Keystone logo
Prague School of Creative Communication

Prague School of Creative Communication

Prague School of Creative Communication

Tanıtım

Prague School of Creative Communication sizi yaratıcı endüstrilerin tüm alanlarındaki bir kariyere mükemmel bir şekilde hazırlayacak özel bir kolejdir. Çalışma programlarımız/uzmanlıklarımız Yaratıcı Pazarlama ve İletişim (Dijital Pazarlama ve İletişim, Yaratıcı Pazarlama, Yaratıcı Endüstride Yönetim), Yaratıcı Yazarlık (Edebi Sanatlar, Medyada Ticari Yazarlık) ve Görsel Sanatlar (Fotoğraf ve Görsel-İşitsel Sanatlar, Animasyon ve Görsel Efektler, Grafik ve Medya tasarımı), reklam ajanslarının, grafik stüdyolarının, yayın şirketlerinin ve medya kurumlarının pratik operasyonlarıyla bağlantılıdır. Çalışmalarınız sırasında, gerçek emirler üzerinde çalışıyor olacaksınız.

Prague School of Creative Communication diğer Çek kolejlerinden ve üniversitelerinden ayıran nedir? Dünya standartlarında bir kurumuz! İskandinav ve İngiliz okullarının modelinden ilham alıyoruz, böylece eğitiminiz boyunca sadece bilgi ve zanaat değil, aynı zamanda seçtiğiniz disiplinde bir iş bulmada başarının garantisi olan deneyim ve bağlantılar da edineceksiniz. Deneyimli profesyonellerin rehberliğinde aranan söz yazarları, gazeteciler, halkla ilişkiler çalışanları, moderatörler, grafik tasarımcılar, fotoğrafçılar, film yapımcıları, animatörler, özel veya görsel efekt sanatçıları olacaksınız. Prague School of Creative Communication mezunu, zanaatında, modern teknolojisinde ve kendini tanıtmasında zarif bir şekilde ustalaşan bir profesyoneldir.

Prague School of Creative Communication geleneği temel alır. Görsel ve reklam sanatları alanında, 1994 yılında yazar ve reklam yaratıcısı Zdeněk Štěpánek tarafından kurulan Michael okulunun mirası üzerine inşa ediyoruz. Yaratıcı Yazarlık disiplininde, eski Josef Škvorecký Edebiyat Akademisi öğretmenlerinin deneyimlerinden faydalanıyoruz - şu anda Çek Cumhuriyeti'nde yaratıcı yazarlık alanında sürekli eğitim veren tek kolejiz.

Sizi başarıya hazırlamaya hazırız!

 • Program İngilizce olarak öğretilir ve yaratıcı endüstride kariyer yapmak isteyen öğrencileri karşılayan uluslararası bir kurstur.
 • İngiliz ve İskandinav uluslararası akademik geleneklerinden esinlenen PSCC, Çek muadili Yaratıcı İletişim Üniversitesi'nin (VŠKK) kardeş okuludur. Her ikisi de aynı binada bulunur ve uluslararası öğrencilere yerel öğrencilerle tanışma fırsatı verir.
 • Alanında önemli deneyime sahip yüksek nitelikli öğretim görevlileri, öğrencilerin bilgi edinebilecekleri ve becerilerini geliştirebilecekleri profesyonel bir ortam sağlar.
 • PSCC, öğrencilere canlı iş projelerinde potansiyellerini gösterme fırsatı vermekten gurur duyar. Bilgi ve becerileri, okulun bir parçası olan Yaratıcı ajans aracılığıyla pratik çalışmalarda uygulanabilir.

Prague School of Creative Communication da geçirdiğiniz süre boyunca, çeşitli yaratıcı disiplinlerde bilgi ve becerilerinizi geliştirme fırsatına sahip olacaksınız, ancak aynı zamanda bu becerileri, belirli ödevler ve projelerle çalışmalarınız sırasında uygulama fırsatına sahip olacaksınız. Sizi buna hazırlamak için, eğitmenleriniz size pazarlama iletişimindeki güncel trendleri öğretecek ve size reklam kampanyaları üzerinde çalışma şansı verecektir. Bu uygulama, PSCC'de sizi daha yaratıcı düşünme becerileri geliştirmeye ve bunları hem çevrimiçi hem de çevrimdışı medya ve platformlarda iletişimde kendi avantajınıza kullanmaya teşvik etmek için kullanılır. Kurs aynı zamanda sosyal bilim disiplinlerini de kapsayacak ve sizi gelecekteki kariyeriniz için daha da donatacak olan iletişim araçlarında ustalaşmanıza yardımcı olacaktır. Kursumuz, bir mezun olarak gelecekteki bir yaratıcı veya yönetici pozisyona mükemmel bir şekilde hazırlanacağınızdan emin olacak şekilde oluşturulmuştur. PSCC ayrıca tüm öğrencilerimizin İngilizce seviyelerinin yeterli bir iş seviyesinde olmasını sağlayarak çok uluslu şirketlerde yerleştirme fırsatı sağlar.

Kursumuzun ana vurgusu, yaratıcı disiplinler (yaratıcı konseptler oluşturma alanında müşteri projelerine katılım) ve yaratıcı düşünme üzerinedir. Son derece yaratıcı bir kişinin temel bir planlama anlayışına ve yaptığı işin finansal değerine sahip olması gerektiğinin de aynı derecede farkındayız. Prague School of Creative Communication tüm öğrencilerine kendi alanlarında güven vermeye ve yaratıcı endüstrideki kariyerlerine sağlam bir başlangıç yapmaya kararlıdır.

Takip ettiğimiz beceriler:

 • Aktif işbirliği
 • Pazarlama araçlarına hakim olmak
 • Yaratıcı düşünmenin arkasındaki mekanizmalar hakkında bilgi
 • Pratik tecrübe

Kariyer istihdamı:

 • Yaratıcı yönetmen
 • Sanat Yönetmeni
 • metin yazarı
 • grafik tasarımcı

Kampüs Özellikleri

Prague School of Advertising her türden oda bulunmaktadır. Stüdyolardan, bilgisayar dersliklerinden, kütüphaneden öğrenciler için tasarlanmış mekanlara. Ayrıca okulumuz konferanslar, konferanslar, çalıştaylar ve seminerler için de alan sunmaktadır. Yukarıda belirtilen odalar modern teknoloji ile donatılmıştır. Stüdyolar, diğerleri arasında fotoğrafçılık için uyarlanmış ekipmanları içerir. Kütüphane her türden edebi üslup ve türle doludur. Sınıflar herkes için yeterli alan sağlar. Öğrenci alanları kanepeler, langırt ve öğrencilerin dersler arasında dinlenmek için arayacakları her şeyle donatılmıştır. Okulun bir parçası da öğrencilerin doyurucu bir öğle yemeği veya hafif bir atıştırmalıkla kendilerini güçlendirebilecekleri kafe Domeček'tir. İyi kahve garantilidir.

  kabul

  Kabul şartları:

  1. Ortaokul mezuniyet belgesi.
  2. Çek üniversiteleri genellikle öğrencilerin önceki çalışmalarının Çek makamı tarafından tanınmasını şart koşar. Daha önce yapılan çalışmaların tanınması sürecine “nostrifikace” denir.
  3. Giriş görüşmesi (Yakınlaştırma görüşmesi veya mümkünse yüz yüze).
  4. Bir öğrenim ücreti de PSA'ya kabul için bir gerekliliktir. Temel öğrenim ücreti 2790€'dur.

  Konumlar

  • Prague

   Na Pankráci 420/54, 140 00, Prague

   sorular