Keystone logo
Palestine Polytechnic University

Palestine Polytechnic University

Palestine Polytechnic University

Tanıtım

Filistin Politeknik Üniversitesi Hoşgeldiniz (PPU)

Filistin Politeknik Üniversitesi (PPU) o lisans ve yüksek lisans programları sunan birçok kolej ile tam bir girişimci Üniversite birkaç dağınık binalarda ve sınırlı programları ile bir topluluk üniversiteden geliştirilen sırasında kısa üç-on yıl süre içinde atılımlar tanıklık etmiştir. Üniversitenin çeşitli akademik programlar yalnızca topluluk ihtiyaçlarına yanıt uyarlanmış değil, ama onlar da ulusal ve bölgesel boyutlarda rekabet nitel geliştirilmiştir. Ayrıca çeşitli ulusal kalkınma sektörlerine profesyonel standart test ve danışmanlıklar sağlama yeteneğine sahiptirler kalite sertifikalı laboratuvarları ve tesisleri sahip excellences birçok multi-disipliner merkezlerinin kurulmasında önemli atılımlar tanık olmuştur sağlanan araştırma ve toplum hizmetleri düzeyinde geliştirme .

Biz çok başarılı, ama ileride gelecek zorluklar bizim girişimci girişimleri ve yenilikçi çözümler geliştirmeye devam etmemizi gerektirir. Böyle bir yaratıcılık, bir taraftan, diğer taraftan, büyük bilimsel gelişmeyi hizmet veren bilginin üretimi sürecinde katkıda bulunmak, bizim toplum geliştirme sektörlerin ihtiyaçlarına hizmet ve. Gelecekteki sorunlarla karşı karşıya amacıyla, bizim rekabet gücünü korumak geçici stratejiler geliştirmek ve Üniversitenin liderlik ve ulusal ve uluslararası iş piyasasında kendi mezunlarının rekabet gücünü desteklemek gerekir.

Üniversite ve akademik çevreler karşılaştığımız ve geliştirmek için gidiyoruz gelecekteki sorunlara merkezinde yer alır. Bu istikrarsız siyasal ve ekonomik koşulların karmaşıklığını verilen önemli zorluklar şüphe yoktur. Ancak, daha önce benzer durumlarda sırasında önemli ölçüde ilerledi vardı ve biz bütün kalbiyle biz hep atılmak için kullanılan ekip tarafından bizim iyi başarıları yetişmek mümkün olacağına inanıyorum. Aynı zamanda, biz asil Filistin businesspersons bu doğrudan ulusal insan sermayesi ve toplumun gelişimine odaklanmış olarak Üniversitenin programlarını ve faaliyetlerini destekleyen proaktif olmasını bekliyoruz.

PPU Misyon & Stratejik Plan

VİZYON:

Yıl 2016 bir Bilim, Teknoloji, İnovasyon ve Küresel Üniversitesine Doğru.

MİSYON:

Olumlu bir değişiklik yapmak ve bilimsel, teknolojik ve araştırma alanlarında ihtiyaçları ve toplumun ihtiyaçlarını yerine getirmek mümkün nitelikli işgücü güçleri mezun etmek. Yenilikçi fikirler ve çözümler sağlamak. sürdürülebilir ve önemli ulusal büyüme gerçekleştirerek bilimsel araştırma ve geliştirme rolünü güçlendirmek. Nitelikli çekmek ve insan kaynakları sırada belirleyin. Üniversite ortamı ve atmosferi reform için.

Ana hedefleri:

Akademik programlarda kaliteyi güvence. İdari konularda kalitesinin sağlanması. bilimsel araştırmaları teşvik. yerel halk ile verimli iletişim. tam mali kendini sağlanması - bağımlılık. Üniversite ortamı ve ders dışı faaliyetleri arttırmak.

Konumlar

  • Hebron

    Wadi al-haria Hebron, Palestine

sorular