Keystone logo
Prague School of Creative Communication Pazarlama ve İletişim
Prague School of Creative Communication

Pazarlama ve İletişim

Prague, Çek Cumhuriyeti

Request duration

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Sep 2024

EUR 2.790 / per semester

Kampüste

Tanıtım

Yaratıcılık güçtür. Bu güç, reklamcılık, medya ajansları ve televizyon dünyasını yönlendirir. Gücü hissetmeye hazır mısınız? Size çeşitli yaratıcı disiplinlerde nasıl başarılı olacağınızı öğreteceğiz. Ve gerçek dünya sözleşmeleri üzerinde çalışırken, gelecekteki işinizi ve iş ortağınızı daha okulu bitirmeden bulacaksınız.

Yaratıcı pazarlama ve yönetim kurslarımız, hızla büyüyen yaratıcı endüstrilerde pazarlama, iletişim, halkla ilişkiler ve reklamcılığa odaklanmak isteyenler için daha geniş iş becerileri sunar. Tüketicilerin neyi sevdiğini, hangi markaları sevdiğini, ne kadar harcadığını ve nereye harcadığını size öğreteceğiz. Kendi markanızı oluşturmaya ve pazarlama stratejilerinizi geliştirmeye hazır olacaksınız. Tüketicilerin zihnine girin, böylece onların işini kazanabilirsiniz. Öğretim kadromuz tarafından desteklenen ve diğer profesyonellerle birlikte çalışarak, kariyerinize pazarlama, reklamcılık, medya, televizyon ve radyoda başlamak için mükemmel bir konumda olacaksınız. Pazarlama ve yönetim portföyümüzdeki her ders, size dünyanın herhangi bir yerinde yaratıcı bir kariyer peşinde koşmanız için gereken becerileri kazandıran küresel bir bakış açısıyla verilmektedir. Öğretim programlarımızın tamamının proje tabanlı olduğunu garanti ediyoruz. İş ve yaratıcı bilginin bu birleşimi, mezunlarımızın yüksek oranda istihdam edilebilir olduğu ve çok saygın bir niteliğe sahip olduğu anlamına gelir.

Yaratıcı endüstriler gelecek. Geleceğinize bugün bizimle başlayın. Üç programımızdan birini seçin. Uzmanlığınızdan emin değil misiniz? Sorun yok. Okulumuzda, odak noktanızı daha sonra değiştirebilirsiniz. Ve İngilizce anadiliniz değilse katılın

Siz zaten İngilizce okurken, bizim yoğun İngilizce derslerimiz.

Uzmanlıklar

  • Yaratıcı Pazarlama ve İletişim
  • Yaratıcı Endüstride Yönetim
  • Dijital Pazarlama ve İletişim

kabul

Program Öğrenim Ücreti

Kariyer fırsatları

Öğrenci Görüşleri

Okul Hakkında

sorular