen ne olursa olsun, üstesinden gelmenize yardımcı olacağız. Biz sizin ekibiniz.

Sabio Kodlama Bootcamp Programları

Teknoloji geçmişine, Gazilere, pazarlamacılara, lise mezunlarına ve tüm beceri seviyelerine sahip insanlara yazılım mühendisliği endüstrisinde başarılı olmayı öğrettik. Kodlama Eğitim Kampı Programımız, Node.js veya .NET'te uzmanlaşma seçeneğiyle sizi tam yığın web geliştirme konusunda eğitir.

Tam zamanlı, yarı zamanlı ve çevrimiçi dersler sunuyoruz, böylece teknoloji alanında kariyer yapma yolunda hiçbir engeliniz kalmaz.

Tam yığın kodlama eğitim kampımızı tamamladıktan sonra seçebileceğiniz yüzlerce farklı kariyer yolu vardır. Kaydolduğunuzda hangi yöne gitmek istediğinizden emin olmak zorunda değilsiniz. Tek yapmanız gereken başvuru sürecimizi geçmek ve eğitmenlerimiz ve danışmanlarımız kurs sırasında ve sonrasında bir yol haritası çizmenize yardımcı olacak.

Neyle çekip gideceksin?

Eğitiminizi tamamladıktan sonra, aşağıdakileri kazanmış olacaksınız

 • Küresel ağ

Girişimciler, Ürün Yöneticileri ve Geliştiriciler olan dünya çapında Sabio

 • Kariyer Yolunu Temizle

Yukarı doğru hareketliliğe ve gelecekteki büyük beklentilere doğru net bir yola sahip olacaksınız.

 • Güven

Sabio mezunları, kampüsümüzden dönüşümlü ve kendinden emin bir şekilde ayrılıyor. Bunun nedeni, tüm ekibimizin, hak ettiğinizi aldığınızdan emin olmak için uyumlu bir şekilde çalışmasıdır.

Olağanüstü eğitim, olağanüstü sonuçlara yol açar.

Tam yığın kodlama bootcamp müfredatımızla 2013'ten beri yazılım mühendisleri yetiştiriyoruz.

Mezunlarımız şimdi şu harika şirketlerde çalışıyor:

163647_Capturadepantalla34_edited.jpg

İstatistik

Gerçek Sonuçlar, Gerçek Etki!

Kodlamayı öğrenmek sadece başlangıçtır. Nihai hedefimiz, yeni bir kariyer başlatmanıza, son derece yetenekli bir profesyonel olarak gelişmenize ve her zaman istediğiniz hayatı inşa etmenize yardımcı olmaktır.

 • Sabio mezunlarının %84'ü bilgi teknolojileri alanında çalışmaktadır.

Kapsamlı bir başarılı mezun ağıyla birleşen kariyer ekibimiz, Sabio bir sonraki işinizi bulmak için harika bir kanal haline getiriyor.

 • Sormaktan korkma.

Tüm aday öğrencilerimizin, piyasada bulunan kodlama eğitim kampı programlarının kalitesi ve güvenilirliği konusunda araştırma yapmalarını öneriyoruz. Şimdi yaptığınız şey hayatınızı sonsuza dek değiştirecek ve eğitmenlerin size hizmet etmek için orada olduğu dürüst bir programı hak ediyorsunuz - tam tersi değil.

 • Tam kariyer desteği.

Özel kariyer ekibimiz oraya ulaşmanıza yardımcı olacaktır, ancak her eğitmen ve personel aynı zamanda başarıya ulaşmanıza yardımcı olan destek grubunun bir parçasıdır.

 • Sabio ağının gücü.

Son derece aktif ağımız, ihtiyacınız olan bağlantıları kurmanıza ve istediğiniz ilişkileri kurmanıza yardımcı olacaktır.

  Kampüs Özellikleri

  En yakın kodlama eğitim kampımıza katılın

  Beş yıldan fazla bir süre önce Culver City'de başladık ve Orange County ve Downtown LA'e kadar genişledik. Kurslarımıza artan talep nedeniyle, çevrimiçi kodlama bootcamp programımız aracılığıyla da sanal olarak öğretiyoruz. Çevrimiçi sınıflarımız canlı ve tüm kampüs seçenekleri tam zamanlı veya yarı zamanlı olabilir.

  Her üç kampüste ve çevrimiçi kodlama eğitim kampımızda, simüle edilmiş bir çalışma ortamı yaşayacak, bir grupla çalışacak, endüstri uzmanları tarafından eğitim alacak ve mentorlara erişebileceksiniz. Kazandığını görmek istiyoruz.

  • Culver City

  Silicon Beach'e sadece birkaç dakika uzaklıktaki Culver City ve çevresi, Google, Facebook, Microsoft, Hulu, Youtube ve Snapchat gibi büyük teknoloji gurularının ofislerine ev sahipliği yapmaktadır.

  • Los Angeles şehir merkezi

  LA, dünyanın en büyük ikinci teknoloji merkezi olarak kabul edilir ve iş sağlamada Silikon Vadisi'ne rakip olur.

  • Irvine

  “İnovasyonun Şehri” olarak bilinen Irvine, Orange County'nin teknoloji merkezidir ve çok sayıda Fortune 1.000 teknoloji şirketine ve Cylance, Acorns, Mavenlink & Alteryx gibi gelişen yeni şirketlere ev sahipliği yapmaktadır.

  • Uzak

  Web geliştirme ile ilgilenen, kampüs içi programlarımıza katılamayan ve kendi kendine yeterli bir geliştirici olmak için gereken becerileri öğrenmeye hevesli öğrenciler için idealdir.

   Öğrenci Görüşleri

   Konumlar

   • Los Angeles

    The Row. 777 S Alameda Street 2nd Floor, 90021, Los Angeles

    • Irvine

     300 Spectrum Center Dr, 92618, Irvine

     • Culver City

      400 Corporate Pointe, , Culver City

      • California City

       California City, Amerika Birleşik Devletleri

       sorular