Keystone logo
© BIMM University
Regent College London

Regent College London

Regent College London

Tanıtım

Regent College London Birleşik Krallık'ın Londra şehrinin canlı kalbinde yer alan seçkin bir yüksek öğrenim kurumudur. Çeşitli akademik programlarıyla tanınan okul, işletme, bilgisayar, sağlık ve sosyal bakım gibi disiplinlerde çok çeşitli lisans ve lisansüstü dersler sunmaktadır. Regent College London akademik mükemmelliğe ve çok kültürlü bir ortama bağlılıkla, öğrencilere seçtikleri alanlarda başarılı olmaları için gereken bilgi ve becerilerle donatılan birinci sınıf bir eğitim sağlar. Regent College London sunduğu fırsatları ve deneyimleri keşfedin ve dünyanın en dinamik şehirlerinden birinde akademik ve kişisel gelişim yolculuğuna çıkın.

Biz, Birleşik Krallık yüksek öğreniminde 20 yılı aşkın bir başarıya sahip, öğrenmeyi ve eğitimi teşvik etme konusunda aktif, çeşitliliğe sahip bir topluluğuz. Her kökenden öğrencileri memnuniyetle karşılıyor ve destekleyici, kapsayıcı bir ortam ve pozitif bir kültür geliştiriyoruz.

Konu alanlarımız ve sunduğumuz kurslar hakkında daha fazla bilgi edinin.

 • İşletme ve İşletme
 • Mühendislik ve Hesaplama
 • Sağlık ve Spor Bilimleri
 • Kanun

Yaşam tarzınıza uyacak esnek çalışma

Modern yaşam yoğun ve zorludur. Esnek ve kişiye özel çalışmanın çağdaş eğitim için bir temel olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle şunları sunuyoruz:

 • gündüz, akşam ve hafta sonu dersleri
 • Londra genelinde birden fazla eğitim yeri
 • Kişisel ve mesleki gelişiminizi geliştirmek için öğrenci gelişim oturumları
 • Karakter Üzerine Düşünmek; ücretsiz dönüşümsel öğrenme programları paketi

Öğrenci deneyimini ön planda tutmak

Regent, diğer üniversitelerden farklı, benzersiz bir öğrenci deneyimi sunar. Bu, mükemmel öğretim, olumlu bir kültür ve benzersiz öğrenci desteği ile karakterize edilir. Öğrencilerimiz de bu görüşe katılıyor ve en son Ulusal Öğrenci Anketi'nde (NSS) genel memnuniyet açısından bize %93'lük bir puan veriyorlar.

Tarih ve Vizyon

Regent College London , Pankaj ailesi tarafından kurulan bir eğitim, öğretim ve yatırım yönetimi şirketi olan Regent Group'un bir parçası olarak 2010 yılında kuruldu. Kompakt kampüsler, küçük, odaklanmış sınıflar ve benzersiz destek ile karakterize edilen, eğitimde zengin ve başarılı bir geçmişi paylaşıyoruz.

Kolej ilk olarak Wembley'de açıldı ve BTEC Yüksek Ulusal Diplomaları verdi ve öğrencilere Yüksek Öğrenim için alternatif ilerleme yolları sağladı. 2013 yılında, erişimi ve katılımı genişletme konusundaki kararlılığımızı yansıtmak için girişleri halka açtık. O zamandan bu yana Pearson tarafından onaylanmış bir dizi HND iş programı sunuyoruz. Ayrıca, Hazırlık Yılı Rotaları, Hazırlık Dereceleri, Lisans Dereceleri, Tamamlama Dereceleri ve Yüksek Lisans Dereceleri sunmak için bir dizi üniversite ortağıyla birlikte çalışarak Yüksek Öğrenim hizmetimizi genişlettik.

Bir kolej olarak, QAA Higher Education Review'dan olumlu sonuç almak, Ulusal Öğrenci Anketi'nden mükemmel sonuçlar almak, Londra genelinde beş kampüs açmak ve tabii ki öğrencilerimizin yaşam boyu hedeflerine ve hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak gibi birçok hedefe ulaştık.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, 2025'ten 2030'a kadar küresel bir marka ve kampüse sahip, Birleşik Krallık'ın ilk gerçek teknoloji özellikli İngiliz üniversitesi olmaktır. Dünya çapındaki öğrencilere olağanüstü bir eğitim ve öğrenci deneyimi sunmayı amaçlıyoruz.

kabul

Yerli ve AB Öğrencileri için Giriş Koşulları

Regent topluluğu dünyanın her yerinden gelen öğrencilere açıktır ve onları memnuniyetle karşılar. Yurt içi evde öğrenciyseniz giriş koşullarını kurs sayfalarımızda bulabilirsiniz. AB öğrencileri için, ülkenize özel giriş koşulları hakkında daha fazla bilgi edinmek üzere aşağıdaki listeden ülkenizi bulun.

Birleşik Krallık'ın AB'den ayrılmasının ardından, Birleşik Krallık Hükümeti 23 Haziran 2020'de AB, diğer AEA ve İsviçre vatandaşlarının artık ev ücreti statüsünden veya İngiltere Öğrenci Finansmanı'ndan kurslar için lisans, yüksek lisans ve ileri düzey öğrenci mali desteği alamayacaklarını duyurdu. 2021/22 akademik yılı ve sonrasında başlayacak.

Bu değişiklik, Birleşik Krallık veya İrlanda'da yaşayan ve Ortak Seyahat Alanı düzenlemesi kapsamında Birleşik Krallık ve İrlanda vatandaşları için öğrenim görme ve yardım ve hizmetlere erişim hakları karşılıklı olarak korunacak olan İrlanda vatandaşları için geçerli değildir. Bu muafiyetin dışında kalan öğrenciler uluslararası ders ücretlerinden sorumlu olacaklardır.

Vize Gereksinimleri

Lisansüstü vizesi rotası, bir Yüksek Öğrenim sağlayıcısında Lisans düzeyinde veya daha yüksek bir düzeyde eğitimini başarıyla tamamladıktan sonra Birleşik Krallık'ta çalışmak veya iş aramak isteyen uluslararası öğrencilere sunulan bir vizedir.

Regent College London uyumluluk konusunda geçmişi olan bir Yüksek Öğrenim sağlayıcısıdır. Lisansüstü vize rotası sponsorsuzdur, bu da bu vize rotasında size sponsor olmayacağımız anlamına gelir.

Bu yolla başvuran başvuru sahiplerine iki yıllık vize verilecektir (alındıktan sonra).

Bu rotada herhangi bir bakım zorunluluğu yoktur; bu, Öğrenci vizesine başvurduğunuzda yaptığınız gibi banka hesabınızda göstermek için belirli bir miktar paraya sahip olmanız gerekmediği anlamına gelir.

Yeterliliği Regent College London tamamladığınızda, İngilizce öğretilen bir yeterliliğe sahip olduğunuz için İngilizce Dil şartını otomatik olarak karşılamış olacaksınız.

Vize Başvuru Bilgileri ve Rehberliği

Eğitim almak için yeni bir ülkeye taşınmak bunaltıcı olabilir ve yeni ortama ve kursa alışmanız biraz zaman alabilir. Bu sayfa, bizimle eğitiminize başlamadan önce vize ve göçmenlik sürecini anlamanıza yardımcı olacak tüm ilgili bilgileri ve rehberliği içermektedir.

Vize Belgeleri ve Daha Fazla Bilgi

 • Biyometrik Oturma İzni (BRP)
 • Öğrenim Kabulü Onayı (CAS)
 • Belge Çevirileri
 • Kişisel beyan
 • Tüberküloz Testi ve Sertifikası
 • Göçmenlik Sağlık Ek Ücreti (IHS)
 • Öğreniminiz Sırasında Çalışmak
 • Reddedilenler

Mezun İstatistikleri

Konumlar

 • London

  Kingsbury Campus, Masons House, 1-3 Valley Drive, NW9 9NG, London

  • London

   Southall Campus, 39-47 High Street, Southall, UB1 3HF, London

   • London

    London Campus, 153 Great Titchfield Street, Fitzrovia, W1W 5BD, London

    sorular