Keystone logo
Rosemont College

Rosemont College

Rosemont College

Tanıtım

Rosemont Koleji bilginin peşinde akademik mükemmellik ve teşvik sevinç adanmış yaşam boyu öğrenen bir topluluktur. Rosemont College, küresel toplumda başkalarına hizmet etmek gerekçeli ahlaki kararlar yeteneği ve sorumluluk duygusu topluluğu açık ve eleştirel kafasında tüm üyelerini de geliştirmek istiyor.

Katoliklik Köklü, Rosemont tüm inançları karşılıyor ve zamanın ihtiyaçlarını karşılamak için Cornelia Connelly ve Kutsal Çocuk İsa Derneği'nin ilkelerine tarafından yönlendirilir.

Rosemont Koleji değerler:

her kişinin onuruna ve saygı güven; kültürler arası topluluk oluşturma için bir taahhüt ile çeşitlilik; şefkatle adalet teşvik Kalıcılık ve cesaret; ortak ev Dünya'ya için önemsiyorum.

Rosemont College Misyon 1921 yılında Rosemont açıldı sponsor dini cemaatin eğitim felsefesi, Kutsal Çocuk İsa'nın Derneği akar. Bu felsefe ruhu ve Toplum, Cornelia Connelly Kurucu eğitim ilkeleri ile aşılanmış. Bu Kutsal Çocuk eğitimi sevinç, gayret ve şefkat ile hayata yanıt öğrencilere öğrenim fırsatları uydurulmuş Hıristiyan değerleri ve ifadeler köklü bir şekilde tanımlanmış ama esnek ideal vardır. Kutsal Çocuk Eğitim Kurumları dünya çapında bir ağ içinde tek Koleji, Rosemont çeşitliliği karşılamak ve kendi hediyeler ve insan ailesi ile antlaşma yapmış Allah'a güven ile değiştirmek için öğrencileri teşvik Kutsal Çocuk felsefesinde topraklanmış.

tarih

Rosemont College Kutsal Çocuk İsa Derneği tarafından 1921 yılında kurulmuştur.

Günümüzde yoluyla kurumun ilk günlerinden itibaren, SHCJ kurucu, Cornelia Connelly Koleji büyüme ayrılmaz bir parçası olmuştur "yaş, isteklerini karşılamak için" öğrenciler yetiştirmektir Rosemont en şarj arkasındaki itici güç olmuştur.

Rosemont banliyö ana hat üzerinde 11 mil batısında Philadelphia Rosemont, Pennsylvania, tarihi bir yerleşim bölgesinde 56 dönüm arazi üzerinde yer almaktadır. Kolej mükemmel bir akademik üne ve entelektüel ruhsal ve duygusal her öğrencinin olma geliştirmeye dönük yoğun tanınıyor.

Lisans College ve Yüksek Lisans ve Mesleki Çalışmalar Okulları: yılki Rosemont dönüşmüştür boyunca üç okulla bir üniversite olarak geliştirerek, "çağın isteklerini karşılamak".

30 Mayıs 2008'de Rosemont College Mütevelli Heyeti vurguladı ve ortak eğitim, ortaklıklar ve online eğitim benimseyerek Koleji'nin kaydını, programları ve itibar genişletilmiş bir Stratejik Plan onayladı. 2009 yılında, Üniversite Koleji üç okul birleştirici ve 'öğrencilerin toplum' olma Koleji'nin misyonunu genişleterek, tüm ilgi ve nitelikli kadınlar ve erkekler için lisans düzeyinde kapılarını açtı. Aynı yıl, Yüksek Lisans ve Profesyonel Okullar Yükseköğretim Çalışmaları Orta Amerika Komisyonu tarafından tamamen online lisans programları sunmak için akreditasyon aldı.

Rosemont gibi Villanova Üniversitesi Doğu Üniversitesi, Cabrini College, Immaculata Üniversitesi ve diğerleri gibi komşu eğitim kurumlarının birçoğu ile geniş bir işbirliği ile kendi teklifleri zenginleştirir. Rosemont ön-med, çift lisans ve onur programları sunmak için Drexel ve Tapınak Üniversiteleri ile denklik anlaşmaları sayesinde ortaklıklar kurmuştur.

Üniversite kampüsü sanat sergileri ve kültürel programlar üzerinde ek olarak, kredisiz çeşitli programlar ve her yaştan kadın ve erkek için benzersiz bir "Forum" programı sunarak topluma ulaşıyor.

Rosemont yaklaşık 8.000 oturma mezunları vardır. Onlar yüksek rütbeli bilim ve tıp, yayıncılık, siyaset, iş, eğitim, hukuk pozisyonları ve sanat bulunabilir. Rosemont sürekli US News and World Report tarafından sıralanır ve ayrıca seçildi John Templeton Vakfı Şeref ve "Karakter Bina Kolejler" ve olarak "Ayrım Koleji." Rosemont adlı 218 kolejlerinden biri "En iyi Kuzeydoğu olduğunu Princeton Review tarafından Kolejler ". Rosemont onlara elinden geleni potansiyellerine ulaşmalarına yardım etmeyi amaçlayan bir eğitim ve manevi temeli olan kadın ve her yaştan ve her kökenden erkekleri sağlar.

Rosemont kez zorlukları karşılamak için ve sürekli değişen bir dünyada sorumlu ve etkili hareket etmeye hazırlanıyor kişilere kararlıdır.

Hızlı gerçekler

Kuruluş: 1921 Yer: Suburban. Onbir mil batısında Center City Philadelphia Karakter: Katolik - Kutsal Çocuk İsa Derneği Tür: Özel; Liberal-sanat Toplam Öğrenci kaydı 1103 Lisans Kayıt: 597 Lisansüstü Kayıt: 506 Öğrenci Öğretmen Oranı: 10: 1 Ortalama Sınıf Büyüklüğü: 12 Lisans Üniversite Harç ve Ücretler 2015-2016 eğitim-öğretim yılı: 31.520 $ Lisans Üniversite Harç ve Ücretler 2016-2017 eğitim-öğretim yılı: 18.500 $ Oda ve Yönetim Kurulu 2015-2016: Temel çift kişilik; Yılda 13.400 $: e-mail ve internet hizmeti içerir Oda ve Yönetim Kurulu 2016-2017: Temel çift kişilik; Yılda 11.500 $: e-mail ve internet hizmeti içerir 640 $ / kredi saat: Lisansüstü Öğrenim 2015-2016 eğitim-öğretim yılı okul 540 $ / kredi saat: Profesyonel Çalışmalar Öğrenim 2015-2016 eğitim-öğretim yılı okul Atletizm Bölümü: NCAA III Erkekler spor: kros, basketbol, ​​lakros, golf, futbol ve tenis Kadın Spor: kros, basketbol, ​​lakros, futbol, ​​voleybol, tenis, voleybol ve Akreditasyon: Rosemont Yükseköğretim, 3624 Market Street, Philadelphia, PA 19104, 267-284-5000 Orta Devletler Komisyonu tarafından akredite edilmiştir.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Rosemont

    Rosemont College 1400 Montgomery Avenue, 19010, Rosemont

sorular