Keystone logo
Newgiza University Ekonomi mezunu
Newgiza University

Ekonomi mezunu

Km 22, Mısır

Request duration

Ingilizce

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Request study format

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

Ekonomi ve Politika Okulu, akademik yılda (2019/2020) ilk öğrenci alımını memnuniyetle karşıladı. Okul, MENA bölgesinde Ekonomi ve Politika için önde gelen eğitim kurumu olmayı hedeflemektedir.

Okul, hem iktisatçı hem de siyaset bilimci mezunlarını son zamanlarda devam eden uluslararası değişikliklerle yüzleşmeye, aktif siyasi aktörler olmaya, ülkelere liderlik etmeye ve geleceklerini şekillendirmeye hazırlamayı amaçlamaktadır. Bu, sağlam eğitim geçmişinin, sosyal becerilerin ve analitik araçların iyi yönetilmesinin yanı sıra ders dışı etkinlikler yoluyla uzmanlar ve profesyonellerle sürekli etkileşimin başarılı bir neslin şekillendirilmesinde büyük önem taşıdığı inancından kaynaklanmaktadır. Okulun taşımaya istekli olduğu bir sorumluluk ve ulaşmayı amaçladığı bir hedef.

Ekonomi ve Politika Okulu, yüksek öğrenimde mükemmelliği arar, esnek, verimli, rekabetçi, diplomatik bir mezun hazırlar, bilimsel araştırma yapan ve yaşam boyu öğrenme yaklaşımını benimseyerek, hem ekonomik hem de politik sorunları yerel ve bölgesel düzeyde ele alır. Mezunlar, Mısır ve bölgenin gelecekteki ilerlemesi ve büyümesi için yolu açan kalkınma sorunlarına aktif olarak katılma yetkisine sahip olacaklar.

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

  • International Bachelor Economics and Business Economics
    • Rotterdam, Hollanda
  • İşletme ve Ekonomi Lisans Derecesi
    • Vienna, Avusturya
  • Ekonomi Bilim Lisans
    • Erie, Amerika Birleşik Devletleri