Keystone logo
Purdue University Fort Wayne

Purdue University Fort Wayne

Purdue University Fort Wayne

Tanıtım

Purdue University Fort Wayne , Indiana'nın en büyük ikinci şehrinde yer alır ve gelişen bir metropol ortamında geleneksel bir kampüs deneyimi sunar. Saygıdeğer Purdue Üniversitesi sisteminin bir parçası olarak, öğrenciler yüksek öğrenimdeki en güvenilir ve prestijli markalardan birinden lisans ve yüksek lisans dereceleri alırlar.

St.Joseph Nehri kıyısındaki yaklaşık 600 dönümlük güzel bir araziden oluşan üniversite, bölgede önemli bir mevcudiyet taşıyor ve iyi donanımlı sınıflar, etkileyici araştırma laboratuvarları, birinci sınıf öğrenci evleri, popüler restoranlar ve perakende mağazalarını içeren modern bir kampüse sahip. ve davetkar toplanma alanları. Kampüs, bölge için kültür ve eğlencenin merkez üssü olarak hizmet verir ve her yıl binlerce konferans, müzik performansı, tiyatro prodüksiyonu, sanat sergisi ve spor etkinliği sunar.

8.000'den fazla öğrencisi ve 300'ün üzerinde tam zamanlı öğretim üyesiyle Purdue Fort Wayne, küçük sınıflar ve kişiselleştirilmiş ilgi sunmak için mükemmel boyuttadır, ancak büyük bir araştırma üniversitesinin tüm özelliklerine sahip olacak kadar büyüktür. Öğrenciler, çığır açan araştırmalar yoluyla gerçek dünyadaki zorlukların üstesinden gelmek, heyecan verici yeni burslar oluşturmak ve yaratıcı ifadenin yeni yönlerini keşfetmek için fakülte ile birlikte çalışma fırsatına sahipler.

Öğrenciler ülkenin her yerinden - ve giderek artan bir şekilde dünyanın her yerinden - Fen Edebiyat Fakültesi'ndeki ana dalları seçmek için geliyorlar; Mühendislik, Teknoloji ve Bilgisayar Bilimleri Koleji; Görsel Sanatlar ve Sahne Sanatları Koleji; Mesleki Araştırmalar Koleji; Doermer İşletme Okulu; Müzik Okulu; Eğitim Okulu; ve Politeknik Okulu. Üniversite, Uygulamalı Matematik ve İstatistik Merkezi, Sistem Mühendisliğinde Mükemmeliyet Merkezi ve Çevre Kaynakları Merkezi dahil olmak üzere 14 Mükemmeliyet Merkezi'ne ev sahipliği yapmaktadır.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Fort Wayne

    East Coliseum Boulevard,2101, 46805, Fort Wayne

    sorular