Keystone logo
Ozark Christian College

Ozark Christian College

Ozark Christian College

Tanıtım

Ozark Christian College ( OCC ) vizyonu, dünya çapında kayıp Hıristiyanları tebliğ ederek ve onları eğiterek Tanrı'yı yüceltmektir. Ozark Christian College misyonu, İncil'deki yüksek öğrenimde derece veren bir kurum olarak Hristiyan hizmeti için erkekleri ve kadınları eğitmektir. Vaaz veren bakanlar, misyonerler, ibadethaneler, gençlik bakanları ve çocuk bakanları için mesleki hazırlıklara önem verilmektedir. Yaşlılar, diyakozlar, İncil okulu öğretmenleri ve gençlik sponsorları gibi mesleki olmayan rollerde hizmet edecek kişiler için de İncil ve uygulamalı eğitim verilmektedir.

Ozark Christian College , isteğini yaparak Tanrı'yı yüceltmek istiyor.

Ozark Christian College yüksek akademik kalibresinin vizyonu, olağanüstü, sahada test edilmiş profesörler sayesindedir. Çevrimiçi öğrenciler, kampüs dışında hizmet verirken aynı olağanüstü İncil ve hizmet eğitimini de alırlar. Ozark öğrencileri, zorunlu 50 saatten fazla Mukaddes Kitap dersi ile Kutsal Yazıların bilgisine ve uygulamasına dayanır.

Ozark atletizm, beş önemli spor takımımız arasında birçok ulusal ve bölgesel şampiyonluğa sahiptir. Okul içi sporlar da tüm öğrencilerin rekabet etmesine ve eğlenmesine izin verin. Ozark'ın sanat programları müzik, drama ve daha fazlası için fırsatlar sunuyor. Christ In Youth, Good News Productions ve Rapha International gibi bir düzineden fazla paraşüt organizasyonuna olan yakınlığımız, öğrencilere daha da fazla krallık liderinden bir şeyler öğrenme şansı veriyor.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Joplin

    North Main Street,1111, 64801, Joplin

    sorular