Keystone logo
New Mexico Highlands University

New Mexico Highlands University

New Mexico Highlands University

Tanıtım

New Mexico Highlands University , Santa Fe, Albuquerque, Rio Rancho, Farmington ve Roswell'de merkezleri bulunan, lisans ve yüksek lisans dereceleri sunan, Las Vegas, New Mexico'da bulunan, devlet tarafından işletilen bir devlet kurumudur.

Misyon

New Mexico Highlands University , yerel ve küresel topluluklarımıza hizmet veren, kamuya açık kapsamlı bir üniversitedir. Misyonumuz, lisans ve lisansüstü öğrencilerine farklı bir topluluk içinde liberal sanatlar, bilimler ve mesleklerde yaratıcılığı, eleştirel düşünmeyi ve araştırmayı teşvik ederek olağanüstü bir eğitim alma fırsatları sunmaktır.

Vizyon

Vizyonumuz, şimdi ve gelecek nesiller için yaşamları ve toplulukları dönüştüren birinci sınıf kapsamlı bir üniversite olmaktır.

Temel değerler

  • mükemmellik
  • çeşitlilik
  • Ulaşılabilirlik
  • Cevaplanabilirlik

people, girls, women

Uluslararası öğrenciler

Evden uzak bir ev

Yeni bir ülkeye gelmek korkutucu olabilir. Ama Highlands'de size evinizden uzakta bir ev sunuyoruz.

Burada kalabalığın içinde kaybolmayacaksınız.

Bunun nedeni, Highlands'de bir öğrenciden daha fazlasısın. Sen aileysin.

Bu, yukarıda ve öteye gittiğimiz anlamına gelir. Önemli olduğunda yanınızda olacağız.

Hızlı bir şekilde keşfedeceğiniz bir şey, ister araştırma yardımına ihtiyacınız olsun ister sadece konuşmak isteyin, profesörlerinizin ve danışmanlarınızın ne kadar ulaşılabilir olduğudur.

Ayrıca gerçekten ilgilenen ve yardım etmek isteyen bir personel bulacaksınız. İster yerel mağazalara ulaşım hizmetleri olsun, ister temel ihtiyaçlarınızı stoklayabilmeniz veya yakındaki eyalet ve milli parklara rekreasyon gezileri düzenleyebilmeniz için ihtiyacınız olanı sağladıklarından emin olmaktan gurur duyuyorlar.

Hayatınızı değiştirecek bir değişiklik yapmaya hazır mısınız?

Eşi benzeri olmayan bir yer

Açık hava rekreasyonundan bahsetmişken, Santa Fe'den sadece 45 dakika uzaklıkta, New Mexico, Las Vegas'ın eşsiz doğal güzelliği karşısında hemen şaşkına döneceksiniz. Çöl manzaralarını gür yeşillikler ve dağlarla birleştirerek eşi benzeri olmayan bir deneyim sunar.

Yüzmeden kayağa ve akarsu raftingine kadar dört mevsimin sunduklarını takdir edin. Rekreasyon merkezimiz ücretsiz ekipman bile sağlıyor!

Küçük bir okul olmamıza rağmen, canlı ve çeşitli bir atmosfer sunuyoruz. Highlands'de Nijerya, Jamaika, Hindistan ve Çin dahil yirmi dört ülke temsil edilmektedir.

Sanal Kampüs Turuna Katılın!

150329_photo-1596495578065-6e0763fa1178.jpg

En iyi şeyden öğrenin

Öğrenciler, uzmanlık alanlarında tanınan yüksek kaliteli hocalarımız için dünyanın dört bir yanından gelmektedir. Ancak bu profesörler eğitimcilerden daha fazlasıdır. Aynı zamanda akıl hocasıdırlar.

Örneğin, medya sanatları öğrencisi Ali Romero, profesörler Mariah Fox Hausman ve Angela Meron hakkında şunları söylemişti: “Sadece Mariah ve Angela bana bu kadar çok şey öğretmekle kalmadı, öğrencilerini ve başarılarını da önemsiyorlar. Öğretmenleriniz ve akıl hocalarınız olarak Mariah ve Angela gibi insanlara sahip olduğunuzda başarılabilecek şeyler inanılmaz. "

Gerçek yaşam becerileri

2019 mezunları arasında yapılan bir ankette, ankete katılanların% 97'si ana dallarındaki eğitim kalitesinden memnun veya çok memnun olduklarını bildirdi.

Anket, profesörleri "çok bilgili ve profesyonel" olarak öven ve "müşterilerle çalışırken beceriler, pratik uygulamalar ve kaynaklar" sağlayarak "gerçek çalışma ortamının neyle ilgili olduğunu" öğretmek için yorumlarla doluydu. Öğrenciler ayrıca "hem mezunlar hem de lisans öğrencileri için uygulamalı araştırma" fırsatlarının zenginliğinden de memnundu.

Kısaca: Kişisel ve profesyonel gelişiminize bağlıyız.

Konumlar

  • Las Vegas

    New Mexico Highlands University Box 9000 Las Vegas, New Mexico, 87701, 87701, Las Vegas

sorular