Keystone logo
Northpoint Bible College

Northpoint Bible College

Northpoint Bible College

Tanıtım

Northpoint Bible College çeşitli programlar ve dereceler sunuyoruz. Lisans öğrencileri için, bir dizi pratik ikincil ana dalla birlikte İncil ve Teoloji alanında lisans derecesi sunuyoruz. Ayrıca İncil ve İlahiyat alanında bir yıllık sertifika ve Associate of Arts derecesi sunuyoruz. Mezunlar için, Pratik Teoloji alanında bir MA sunuyoruz.

Northpoint Bible College , Haverhill'in kuzeydoğu Massachusetts'teki çeşitli şehrinde, geniş Merrimack Nehri üzerinde yer almaktadır. Eyaletteki en eski topluluklardan biridir ve okyanustan sadece 20 mil uzakta bulunur. Şehri çevreleyen yakındaki New Hampshire'da vergisiz alışveriş mevcuttur. Bilgisayar teknolojisi ve araştırma endüstrileri, Haverhill'in ticaret bölgelerinde gelişiyor. Dört adet 18 delikli golf sahası, bir yokuş aşağı kayak alanı, iki binicilik akademisi, halka açık bir paten pisti ve bir yelken programı dahil olmak üzere rekreasyon faaliyetleri bol miktarda bulunur. Sakinleri ayrıca Merrimack Nehri boyunca yürümekten, koşu yapmaktan ve kuş gözlemciliğinden (Haverhill'de ikamet eden artan bir kel kartal nüfusu var) hoşlanıyor. Nehirde tekne gezintisi de popüler bir yerel eğlencedir. Haverhill şehir merkezinden Boston şehrine tren servisi mevcuttur. Sadece 45 dakika uzaklıkta, Boston, Northpoint öğrencilerine bol miktarda kültürel ve eğitim kaynağı ve üç profesyonel spor takımı sağlıyor - dördüncü takım sadece kırk beş dakika uzakta.

Northpoint Bible College Dereceleri (kampüste ve çevrimiçi), İncil Yüksek Öğrenim Derneği aracılığıyla tamamen akredite edilmiştir.

Konumlar

 • Haverhill

  South Main Street,320, 01835, Haverhill

  • Grand Rapids

   44th Street Southwest,2100, 49519, Grand Rapids

   sorular