Keystone logo
Regent's International College

Regent's International College

Regent's International College

Tanıtım

Regent Uluslararası Koleji (RIC) Öğrencilere bir İngiliz lisans derecesini aldıktan farklı yolların sunan Bangkok, Tayland bir ileri eğitim kolej. UK konu alanlarında çeşitli lisans ve yüksek lisans derecelerini sunmak üzere her yıl kendi üniversitelerine öğrenci binlerce çekiyor.

Regent Uluslararası Koleji Ekonomi ve Siyaset Bilimi London School tarafından sağlanan tüm akademik yönü ile İktisat, İşletme, Maliye ve Sosyal Araştırmalar (EMFSS) alanında dört Lisans dereceleri sunan Londra'nın Uluslararası Programlar Üniversitesi için Tayland'da kayıtlı merkezidir (LSE):

  • BSc (Hons) İşletme Ve Yönetim
  • BSc (Hons) Ekonomi ve Yönetim

Bu öğrenciler Londra Üniversitesi için gerekli akademik gereklilikleri karşılamayan için (UOL) Lisans derecesi kursları, biz de gerekli Uluslararası Vakfı Programı sunuyoruz. Bu program RIC sunulan talep UOL lisans dereceleri atılmak için gerekli bilgi ve becerileri öğrencilere donatıyor. IFP öğrenci, yüksek akademik standartlarda elde uygun konu bilgilerini öğrenir ve becerileri ve titiz derece düzeyinde çalışması için gerekli şartları entelektüel merakı hem edinir sağlamak için tasarlanmıştır.

Regent Uluslararası Koleji da Edexcel'den, BTEC (İş ve Teknik Eğitim Konseyi) niteliklere sunmak için İngiltere'nin en büyük Onaylayan kurum tarafından onaylanması Tayland'da ilk kurumudur. BTEC kurslar şu anda sunulmaktadır:

  • İş Etütleri
  • Otelcilik Yönetimi

Regent Uluslararası Koleji '2 + 1 UK Derecesi programı' sunuyor. RIC de BTEC HND tamamlayan öğrenciler HND kabul başka uluslararası üniversitede bir İngiliz üniversite veya bir derece ders üçüncü yılında bir lisans derecesi elbette son yılında üzerine ilerleyebilir.

Konumlar

  • Bangkok

    590 Thanon Pracha Utith, 10310, Bangkok

sorular