Keystone logo
Pacific Union College Online

Pacific Union College Online

Pacific Union College Online

Tanıtım

1882 yılında kurulan, Pacific Union College Güçlü bir liberal sanat geleneğine sahip bir Yedinci Gün Adventist Hıristiyan üniversitesidir. Kaliforniya'nın Napa Vadisi'nin kalbinde yer alan, üniversite tam akredite dört yıllık bir program sunuyor, yerel ve dünya çapındaki topluluklara akademik mükemmellik, otantik ruhani bir deneyim ve hizmet vurgular.

PUC Misyonu

Pacific Union College yararlı insan hizmet ve uzlaşmaz kişisel bütünlük verimli hayatları için hazırlar mükemmel bir Mesih merkezli eğitim veren bir Yedinci Gün Adventist öğrenme topluluğudur.

AKADEMİK

kolej 2009 yılından bu yana, US News & World Report tarafından Ulusal Liberal Sanatlar Koleji olarak kabul edilmiştir. Daha önce, PUC 17 yıl üst üste Batı Bölge Kolejler kategorisinde üst katman sırada yer aldı. PUC 1951 yılından beri Okullar ve Kolejler Kıdemli Koleji ve Üniversite Komisyonu (WSCUC) Batı Birliği tarafından kesintisiz akreditasyon muhafaza edilmiştir. 2011 yılında, WSCUC bahar 2018 ile pUC tam akreditasyon yeniledi. Kolej ayrıca Yedinci Gün Adventist Okullar, Kolejler ve Üniversiteler Akreditasyon Derneği tarafından akredite edilmiştir. kolej 90'ın üzerinde tam zamanlı profesör istihdam ve ön lisans, lisans ve yüksek lisans dereceleri de dahil olmak üzere 70'den fazla derece ve programları sunmaktadır. A 13: 1 öğrenci-öğretmen oranı akademik destek ve danışmanlık mükemmel bir düzeyi sağlar. PUC yaşlılar 2015 yılında matematik ve psikoloji bölümleri için 95 persentil sıralaması ile veya yukarıda, iyi Ana Bilim Dalı Testleri (MFTs) ulusal ortalamanın üzerinde puan. PUC tıp ve diş okullar ve lisansüstü programlara yüksek kabul oranları uzun bir geleneğe sahiptir. Mezunlar Loma Linda Üniversitesi, Hukuk, UCLA, Yale ve diğer prestijli kurumların UC Davis School katıldı. Fakülte Fulbright Alimler ve Ulusal Bilim Vakfı hibe kazanan içerir.

İnanç ve Servis

günlük İncil çalışmaları, dua grupları ve ibadet fırsatları onlarca kampüste gerçekleşecek. Öğrenciler, yerel komşuları ve dünya çapında ihtiyaç sahiplerine hizmet etmek 20 sosyal yardım programları üzerinden katılmak. kampüs aile ibadet için bir araya toplar olarak kampüs PUC Kilise haftasında birden çok kez doldurur. İnanç ve öğrenme Hıristiyan profesör akademik ve manevi yolculuklarda öğrencilere beslemek sınıfta, entegre edilmiştir. PUC Şili, Çek Cumhuriyeti, Kazakistan, Kenya, Marshall Adaları ve Güney Kore gibi ülkelere hizmet etmek için 1300 öğrenci misyonerler üzerinde gönderdi. Okul tatili Nikaragua, Fiji, Brezilya ve Arizona uzun vadeli projelerle meşgul öğrenciler için hizmet ideal zamanlardır.

Yer

PUC Napa Vadisi'nin sadece dört yıllık üniversite olduğunu. Hedef kampüs 70 mil kuzeyinde San Francisco ve 60 mil doğusunda Pasifik Okyanusu yer alır. Kampüs Newsweek dergisi tarafından ülkenin en güzel kolej olarak tanındı. kolej yürüyüş ve bisiklet parkurları üzerinde 30 mil tutar. Albion Retreat ve Öğrenme Merkezi, Mendocino Coast pUC kampüsü, sınıflar ve inziva için bir ana üs olarak hizmet vermektedir. PUC takımından Kuzey Kaliforniya konumu San Francisco Bay Area, Sacramento Valley, Lake Tahoe, ve ötesinde dinlenme ve eğlence mekanlarına kolay erişim sağlar.

Tarihçe

PUC hikaye uzun eğitim için güçlü bir bağlılık olmuştur Yedinci Gün Adventist Kilisesi ile başlar. 1800'lerin sonlarında ve 1900'lerin sırasında, kilise Kuzey Amerika genelinde büyük nüfus merkezlerine yakın okul ve kolejler kurdu.

1874 yılında kilise Battle Creek, Michigan ilk üniversiteyi kurdu. Birkaç yıl sonra, hızla büyüyen Kaliforniya kilise Kuzey Kaliforniya'da bir okul için iyi bir konuma aramaya başladı.

On beş mil kuzeyinde Santa Rosa, Healdsburg bağlarda, onlar ideal bir özellik bulunan ve sadece Healdsburg ana caddelerdeki bir heybetli, tamamen mobilyalı tuğla yapısı satın aldı. Healdsburg Akademisi iki öğretmen ve yirmi altı öğrenci ile 11 Nisan 1882 tarihinde orada açıldı. 1899 yılında okulun adı Healdsburg Koleji olarak değiştirildi, genişleyen müfredat yansıtacak. 1906 yılında Pasifik Union College oldu.

1909 yılında kilise St. Helena yukarıdaki dağlarda Angwin Resort satın aldı. Onlar toprak ve 60.000 $ olan binalar aldım ve PUC 29 Eylül 1909 tarihinde bugünkü Angwin yerinde ithaf edilmiştir. Tesisin otel, bowling salonları ve evler yurt, derslik ve öğretim evleri oldu. Öğrenciler ve öğretim birlikte sık sık Koleji özelliğinden hasat kereste kullanarak, diğer yapıları inşa çalıştı.

Zamanla, kampüs büyüyen bir ülke değişiklikleri ve maceraları gördüm. tesis ve programlarında yapılan değişiklikler geliyor ve bir süt, bir tavuk çiftliğinin gidiyor ve demircilik ve ev ekonomisi gibi dersler de dahil olmak üzere kültür ve geliştirme vardiya, yansıtıyordu. Zamanla, üniversite beden eğitimi binbaşı, havacılık ve film & televizyon programları ve diğer çalışma çağdaş alanları eklendi. Okul her zaman ön-tıp derslerinde özellikle odaklı ve başarı ile güçlü eğitim, din ve fen programları olmuştur.

PUC 1932 yılında, üniversite akreditasyon Regents 'standartları mezhepsel Kurulu karşılamak için ilk okul oldu. 1933 PUC Ortaöğretim ve Yükseköğretim Okulları Kuzeybatı Derneği, Adventist kolejler için bir ilk tarafından akredite edilmiştir. Okullar ve Kolejler, Batı Derneği tarafından Akreditasyon 1951 yılında geldi.

Adventist sistemine pUC en önemli katkılarından biri İleri İncil Okulu adında çok başarılı bir yaz programı kurulması ile 1934 yılında lisansüstü çalışma tanıtım oldu. 1936 seansından sonra, okul Washington, DC transfer ve Yedinci Gün Adventist İlahiyat Fakültesi oldu.

Bugün üniversitenin güzel doğal ortam ve Kaliforniya tarzı gerçek öğrenme ve manevi özgünlük bir topluluk sunan her yıl yüzlerce öğrenci ağırlamaktan devam ediyor.

Konumlar

  • Angwin

    Pacific Union College One Angwin Ave. Angwin, CA 94508, , Angwin

programlar

    sorular