Keystone logo
Patrick Henry College Hükümette Binbaşı
Patrick Henry College

Hükümette Binbaşı

Purcellville, Amerika Birleşik Devletleri

Request duration

Ingilizce

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Kampüste

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

Hükümet, öğrencileri dış politika, iç politika, akademik alan veya istihbarat camiasında seçkin kamu görevlileri olmaya hazırlar.

Her hükümet yolu, öğrencilere klasik öğrenmeye ve onların temel hükümet derslerine ve ilgi alanlarındaki uygulamalı eğitime güçlü bir vurgu yapar. Öğrenciler ayrıca kendi alanları ve bu alanda nasıl çalışılacağı konusunda İncil anlayışını geliştirirler.

Parçalar nedir?

Hükümet ana dalında, öğrenciler ders çalışmalarını belirli akademik ilgi alanlarına göre şekillendirme esnekliğine sahiptir. Genel olarak, genel Hükümet ana dal, öğrencilerin çeşitli Hükümet disiplinlerinde 12 kredi seçmelerine izin verir. Pek çok öğrenci, hükümet içinde uzmanlaşmak için belirli bir disiplin seçer. Bu uzmanlıklara parça adı verilir.

Her parça, öğrenciye hükümet, politika ve politika, teori veya stratejik zeka hakkında sağlam bir anlayış ve takdir sağlamak için uyarlanmış belirli üst bölüm kurslarına sahiptir. Bunu çıraklık fırsatlarıyla birleştiren öğrenciler, kamu hizmetine, kar amacı gütmeyen kuruluşlara, düşünce kuruluşlarına veya yüksek lisans ve profesyonel okullara girmeye hazırdır.

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

 • Devlet ve Uluslararası Politikada Sanat Lisansı
  • Fairfax, Amerika Birleşik Devletleri
 • Devlette BA
  • Aberdeen, Amerika Birleşik Devletleri
 • Çevrimiçi Lisans Uluslararası İlişkiler
  • Holborn, Birleşik Krallık
  • Online United Kingdom